1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

29.09.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Radim Polák

Tipsport: 1.42 5.18 6.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího zápasu zase někdy na počtenou. (20:56:52)
Česká a slovenská stopa v utkání

Michal Čajkovský (SIB) 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě 16:32
Je dobojováno! Hráči CSKA vyčkávali v prodloužení na správný moment, kdy zaútočit a ten přišel vzápětí. Domácí Lucas Wallmark dostal puk do své správy, vymíchal obránce soupeře a střelou rozhodnul o tom, že dnešní zápas dopadne lépe pro domácí tým.

Počet střel na branku v zápase: 26 – 19

61:57

61:57 Lucas WALLMARK - 1:0

61:57

CSKA právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla hokejová paráda. LUCAS WALLMARK doslova vymíchal hostujícího obránce a nechytatelně zavěsil nad Säteriho lapačku – 1:0. Asistence: Konstantin Okulov.

61:19

Rozvážně kombinace Sibiru se přesouvá do středního pásma. Je zjevné, že chtějí svého soupeře vylákat daleko od své branky.

60:54

Skvěle napadání nepouští Sibir na dostřel domácí branky. CSKA skvěle napadá, jejich brankář je zatím bez práce.

60:31

Na puku jsou momentálně hráči Sibiru, kteří se pokusí jako první ohrozit domácí branku.

60:11

Prodloužení zřejmě bude mít rychlý spád, jelikož oba týmy hrají pouze ve třech hráčích.

60:01

Ani ve třetím dějství dnešního utkání jsme se branky nedočkali. Následovat bude krátká přestávka a poté se vrhneme do prodloužení.

Počet střel na branku ve třetí třetině: 9 – 6

60:00

59:45

V základní hrací době se už nic nestane. Oba týmy si to rozdají v prodloužení.

59:25

Oba týmy hrají v plném počtu.

58:54

Anton Slepyšev byl proti početní převaze a s pukem se tedy nikde nedostal. Domácí útočník volil přihrávku zpět.

58:23

Pokračuje stále rozvážna hra obou týmu. V tuto chvíli jsou na puku hráči Sibiru, kteří se vrhají do útočného pásma.

58:01

Byly ohlášeny poslední dvě minuty tohoto zápasu.

57:33

Tak tohle ještě v tomto zápase nebylo. Týmy si zkusí hru čtyři na čtyři. U puku jsou momentálně hráči CSKA.