konec (0:1, 2:2, 2:0)

29.09.2021, 16:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 1.59 4.72 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil. (18:26:18)
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas díky povedené třetí třetině těsně 2:1. Sledovali jsme zajímavý hokej, který musel fanoušky bavit. Střely na branku 37:26 ve prospěch domácích, i tato statistika dokládá, že Magnitka si za vítězstvím šla.

59:43

Barys má problémy s finální přihrávkou.

59:26

Hosté hrají v šesti.

59:00

Josh Currie bojoval v útočném pásmu o puk, sledujeme klidnější pasáž hry.

58:08

Takticky hraje domácí celek velmi dobře. Michail Pašnin má kotouč za svou brankou a rychle poslal hru do útočného pásma.

57:30

Hostující celek prohrává o jednu branku a snaží se vyrovnat. Domácí vyhodili jen na icing.

56:33

Roman Starčenko to zkoušel individuálně, ale nedokázal vypálit.

56:10

Vasilij Košečkin rozehrává od své branky, sledujeme dobrou defenzivní hru domácích.

55:40

Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.

55:01

Oddechový čas pro hosty.

55:01

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Korosteljov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:25

Cody Kunyk se pokoušel individuálně dostat se do zakončení. Ale neuspěl. Komerční přestávka.

51:12

Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.

50:08

50:08 Brendan LEIPSIC - 4:3

50:08

Metallurg právě vstřelil branku!
Krásná rána v přesilovce a domácí celek se dostává do vedení. Střelou z bezprostřední blízkosti se prosazuje obranou neobsazený BRENDAN LEIPSIC. Asistence: Linus Hultström a Philippe Maillet.

48:42

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Maxim Musorov – 2 min., nedovolené bránění).

48:13

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme sice přesilovku Barysu, ale hosté se nemohou prosadit.

48:00

Domácí jen jednou dokázali vyhodit, ale jinak se brání důrazné hře soupeře.

47:35

Stabilně se dostali do útočného pásma hráči Barysu až nyní.

47:16

Hostující celek hraje přesilovku pět na tři, dostali se do útočného pásma, kde kombinují,

46:50

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 5 min., vražení na hrazení).

46:37

Přesilovku hraje hostující celek, který se rychle dostal do útočného pásma.

46:12

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Alexej Makljukov – 2 min., podrážení).

46:10

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

43:50

43:50 Arťom ZEMČONOK - 3:3

43:50

Aktivní hra domácích se vyplatila a je vyrovnáno. Povedenou ránou se prosazuje ARŤOM ZEMČONOK. Asistence: Philippe Maillet a Alexej Makljukov.

43:14

Tvrdá domácí rána od modré čáry končí vedle branky. Brankář zasahovat nemusel.

42:34

42:00

Barys vyhazuje přes všechny čáry, následně Josh Currie rychle dostal hru do útočného pásma.

41:13

Nikolaj Goldobin pálil bez přípravy, jeho pokus končí vedle branky.

40:40

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Maxim Karpov pálil nepřesně.

40:35

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., podrážení).

40:20

Utkání pokračuje třetí třetinou. Hosté vstoupili do třetiny aktivně.

40:01

Čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině, aktuálně platí jednobrankové vedení hostujícího celku.

40:00

39:20

39:20 Andrej ČIBISOV - 2:3

39:20

Tentokrát to domácím už vyšlo a je sníženo na rozdíl jediné branky, po pěkné akci se z bezprostřední blízkosti prosazuje ránou do horní části branky ANDREJ ČIBISOV. Asistence: Josh Currie a Arťom Zemčonok.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:44

Magnitogorsk pokračuje v aktivní hře, sledujeme důraznou domácí hru a hosté se tak tak brání.

37:43

Maxim Karpov pálil z dobré pozice v přesilovce, jeho pokus vytáhl brankář mimo.

36:40

Jegor Jakovlev rozehrává od své branky a domácí se rychle pokouší rozehrát od své branky.

35:58

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Valerij Orechov – 2 min., hákování).

35:13

Komerční přestávka.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:32

Magnitogorsk se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Linus Hultström mohl pálit, ale rozhodl se pro kombinaci.

34:15

Tři a půl minuty se nyní hraje bez přerušení, sledujeme rychlou a klidnou pasáž hry.

33:20

Metallurg rozehrává od své branky, následně ale přišel o puk, a tak se musel bránit. Cody Kunyk neuspěl.

32:35

Domácí hokejisté se nyní usadili v útočném pásmu, ale přes dobře hrající obranu se nemohou dostat do zakončení.

31:22

Arťom Zemčonok vedl jako obránce zajímavou útočnou akci Magnitogorsku, ale do střelecké pozice se přes soupeře nedostal.

30:01

Další velkou šanci měl nyní Barys, ale jeho rána byla před brankou po nejasné situaci zblokovaná. Puk v brance nebyl.

29:35

Roman Starčenko se propracoval do zajímavé střelecké pozice, po otočce z kruhu minul branku.

28:58

Domácí celek se zatím brání poměrně snadno, rychle dokázal vyhodit přes všechny čáry.

27:32

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Anatolij Nikoncev – 2 min., držení).

27:12

Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Jussi Olkinuora, přichází Vasilij Košečkin.

27:12

27:12 Cody KUNYK - 1:3

27:12

Barys právě vstřelil branku!
Na kontaktní branku odpověděli hostující hokejisté poměrně snadno, po rychlé akci se dokázal prosadit CODY KUNYK. Ten viděl volný puk před brankou a šikovně ho dostal do branky.

26:46

Nikita Michajlis nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a šel střídat. Následně pálil Cody Kunyk a domácí brankář Jussi Olkinuora přerušil hru.

26:20

Aktivní hru domácích nyní dokázala zastavit obrana soupeře, a tak nyní mohou hrát hosté.

25:50

Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se převážně ve středním pásmu.

25:29

24:39

24:39 Nikita KOROSTELJOV - 1:2

24:39

Bleskově domácí celek proměnil přesilovku a dostal se ke snižující brance. Z bezprostřední blízkosti se prosazuje pohotovou ránou NIKITA KOROSTELJOV. Asistence: Philippe Maillet a Maxim Karpov.

24:10

Hostující brankář rozehrává od své branky, následně se k puku dostali domácí. Brendan Leipsic pálil z první. Jeho ránu kryje Joni Ortio.

23:35

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jacob Berglund – 2 min., podrážení).

23:14

23:14 Matt FRATTIN - 0:2

23:14

Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se prosazuje pohotovou ránou MATT FRATTIN. Asistence: Cody Kunyk a Maxim Musorov.

22:44

Jegor Šalapov rozehrává od své branky, následně se Cody Kunyk dostal po rychlé akci do útoku, ale nedokázal vypálit.

21:49

Anatolij Nikoncev to vzal na sebe, vypálil rychle po vhazování. Jeho pokus kryje znovu brankář.

21:44

Hra je přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Barysu.

21:07

Semjon Košelev se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu podařilo, následně ale vypálit nedokázal.

20:30

Domácí dokázali vyhodit přes všechny čáry.

20:14

Domácí celek pokračuje v přesilovce, usadil se v útočném pásmu.

20:01

20:00

19:33

Aktivní hra Barysu stále probíhá, ale hosté čekají na další velkou šanci.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, domácí už jsou ve čtyřech.

18:54

Sledujeme přesilovku pět na tři, Nikita Michajlis pálil, ale neuspěl. Jeho ránu vytáhl brankář.

18:34

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 2 min., krosček).

18:20

Domácí vyhodili přes všechny čáry.

18:03

Polovina přesilovky je pryč, Barys hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale na další branku čekáme.

17:36

Jacob Berglund kombinoval se spoluhráči na útočné části hrací plochy, ale domácí brankář s pomocí obrany udržel puk před brankovou čárou.

17:03

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Linus Hultström – 2 min., sekání).

16:53

Alexej Makljukov přenechal spoluhráči, Maxim Karpov pokračoval v akci. Následná rána byla obranou zblokovaná.

15:34

Eric Martinsson bleskově dostal hru do útočného pásma, přes tři minuty se hraje bez přerušení.

15:00

Dostáváme se do finální fáze hry první třetiny, delší dobu nyní čekáme na nějakou výraznější šanci. Další rána byla zblokovaná.

14:20

Domácí se dostali do zakončení, tvrdá rána od modré čáry končí na zadním mantinelu.

13:03

Nikita Michajlis vedl rychlou akci svého celku, ale při přechodu modré čáry ztratil puk.

12:40

Domácí hokejisté měli možnost buly v útočném pásmu, ale souboj o puk přihráli, a tak může hrát Barys.

12:14

11:51

Alexej Makljukov přišel o puk, domácí akci zastavil Darren Dietz a rychle se směr hry otáčí. Alichan Asetov nedokázal zakončit.

11:00

Dostali jsme se do druhé poloviny ve hře v první třetině, domácí jsou nyní aktivnější, snadněji se dostávají do útočného pásma i šancí.

10:10

Nikita Korosteljov se dostal do zakončení, ale jeho pokus končí vedle. Nechybělo mnoho této střele.

09:35

Archip Několenko pálil z dobré pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný.

08:28

Andrej Čibisov individuální akci nezakončit, přišel ó puk na útočné modré.

08:08

Obrovskou šanci domácí nevyužili, hráči už zvedali ruce nad hlavu, ozvala se siréna, ale hraje se dál.

07:53

Jegor Jakovlev rozehrává od své branky, následně se jeho tým dostal do útočné třetiny.

07:15

Magnitka se nyní dostala do útočného pásma, ale Anatolij Nikoncev nedokázal trefit poskakující kotouč.

05:05

Hostující celek se dostává do vedení, po pěkné individuální finální akci se prosazuje CURTIS VALK. Asistence: Nikita Michajlis a Darren Dietz.
Valerij Orechov rozehrává od své branky, Nikita Michajlis pokračoval v akci.

04:32

Hosté rozehrávají od své branky, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat do útočného pásma.

02:55

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Alichan Asetov – 2 min., hákování).

01:50

Hosté se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale obrana Magnitky si v pohodě dokázala poradit.

00:37

Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu, hraje se spíše ve středním pásmu.

00:20

Andrej Čibisov se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.

00:01

Do zápasu nenastoupí český ani slovenský hráč.
Poslední zápas vzájemný se odehrál 5. září 2021 a hostující Magnitka vyhrála těsně 2:1.
Metallurg Magnitogorsk vede Východní divizi s 18 body a bilancí 8-1-0-1. Z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Omskem 7:4, Chabarovskem 6:2, Vladivostokem 5:0, Novosibirskem 3:1 a CSKA Moskvou 4:0.
Barys Nur-Sultan je v tabulce Východní konference na osmé pozici s bilancí 2-2-2-4. Barys získal deset bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech. Vyhrál nad Novosibirskem 2:1 v prodloužení a Jekatěrinburkem 5:4 v prodloužení. V prodloužení padl s CSKA Moskvou 1:2 a na nájezdy s Helsinklami 2:3. Tým nestačil na Dinamo Rigu 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Barys Nur-Sultan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Korosteljov (Maillet, M. Karpov), 40. Čibisov (Currie, Zemčonok), 44. Zemčonok (Maillet, Makljukov), 51. Leipsic (Hultström, Maillet) – 6. Valk (Michajlis, D. Dietz), 24. Frattin (Kunyk, Musorov), 28. Kunyk

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (28. Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev, Hultström, Makljukov, Pašnin, Minulin, Nikolajev – Čibisov, Currie, S. Košelev – M. Karpov, Zernov, Goldobin – Leipsic, Nikoncev, Maillet – D. Jurov, Několenko, Akolzin – Korosteljov.

Barys Nur-Sultan: Ortio (Šutov, Bojarkin) – Morrow, D. Dietz, Martinsson, Alsing, Orechov, Šalapov – Valk, Michajlis, Lilja – Frattin, Kunyk, R. Starčenko – Šestakov, J. Berglund, Savickij – Šaichmeddenov, Gurkov, Petuchov – Musorov, Asetov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščenjov – Gordenko Sysujev

Diváci: 1 220

02:55 AST 2 Asetov, hákování
05:05 AST 0:1 Valk (Michajlis, D. Dietz)
17:03 MET 2 Hultström, sekání
18:34 MET 2 J. Jakovlev, krosček