7:2
konec (1:1, 4:1, 2:0)
28.09.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • 9. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec)
Tipsport: 1.9 4.4 3.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.4 - 3.41
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
7:2
konec (1:1, 4:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Marinčin (A. Nestrašil), 24. Martin Růžička (TS), 29. M. Kovařčík (O. Kovařčík), 31. Marcinko (Hrňa, Šedivý), 36. Martin Růžička (Hrňa), 46. Hrňa (Marcinko, Šedivý), 50. A. Nestrašil (D. Musil) – 12. Záborský (Filippi), 37. Ordoš (A. Najman)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Mazanec (Kacetl) – Kundrátek, D. Musil, Marinčin, M. Doudera, Zahradníček, Jaroměřský, Matyáš – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), Daňo – O. Kovařčík, M. Kovařčík, A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, Šedivý – Kofroň, Miloš Roman, Hrehorčák.
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Kváča (J. Pavelka) – Šmíd (A), Melancon, Vitásek, Rosandić, Derner, M. Ivan – Birner (A), Gríger, Ordoš – Záborský, Filippi, M. Zachar – J. Vlach, P. Jelínek (C), Faško-Rudáš – Rychlovský, A. Najman, Šír – Jiruš.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šír, Vrba – Gerát, Hynek
Diváci: 3 396
1. třetina | ||||
03:07 | LIB | 2 | Rychlovský, příliš mnoho hráčů | |
11:24 | LIB | 0:1 | Záborský (Filippi) | |
17:26 | LIB | 2 | Derner, hákování | |
19:25 | TRI | 1:1 | Marinčin (A. Nestrašil) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:42 | LIB | TS | Derner, podrážení | |
23:42 | TRI | 2:1 | Martin Růžička (TS) | |
26:14 | TRI | 2 | Daňo, nedovolené bránění brankáři | |
28:42 | TRI | 3:1 | M. Kovařčík (O. Kovařčík) | |
30:22 | TRI | 4:1 | Marcinko (Hrňa, Šedivý) | |
35:19 | LIB | 2 | J. Vlach, podrážení | |
35:46 | TRI | 5:1 | Martin Růžička (Hrňa) | |
36:48 | LIB | 5:2 | Ordoš (A. Najman) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:54 | TRI | 6:2 | Hrňa (Marcinko, Šedivý) | |
49:44 | TRI | 7:2 | A. Nestrašil (D. Musil) | |
52:42 | LIB | 2 | Vitásek, sekání | |
57:30 | TRI | 2 | Kofroň, sekání | |
Konec |
Plzeň – K. Vary 11:45 8:0
Chomutov – HC Litvínov 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
Liberec – Mladá Boleslav 12:30 5:2
Slavia – Jihlava 12:30 1:8
Salzburg – Motor ČB 16:00 0:0
Vítkovice – Olomouc 17:00 3:2
Třinec – Havířov 17:00 2:4
Mountfield HK – Pardubice • po s.n. (1:2) 17:00 2:3
Sparta – Kladno 18:00 10:0
57:30
52:42
35:19
26:14
23:42
17:26
03:07