28.09.2021, 17:00 • enteria arena • 9. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.72 4.5 4.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:22:46)
Střely na branku: 27:24.
Nejlepší hráči zápasu

Filip Koffer (Pardubice)
Filip Novotný (K. Vary)
Je hotovo! Pardubice poráží Karlovy Vary 2:1 a slaví společně se svými fanoušky, kteří si také zaslouží potlesk. Dynamo začalo obracet utkání až ve třetí třetině, kdy vyrovnal ve vlastním oslabení Ondřej Rohlík a skóre otočil necelé dvě minuty poté Robert Říčka. Domácí tým už pak s vypětím všech sil dokázal dotáhnout zápas do šťastného konce a odnést si dnes tři body. Pardubice čeká už v pátek výjezd do Liberce. Energii čeká ve stejný den daleký zájezd do Třince.

59:57

Lukáš Pulpán to ještě zkusil, ale přes domácí hráz to prostě do branky procedit nešlo.

59:35

Další série hostujících střel je zblokována a domácí se blíží k výhře.

59:10

Filip Novotný je na střídačce, hosté to zkouší v šesti.

58:56

58:41

Patrik Poulíček dokázal bez hole zblokovat střelu Plutnara.

58:18

Oddechový čas pro hosty.

58:05

O další vyhození se stará Marek Hecl, čas se Energii krátí.

57:39

Dobrá práce domácího Dynama a Matej Paulovič vyhazuje za branku Novotného.

57:21

Z pravého kruhu pálil hodně důrazně Patrik Parkkonen. Frodl vytěsnil do rohu.

57:02

Patrik Poulíček sice vyhrál vhazování, ale domácí vyhodil nedokázali.

56:56

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Adam Musil – 2 min., podrážení).

56:49

Hala bouří. Karlovy Vary půjdou do přesilové hry.
Dnešní utkání sleduje 7102 diváků.

56:21

Ondřej Beránek objel prakticky celé pásmo a poté vypálil. Frodl vyrazil do ochranné sítě.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Rohlík (Anděl), 47. Říčka (Robertson, Cienciala) – 4. Hladonik (T. Havlín, Flek)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – Košťálek, Robertson, Nakládal (C), Mikuš, J. Kolář (A), Vála, Hrádek – Cienciala, A. Musil, Říčka – Blümel, Poulíček (A), Paulovič – Camara, R. Kousal, Hecl – Rohlík, Anděl, Koffer.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Parkkonen, Plutnar, Dlapa, Pulpán (A), T. Havlín, T. Hanousek, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek (C) – Průžek, Kulich, O. Beránek – Koblasa, Jiskra, Kohout – Redlich, Osmík, Šik.

Rozhodčí: Horák, Kika – Gebauer, Hlavatý