2:4

konec (1:1, 0:1, 1:2)

28.09.2021, 18:00 • ICE aréna Prešov • 3. kolo • Ivan Harčár sk

Tipsport: 3.22 4.66 1.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Východniarske derby sa stalo úlovkom Popradu. Zápas bol dramatický a napínavý, ale na konci sa prejavili väčšie skúsenosti. Poprad napravil pokazenú nedeľu s Bystricou, Prešov si pripisuje druhú prehru po sebe, z toho prvú na vlastnom ľade. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:26:35)

59:49

Poprad dal gól!
Rais ešte nahradil Bespalova a obetavo zabránil Livingstonovi streliť gól, no PATRIK SVITANA z bekhendu trafil opustenú bránku. Asistencia: James Livingston.

58:45

Prešov hrá power-play!

58:14

Prešov oddychový čas! Nikita Bespalov ešte ostáva v bráne!

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:06

Studená sprcha pre domáci celok. Bespalov o sekundu neskoršie reagoval než LUKÁŠ HANDLOVSKÝ svojou hokejkou a doklepol puk do bránky. Asistencie: River Rymsha a Michael Vandas.

Dnešný zápas sleduje 2238 divákov.

55:00

Pred nami je posledných päť minút tretej tretiny, respektíve riadneho hracieho času. Prešov – Poprad 2:2.

53:20

Tím Grotto Prešov dal gól!
MATÚŠ RAIS nič nevymýšľal poslal na bránku projektil a od pravej žŕdky vošiel do siete. Asistencia: Viliam Čacho.

52:42

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Tomek – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).

52:42

Poprad oddychový čas!

52:42

Posunutá bránka Popradu! Vinníkom Tomáš Tomek! Domácich čaká presilovka!

52:34

Viktor Fekiač si ešte spracovával puk korčuľou, hoci mohol ísť do strely z prvej!

51:35

Svitana videl pred bránkou Skokana, ale ten sa do finálnej fázy neprebojoval.

51:10

Poprad hrá s piatimi hráčmi.

50:41

Neuveriteľný herný úsek! Prešov svojou aktivitou vyburcoval obecenstvo! Tomáš Tomek bol na roztrhanie až kým neschytal ranu do prilby a neostal ležať! Už je späť v bráne!

50:29

Poprad hrá so štyrmi hráčmi.

50:28

Puk bol stále živý a živo bolo aj pri Tomekovi! Nakoniec sa Prešovčania nemôžu radovať, pretože neprešiel za bránkovú čiaru!

2:4

Branky a nahrávky: 17. Charbonneau, 54. Rais (Čacho) – 15. Skokan (Rymsha, Drgoň), 38. Ulrych (Bortňák, Basaraba), 57. Handlovský (Rymsha, Vandas), 60. Svitana (Livingston)

HC Prešov: Bespalov – D. Jendroľ, O. Turan, Bakala, Rais, Ľalík, Růžička, M. Bača, F. Fekiač – Magdolen, Čacho, Charbonneau – Zagrapan, V. Fekiač, Šimun – Krasničan, T. Klíma, Jokinen – P. Halama, Miškuf, Pulščák.

HK Poprad: Tomek (Valluš) – Drgoň, D. Brejčák, Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Livingston, Skokan, Svitana (C) – Basaraba, Bjalončík, Vandas – Handlovský, Bortňák, Mešár – Matej Paločko, Jevoš, A. Valigura – Šotek.

Rozhodčí: P. Šefčík, M. Korba – Junek, J. Šefčík.

Diváci: 2238.

05:14 PEN 2 Ľalík, hákování
13:21 PEN 2 Pulščák, podrážení
14:07 PEN 2 Šimun, hákování