10.08.2021, 18:00 • ZS Kadaň • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 1.3 5.8 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:42:13)

61:55

Kadaň právě vstřelila branku!
DAVID ROUTA si sjel před branku a přízemní střelou mezi betony rozhoduje o vítězství Trhačů 4:3 po prodloužení.

61:46

Furch objel branku a ihned pálil z otočky, tečovaná střela končí nad.

60:20

Kyle Heffarnan nahodil před branku, kde tečoval Zorko, avšak Korytar puk lapil.

60:12

Bernat si to zpoza mantinelu zamířil před Korytara, ten puk zakryl lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.

60:01

60:00

59:29

Korytar přerušil a vhazuje s po jeho levé ruce.

57:57

Klatovy právě vstřelily branku!
Dvě minuty před koncem Západočeši srovnávají na 3:3. Po tlačenici před brankou se k puku probojoval MARTIN FOŘT a překonal ležícího Běhulu.

55:03

Trhačům se v závěru daří zvrátit vedení na svou stranu. Foltýn vyslal perfektní přihrávkou do úniku LEIFA MATTSONA a kanadský sniper zacílil přesně k bližší tyči.

49:19

Po závaru před kadaňskou brankou Běhula přerušuje hru.

46:21

Bernat se prosmýkl na levém křídle a stačil vypálit, Korytar puk s problémy zkrotil.

45:43

Syslovu střelu kryje Běhula. Trhači se zatím v oslabení bez větších problémů brání.

43:50

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (S.Heffernan – 2 min.).

43:19

Po střele od modré Korytarovi vypadl puk, Kyle Heffernan jej ale nedokázal dorazit za jeho záda.

42:57

Routa vyzkoušel Korytarovu pozornost utaženou střelu, gólman Klatov vytěsnil do rohu.

40:40

Shane Heffernan nabral rychlost a ukázal hostujícím zadákům záda, avšak zastavil ho hvizd sudího – ofsajd.

40:20

Berčík se tlačil před branku, Korytar přerušil hru.

40:01

4:3

Branky a nahrávky: 30. Bernat (Ferbas, Routa), 37. Homola (Čech, K.Heffernan), 56. Mattson (Foltýn), 62. Routa – 14. Uhlík, 25. Kolda, 58. Fořt

SK Trhači Kadaň: Běhula (Gerstner) – Zorko, Ferbas, Homola, Běhula T., Foltýn, Přibyl, Havlín – Bernat, Berčík, Routa – Heffernan S., Furch, Heffernan K. – Mežnar, Čech, Mattson – Kordule, Konášek, Zabloudil.

HC Klatovy: Korytar (Brtník) – Houfek, Walter, Brtník, Sysel, Kovářík, Houdek, Vajner – Uhlík, Roubal D., Kolář – Kolda, Roubal J., Eret – Procházka, Fořt, Váchal – Morawetz.

07:15 KAD 2 Berčík, vysoká hůl
09:15 KAD 2 Zorko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:25 KLT 0:1 Uhlík
24:10 KLT 0:2 Kolda
29:17 KAD 1:2 Bernat (Ferbas, Routa)
34:16 KLT 2 Kolář, napadení
36:19 KAD 2:2 Homola (Čech, K.Heffernan)