10.08.2021, 17:00 • enteria arena • Tomáš Jirsa

Tipsport: 1.6 5.21 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:19:37)

62:36

Ondřej Rohlík dostal ideální přihrávku a ukončil prodloužení střelou na bližší tyč.

62:13

Na druhé straně se neprosadil Matěj Blümel.

61:49

Guntis Galvinš neproměnil brejk. Vychytal ho totiž Dominik Frodl.

61:28

Ondřej Roman vyhledal adresáta jménem Adam Musil. Ten však vystřelil do plastronu Stezky.

60:20

Dynamo v útoku. Tvrdou ránu vyslal Jan Košťálek.
Začíná prodloužení.
Oba týmy nám předvedly solidní letní podívanou. Vítkovice z tohoto zápasu odchází s vítězstvím 4:2 a připisují si tak tři body do tabulky. Pardubice mají bodu 6, Vítkovice 3, ale zápas s Olomoucí k dobru. Olomouc zatím odehrála pouze jedno utkání a bodů má 0.

60:00

Ještě bude následovat prodloužení!

59:36

Vítkovice právě vstřelily branku!
HC Vítkovice Ridera tento zápas vyhraje! Do úniku se dostal Radovan Bondra, který nesobečkoval a před prázdnou branku předal MARKU KALUSOVI, který pohodlně zakončil. 4:2 pro Vítkovice. Asistence: Radovan Bondra.

59:17

Od pravého mantinelu to tentokrát zkoušel David Cienciala. Stezka chytá výborně a puky z něho nepadají!

59:00

Zbývá minuta a ke střele se dostal Jakub Nakládal. Jeho rána však našla cestu pouze do lapačky Aleše Stezky.

58:15

Dynamo právě vstřelilo branku!
Druhá rána Jana Košťálka skončila tentokrát na vyrážečce brankáře Vítkovic. Odtud se dostala na čepel ANTHONYHO CAMARY, který puk uklidil za brankovou čáru. Asistence: Jan Košťálek.

57:56

Košťálkovu dělovku zastavil Stezkův beton.

57:32

Dynamo je bez brankáře!

57:32

Oddechový čas pro domácí.

57:32

Z levého kruhu pálil Patrik Poulíček. Střela však neměl potřebnou přesnost a Stezka ji tak ukryl v rukavici.

57:00

Rostislav Marosz nezakončil přesně po nabídce Petra Fridricha. Jeho teč skončila v rohu.

2:4

Branky a nahrávky: 34. Roman (Říčka), 59. Camara (Košťálek), 63. Rohlík – 32. Svačina (Bukarts), 33. Dej (Marosz), 56. Flick, 60. Kalus (Bondra)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – Košťálek, Mikuš, Nakládal, Robertson, Kolář, Vála – Camara, Cienciala, Musil – Rohlík, Roman, Říčka – Blümel, Poulíček, Pavlata – Anděl, Costa, Koffer

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – Machů, Plášil, Gewiese, Galvinš, Kovář, Koch – Svačina, Hruška, Bukarts – Dej, Marosz, Fridrich – Kalus, Flick, Bondra – Bernovský, Chlán, Lednický

Rozhodčí: Micka, Pilný – Frodl, Komárek

03:19 VIT 2 Svačina, sekání
20:56 VIT 2 Hruška, hákování
31:24 VIT 0:1 Svačina (Bukarts)
32:02 VIT 0:2 Dej (Marosz)
33:34 PCE 1:2 Roman (Říčka)
36:47 VIT 2 Bukarts, podrážení