konec (1:2, 1:4, 1:1)

10.08.2021, 18:00 • Jakub Mahr

Tipsport: 2.5 4.4 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:01:11)
Je rozhodnuto. Za stavu 7:3 si vítezství z tradičního derby berou hostující Karlovy Vary. V posledních dvaceti minutách byly k vidění ještě dvě branky. Nejprve se podařilo propálil vše co před ním stálo Ondřeji Jurčíkovi. Pět minut před závěrečnou sirénou pak na konečných 7:3 upravil Lubomír Kupčo.

59:40

Už se doslova dohrává, ani jedno z mužstev už se do ničeho netlačí.

58:41

Martin Weinhold se po odpykání trestu rovnou vydal s pukem do útoku, k zakončení se ale nedostal.

57:03

Šik se ve vlastním oslabení snažil procpat až do útočné třetiny, v tomto snažení jej ale zastavuje ofsajd.

56:41

Martin Weinhold (KVA) si odpyká dvě minuty za podrážení.

56:20

Jiskra se snažil svou křižnou přihrávkou najít někoho ve stejných barvách, to se mu ale nepodařilo, a tak se puku zmocňují hosté.

55:29

Klikorka tvrdě pálil od modré, jeho rána ale skončila mimo karlovarskou klec.

54:04

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Rychlé přečíslení a gól! Lukáš Adámek vyrazil do útočného pásma, kde našel najíždějícího LUBOMÍRA KUPČA, který podobně jako v úvodním dějství Průžek zakončoval zleva do odkryté sítě. Asistence: Lukáš Adámek.