0:2 3:6, 4:6

02.08.2021, 17:02 • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 2.8 1.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Zápas sa nakoniec našťastie podarilo Kleinovi ukončiť, ale až na druhýkrát a Janvier tento šestnásťfinálový zápas uzavrel forhendom do siete!

4:5

Janvier si pripisuje priamy bod a po odvrátených dvoch mečbaloch sa dostal zo stavu 1:5 na 4:5, takže Klein snáď po druhýkrát nezlyhá pri podaní na víťazstvo.

3:5

Situácia sa výraznejšie komplikuje, keďže Klein zahral forhend do siete a Janvier znižuje na 3:5 v druhom sete.

2:5

Kleinovi sa nepodarilo zakončiť tento zápas pri podaní Janviera, ale v nasledujúcom geme bude podávať na víťazstvo za stavu 5:2.

1:5

Priamy bod končí najťažší gem Kleina na podaní, ale slovenský tenista ho zvládol a vedie 5:1 v druhom sete.

1:4

Potupa kanárom z toho nebude, lebo Klein zakončil gem chybou z forhendu a Janvier znižuje na 1:4.

0:4

Janvierov forhend v sieti a Klein je už len dva gemy od víťazstva, pretože vedie 4:0 v druhom sete.

0:3

Znova nevynútená chyba Janviera už z druhého úderu a Klein vedie 3:0 s dvomi brejkami, takže tento náskok by už naozaj nemal pustiť.

0:2

Klein zahral iba prvé eso v zápase a v druhom sete vedie 2:0.

0:1

Tretia dvojchyba v zápase od Janviera a Klein vedie 1:0 s brejkom na začiatku druhého setu!

3:5

Ale to mu nemusí vadiť, pretože trafil druhé eso von z kurtu a ešte sa udržal v prvom sete, pretože znížil na 3:5.

40-30

Forhend Janviera skončil v tesnom oute, čo potvrdila empajrová rozhodkyňa, aj keď francúzsky tenista nie je s verdiktom spokojný.

2:5

Ani do tretice Klein nemusel ísť do výmeny, takže rýchlo otočil nepriaznivý stav a vedie 5:2 v prvom sete.

2:4

Janvier výmenu rozhodol presným útokom z forhendu a znižuje tak na 2:4 v prvom sete.

1:4

Lenže Janvier následne zahral nevynútenú chybu z forhendu, takže ľahké potvrdenie brejku pre Kleina, ktorý už vedie 4:1 v prvom sete.

1:3

Druhýkrát nešťastná Janvierova dvojchyba, keď Kleinovi opäť pomohla páska a slovenský tenista je vo vedení 3:1!

1:2

Druhý priamy bod v tomto geme a Klein sa dostáva do vedenia 2:1 v prvom sete.

1:1

Dlhý return od Kleina, takže Janvier tiež drží bez problémov prvé podanie a vyrovnáva na 1:1.