0:2 3:6, 4:6

02.08.2021, 17:02 • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 2.8 1.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Zápas sa nakoniec našťastie podarilo Kleinovi ukončiť, ale až na druhýkrát a Janvier tento šestnásťfinálový zápas uzavrel forhendom do siete!

15-40

Aj nasledujúcu výmenu Klein zvládol a po útoku z forhendu má dva mečbaly, ale tentokrát na podaní!

3:5

Situácia sa výraznejšie komplikuje, keďže Klein zahral forhend do siete a Janvier znižuje na 3:5 v druhom sete.

40-0

Janvier si rozohral výmenu a zakončil ju víťazným forhendom, takže má prvé brejkbaly v zápase a hneď tri po sebe!

15-40

Ďalšia nepresnosť Janviera z forhendu a Klein má už pri podaní súpera dva mečbaly!

30-40

Dokonca je z toho znova brejkbal, keďže ďalší forhend poslal Janvier do siete.

0:3

Znova nevynútená chyba Janviera už z druhého úderu a Klein vedie 3:0 s dvomi brejkami, takže tento náskok by už naozaj nemal pustiť.

30-40

Ale jeden brejkbal predsa len áno, pretože Janvier trafil forhend nečisto a ten doletel do jasného outu!

0:1

Janvier dostáva aj napomenutie od empajrovej rozhodkyne, pretože po stratenom podaní úplne vybuchol a poriadne si zanadával.

0:1

Tretia dvojchyba v zápase od Janviera a Klein vedie 1:0 s brejkom na začiatku druhého setu!

30-40

Klein zaútočil presnými forhendmi a na sieti si smečom zabezpečil brejkbal!

3:6

Ale Janvier poslal ďaleký return z bekhendu a Klein tak víťazí v prvom sete 6:3!

0-40

Janvier zahral return z bekhendu do siete, aj keď Klein išiel iba cez druhé podanie a slovenský tenista má tri setbaly!

1:4

Medzitým skvelá správa z vedľajšieho kurtu, pretože Filip Horanský postúpil do osemfinále, keď zdolal Vukiča 6:2 a 7:5.

1:3

Druhýkrát nešťastná Janvierova dvojchyba, keď Kleinovi opäť pomohla páska a slovenský tenista je vo vedení 3:1!

40-A

Klein má k dispozícii aj tretiu šancu, pretože Janvier bol nepresný z bekhendu!

40-A

Ale druhá šanca prichádza, pretože Klein obhodil súpera na sieti pekným bekhendom!

30-40

Klein udržal Janviera za základnou čiarou a ten kazí forhend do siete, takže slovenský tenista má prvý brejkbal!

Kurty sa už vysušujú, tak snáď snáď už nič nebude brániť tomu, aby sa čoskoro začal aj zápas medzi Janvierom a Kleinom.

Nad tenisovými kurtami v Liberci sa rozpršalo a prerušené sú kvalifikačné zápasy, to znamená, že aj hlavná súťaž začne s oneskorením a šestnásťfinálové stretnutia sa budú môcť rozohrať až keď sa počasie umúdri, čo s istotou nevieme kedy bude.