13:17

konec (4:3, 3:4, 3:5, 3:5)

30.07.2021, 11:20 • Skupina B • Patrik Czepiec

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:29:34)
Maďarky ovládly tři poslední čtvrtiny a užívají si výhru 13:17. Japonky překvapivě hrály poměrně vyrovnaný part, ale na první body stále neměly.

00:00

00:55

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Samostatný únik si v pohodě užívala Parkesová, mohla si s brankářkou i zalaškovat.

01:34

Rána Japonek míří jen nad bránu. Jestli doteď doufaly v remízu, nyní už to nemohou stihnout.

01:59

Japonsko disponuje přesilovou hrou, gólostroj se zasekl.

02:50

Japonsko právě vstřelilo branku!
Ke gólové střele se přichystala Inaba a Japonky ještě upraví podobu skóre.

03:20

Japonský odpor zlomen, stará se o to Gurisattiová. Na levé straně znovu nekrytá, Japonky mají s obranou velký problém a znovu prohrají.

03:35

Najednou to jde i přes brankářku Ganglovou. Ke gólové ráně doplavala Jumi Arima a zasahuje prostor u levé tyče. Dobrá práce a Japonky ještě přece jen žijí.

04:18

Krátká přesilovka Japonek nakonec bude využita. Poslední vteřinku na ránu využila Miku Koide a ukázala, že by to šlo i jednodušeji, než jak se Japonky zatím snaží.

05:24

A zápas se zdá být definitivně rozhodnutý. Parkesová si už zase našla místo na středu bazénu, tato útočnice nemá žádné slitování.

05:57

Maďarky teď každou ranou mění skóre, ale gólmana Šioja je v tom nevinně, obránkyně nepomáhají. Keszthelyiová zarazila balon k pravé tyčce, přímo do růžku

06:22

Ganglová vystřídala až v poločasu a rozchytala se k parádnímu výkonu. Má další zákrok.

07:00

Stěžejní zákrok Ganglové by mohl rozhodnout o osudu celého zápasu. Na druhé straně totiž z blízkosti branky trestá Valyiová a už posílá Maďarsko do tříbrankového trháku.

08:00

Začátek 4. čtvrtiny.

00:00

Konec 3. čtvrtiny.

00:04

Horní břevno zastavilo poslední akci. Maďarky ho za chvíli s takovou přepůlí.

00:51

Po velmi, velmi dlouhé době se Maďarky dostanou do dvougólového vedení. Na středu snadno vyplavala Gurisattiová a z bekhendu zametla míč za záda japonské gólmanky.

01:54

Japonky za sebou zapomněly nehlídanou Keszthelyiovou. Zbytečný gól, který pošle do vedení Maďarsko.