Nad 78 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy)
04:00, konec
Nad 100 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži)
04:00, konec
Nad 78 kg - opravy, semifinále a finále (ženy)
10:00, konec • Vítěz: A. Soneová (JPN)
Nad 100 kg - opravy, semifinále a finále (muži)
10:22, konec • Vítěz: L. Krpálek (CZE)
K1 - semifinále a finále (muži)
07:00, konec • Vítěz: J. Prskavec (CZE)
Skif - finále E/F (muži)
00:45, konec
Skif - finále E/F (ženy)
00:55, konec
Skif - finále D (ženy)
01:25, konec • Vítěz: F. Chowová (TTO)
Skif - finále D (muži)
01:35, konec • Vítěz: V. Jakovlev (KAZ)
Skif - finále B/C (ženy)
01:45, konec
Skif - finále B/C (muži)
01:55, konec
Skif - finále (ženy)
02:33, konec • Vítěz: E. Twiggová (NZL)
Skif - finále (muži)
02:45, konec • Vítěz: S. Ntouskos (GRE)
Osma - finále (ženy)
03:05, konec • Vítěz: Kanada
Osma - finále (muži)
03:25, konec • Vítěz: Nový Zéland
100m motýlek - semifinále (muži)
03:30, konec
200m prsa - finále (ženy)
03:41, konec • Vítěz: T. Schoenmakerová (RSA)
200m znak - finále (muži)
03:50, konec • Vítěz: J. Rylov (ROC)
100m volný styl - finále (ženy)
03:59, konec • Vítěz: E. McKeonová (AUS)
200m polohový závod - finále (muži)
04:16, konec • Vítěz: Wang Šun (CHN)
200m znak - semifinále (ženy)
04:35, konec
50m volný styl - rozplavby (muži)
12:00, konec
50m volný styl - rozplavby (ženy)
12:23, konec
1500m volný styl - rozplavby (muži)
12:48, konec
4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy)
13:57, konec
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži)
14:10, konec
Pistole 25 m - kvalifikace (ženy)
02:00, konec • Vítěz: A. Kostadinovová (BUL)
Pistole 25 m - finále (ženy)
07:00, konec • Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC)
Jednotlivci - osmifinále (ženy)
02:30, konec
Jednotlivci - ČF, SF a F (ženy)
07:45, konec • Vítězka: Anová
Celodenní liveblog
02:00, konec (ome)
Dvouhra (muži) - o 3. místo a finále
13:00, konec • Vítěz: Ma Lung (CHN)
57 - 60 kg: Dopolední program (ženy)
04:00, konec
64 - 69 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy)
05:03, konec
63 - 69 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži)
05:36, konec
75 - 81 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži)
06:06, konec
81 - 91 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži)
06:39, konec
57 - 60 kg: Odpolední program (ženy)
10:00, konec
64 - 69 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy)
11:03, konec
63 - 69 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži)
11:36, konec
75 - 81 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži)
12:06, konec
81 - 91 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži)
12:39, konec
Individuální závod - semifinále (muži)
03:45, konec
Individuální závod - semifinále (ženy)
04:00, konec
Individuální závod - finále (muži)
05:35, konec • Vítěz: N. Kimmann (NED)
Individuální závod - finále (ženy)
05:45, konec • Vítěz: B. Shrieverová (GBR)
Celodenní přehled
05:05, konec
3m prkno - předkolo (ženy)
08:00, konec
Kord, družstva (muži)
03:00, konec • Vítěz: Japonsko
Soutěž žen
06:00, konec • Vítěz: Süe-jing Ču (CHN)
Dopolední skupinové zápasy
02:00, konec
O umístění a čtvrtfinále
09:30, konec
Austrálie - Španělsko
04:00, konec • 1:1 (Sk. A)
Kanada - Jižní Afrika
06:15, konec • 4:4 (Sk. B)
Japonsko - Indie
11:30, konec • 3:5 (Sk. A)
Argentina - Nový Zéland
12:00, konec • 4:1 (Sk. A)
Německo - Nizozemsko
13:45, konec • 3:1 (Sk. B)
Belgie - Velká Británie
14:15, konec • 2:2 (Sk. B)
Jižní Afrika - Německo
03:37, konec • 1:4 (Sk. A)
Irsko - Indie
05:45, konec • 0:1 (Sk. A)
Jihoafrická republika – Nizozemsko
07:00, konec • 1:33 (Sk. A)
USA – ROC
08:30, konec • 18:5 (Sk. B)
Japonsko – Maďarsko
11:20, konec • 13:17 (Sk. B)
Španělsko – Austrálie
12:50, konec • 15:9 (Sk. A)