konec
26.07.2021, 03:15 • Tomáš Kubečka
Celodenní liveblog
konec
Rozhodčí:
Diváci:
100m motýlek - finále (ženy) 03:30
200m volný styl - semifinále (muži) 03:37
100m prsa - semifinále (ženy) 03:50
100m prsa - finále (muži) 04:12
400m volný styl - finále (ženy) 04:20
100m znak - semifinále (muži) 04:31
100m znak - semifinále (ženy) 04:53
4 x 100 m volným stylem - finále (muži) 05:05
200m volný styl - rozplavby (ženy) 12:00
200m motýlek - rozplavby (muži) 12:17
200m polohový závod - rozplavby (ženy) 12:37
1500m volný styl - rozplavby (ženy) 12:53
15:55
15:54
4:35 Belgie – Čína 20:21
5:00 Srbsko – Japonsko 21:11
8:00 Japonsko – ROC 16:19
8:25 Lotyšsko – Srbsko 16:22
11:40 Nizozemsko – Belgie 17:18
12:05 Polsko – Čína 19:21
15:00 ROC – Lotyšsko 19:15
15:25 Nizozemsko – Polsko 22:20
15:54
15:52
15:50
15:45
15:41
15:34
15:23
15:23
15:13
15:09
15:04
15:00
14:46
14:44
3:15 Japonsko – Čína 12:15
3:40 Mongolsko – Rumunsko 14:22
7:00 Rumunsko – ROC 12:21
7:25 Itálie – Japonsko 10:22
10:30 Francie – Mongolsko 22:18
10:55 Itálie – USA 13:17
14:00 USA – Čína 21:19
14:25 Francie – ROC 17:14
14:44
14:35
14:29
14:19
14:18
14:10
14:03
13:57
12:32
12:31
Ženy
10:30 Francie – Mongolsko 22:18
10:55 Itálie – USA 13:17
Muži
11:40 Nizozemsko – Belgie 17:18 v prodloužení
12:05 Polsko – Čína 19:21
12:30
12:26
12:20
12:15
12:05
12:03
11:50
11:45
11:40
11:18
11:18
11:07
11:04
10:52
10:51
10:44
10:35
10:29
08:49
Ženy
7:00 Rumunsko – ROC 12:21
7:25 Itálie – Japonsko 10:22
Muži
8:00 Japonsko – ROC 16:19
8:25 Lotyšsko – Srbsko 16:22
08:49
08:39
08:33
08:22
08:20
08:10
08:04
07:48
07:48
07:37
07:31
07:19
07:18
07:12
07:05
7:00
05:22
05:17
Ženy
3:15 Japonsko – Čína 12:15
3:40 Mongolsko – Rumunsko 14:22
Muži
4:35 Belgie – Čína 20:21
5:00 Srbsko – Japonsko 21:11
05:16
05:08
05:02
04:53
04:52
04:44
04:38
04:09
04:09
04:03
03:58
03:51
03:39
03:39
03:32
03:28
03:24
03:15
4:35 Belgie – Čína
5:00 Srbsko – Japonsko
8:00 Japonsko – ROC
8:25 Lotyšsky – Srbsko
11:40 Nizozemsko – Belgie
12:05 Polsko – Čína
15:00 ROC – Lotyšsko
15:25 Nizozemsko – Polsko
3:15 Japonsko – Čína
3:40 Mongolsko – Rumunsko
7:00 Rumunsko – ROC
7:25 Itálie – Japonsko
10:30 Francie – Mongolsko
10:55 Itálie – USA
14:00 USA – Čína
14:25 Francie – Rusko