Do 55 kg (ženy)
06:50, konec • Joanna Lochowskaová (POL)
Do 55 kg - finále (ženy)
12:50, konec • Hidilyn Diazová (PHI)
Do 57 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy)
04:00, konec
Do 73 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži)
04:00, konec
Do 57 kg - opravy, semifinále a finále (ženy)
10:00, konec • N. Gjakovová (KOS)
Do 73 kg - opravy, semifinále a finále (muži)
10:34, konec • Š. Óno (JPN)
C1 - semifinále a finále (muži)
07:00, konec • Vítěz: B. Savšek (SLO)
100m motýlek - finále (ženy)
03:30, konec • Vítěz: M. Macnailová (CAN)
200m volný styl - semifinále (muži)
03:37, konec
100m prsa - semifinále (ženy)
03:50, konec
100m prsa - finále (muži)
04:12, konec • Vítěz: A. Peaty (GBR)
400m volný styl - finále (ženy)
04:20, konec • Vítěz: A. Titmusová (AUS)
100m znak - semifinále (muži)
04:31, konec
100m znak - semifinále (ženy)
04:53, konec
4 x 100 m volným stylem - finále (muži)
05:05, konec • Vítěz: USA
200m volný styl - rozplavby (ženy)
12:00, konec
200m motýlek - rozplavby (muži)
12:17, konec
200m polohový závod - rozplavby (ženy)
12:37, konec
1500m volný styl - rozplavby (ženy)
12:53, konec
Skeet - den druhý (ženy)
02:00, konec • Vítěz: M. Wej (CHN)
Skeet - den druhý (muži)
03:00, konec • Vítěz: E. Delaunay (FRA)
Skeet - finále (ženy)
07:50, konec • Vítěz: A. Englishová (USA)
Skeet - finále (muži)
08:50, konec • Vítěz: V. Hancock (USA)
Týmová soutěž - kvalifikace (muži)
02:30, konec
Týmová soutěž - ČF, SF a F (muži)
06:45, konec • Vítěz: Jižní Korea
Celodenní liveblog
03:00, konec
Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo
03:00, konec
Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo
07:30, konec
Smíšená čtyřhra - o 3. místo a finále
13:05, konec
Celodenní program
04:00, konec
Individuální závod (muži)
08:00, konec • Vítěz: T. Pidcock (GBR)
Celodenní přehled
05:05, konec
10m věž synchro - finále (muži)
08:00, konec • Vítěz: Velká Británie
Týmy (muži) - Finále
12:00, konec • Vítěz: ROV
Šavle, jednotlivci (ženy)
02:00, konec • Vítěz: S. Pozdnjakovová (ROC)
Fleret, jednotlivci (muži)
02:25, konec • Vítěz: K. Čcheung (HGK)
Do 67 kg - OF, ČF a SF (ženy)
03:00, konec
Do 80 kg - OF, ČF a SF (muži)
03:15, konec
Do 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy)
12:00, konec • Vítěz: M. Jelićová (CRO)
Do 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži)
12:15, konec • M. Chramcov (ROC)
Závod mužů
*23:30, konec • Vítěz: K. Blummenfelt (NOR)
Závod žen
23:45, konec • Vítěz: F. Duffyová (BER)
Dopolední skupinové zápasy
02:00, konec
Odpolední skupinové zápasy
09:30, konec
Německo - Belgie
02:30, konec • 1:3 (Sk. B)
Velká Británie - Kanada
04:45, konec • 3:1 (Sk. B)
Nizozemsko - Irsko
03:00, konec • 4:0 (Sk. A)
Austrálie - Čína
05:15, konec • 6:0 (Sk. B)
Jižní Afrika - Velká Británie
11:30, konec • 1:4 (Sk. A)
Argentina - Španělsko
12:00, konec • 3:0 (Sk. B)
Japonsko - Nový Zéland
13:45, konec • 1:2 (Sk. B)
Německo - Indie
14:15, konec • 2:0 (Sk. A)
USA – Čína
07:00, konec • 12:7 (Sk. B)
ROC – Maďarsko
08:30, konec • 10:10 (Sk. B)
Austrálie – Nizozemsko
11:20, konec • 15:12 (Sk. A)
Španělsko – Kanada
12:50, konec • 14:10 (Sk. A)
Celodenní liveblog
03:15, konec
Street - kvalifikace a finále (ženy)
01:30, konec • Vítěz: M. Nišijová (JPN)