Statistiky:
Los základních skupin ME mužů
Skupina A
Mol, Sorum (NOR)
Heidrich, Gerson (SUI)
Seidl, Waller (AUT)
Aye, Gauthier-Rat (FRA)
Skupina B
Perušič, Schweiner (CZE)
Krattiger, Breer (SUI)
Plavins, Tocs (LAT)
Doppler, Horst (AUT)
Skupina C
Kantor, Losiak (POL)
Samoilovs, Smedins (LAT)
Ljamin, Myskiv (RUS)
Jemeljančik, Popov (UKR)
Skupina D
Carambula, Rossi (ITA)
Fijalek, Bryl (POL)
Herrera, Gavira (ESP)
Hörl, Leitner (AUT)
Skupina E
Boermans, De Groot (NED)
Brouwer, Meeuwsen (NED)
Ehlers, Pfretzschner (GER)
Huber, Dressler (AUT)
Skupina F
Nicolai, Lupo (ITA)
Thole, Wickler (GER)
Walkenhorst, Winter (GER)
Licholetov, Bykanov (RUS)
Skupina H
Varenhorst, Van de Velde (NED)
Krasilnikov, Stojanovskij (RUS)
Nolvak, Tiisaar (EST)
Windisch, Cottafava (ITA)
Skupina G
Ermacora, Priszauz (AUT)
Semjonov, Lešukov (RUS)
Džadkov, Pjatruška (BLR)
Koekelkoren, Van Walle (BEL)
Los základních skupin ME žen
Skupina A
Heidrichová, A. Vergéová-Dépréová (SUI)
Van Ierselová, Ypmaová (NED)
Lehtonenová, Ahtiainenová (FIN)
Lahtiová, Parkkinenová (FIN)
Skupina B
Makroguzovová, Cholominová (RUS)
Stamová, Schoonová (NED)
Böbnerová, Z. Vergéová-Dépréová (SUI)
N. Straussová, T. Straussová (AUT)
Skupina C
Betschartová, Hüberliová (SUI)
Ludwigová, Kozuchová (GER)
Bočarovová, Voroninová (RUS)
Jupiterová, Chamereauová (FRA)
Skupina D
Kravčenoková, Graudinaová (LAT)
Wojtasiková, Kocioleková (POL)
Soriaová, Carrová (ESP)
Placetteová, Richardová (FRA)
Skupina E
Hermanová, Sluková (CZE)
Borgerová, Sudeová (GER)
Lobatová, Álvarezová (ESP)
Lundeová, Olinstedová (NOR)
Skupina F
Keizerová, Meppelinková (NED)
Bienecková, Schneiderová (GER)
Arvanitiová, Karagkouniová (GRE)
Friedlová, Pfefferová (AUT)
Skupina G
Laboureurová, Tillmannová (GER)
Mennegattiová, Orsiová Tothová (ITA)
Birlovová, Frolovová (RUS)
D. Klingerová, R. Klingerová (AUT)
Skupina H
Schützenhöferová, Plesiutschnigová (AUT)
Liliana, Elsa (ESP)
Dabižaová, Rudychová (RUS)
Kubíčková, Kvapilová (CZE)
Kvalifikované týmy na ME žen
1. Heidrichová, A. Vergéová-Dépréová (SUI)
2. Makroguzovová, Cholominová (RUS)
3. Betschartová, Hüberliová (SUI)
4. Kravčenoková, Graudinaová (LAT)
5. Hermannová, Sluková (CZE)
6. Keizerová, Meppelinková (NED)
7. Laboureurová, Tillmannová (GER)
8. Liliana, Elsa (ESP)
9. Borgerová, Sudeová (GER)
10. Menegattiová, Orsiová Tothová (ITA)
11. Bienecková, Schneiderová (GER)
12. Kozuchová, Ludwigová (GER)
13. Wojtasiková, Kocioleková (POL)
14. Van Ierselová, Ypmaová (NED)
15. Stamová, Schoonová (NED)
16. Schützenhöferová, Plesiutschnigová (AUT)
17. Bočarovová, Voroninová (RUS)
18. Soriaová, Carrová (ESP)
19. Lehtonenová, Ahtiainenová (FIN)
20. Arvanitiová, Karagkouniová (GRE)
21. Böbnerová, Z. Vergéová-Dépréová (SUI)
22. Dabižaová, Rudychová (RUS)
23. Lobatová, Álvarezová (ESP)
24. Birlovová, Frolovová (RUS)
25. Kvapilová, Kubíčková (CZE)
26. Jupiterová, Chamereauová (FRA)
27. Parkkinenová, Lahtiová (FIN)
28. N. Straussová, T. Straussová (AUT)
29. Placetteová, Richardová (FRA)
30. Lundeová, Olimstadová (NOR)
31. D. Klingerová, R. Klingerová (AUT)
32. Friedlová, Pfefferová (AUT)
Kvalifikované týmy na ME mužů
1. Mol, Sorum (NOR)
2. Perušič, Schweiner (CZE)
3. Kantor, Losiak (POL)
4. Carambula, Rossi (ITA)
5. Boermans, De Groot (NED)
6. Krasilnikov, Stojanovskij (RUS)
7. Varenhorst, Van de Velde (NED)
8. Nicolai, Lupo (ITA)
9. Semjonov, Lešukov (RUS)
10. Thole, Wickler (GER)
11. Brouwer, Meeuwsen (NED)
12. Samoilovs, Smedins (LAT)
13. Fijalek, Bryl (POL)
14. Heidrich, Gerson (SUI)
15. Krattiger, Breer (SUI)
16. Ermacora, Pristauz (AUT)
17. Plavins, Tocs (LAT)
18. Herrera, Gavira (ESP)
19. Ljamin, Myskiv (RUS)
20. Seidl, Waller (AUT)
21. Walkenhorst, Winter (GER)
22. Ehlers, Pfretzschner (GER)
23. Džadkov, Pjatruška (BLR)
24. Nolvak, Tiisaar (EST)
25. Licholetov, Bykanov (RUS)
26. Huber, Dressler (AUT)
27. Koekelkoren, Van Walle (BEL)
28. Doppler, Horst (AUT)
29. Aye, Gauthier-Rat (FRA)
30. Jemeljančik, Popov (UKR)
31. Windisch, Cottafava (ITA)
32. Hörl, Leitner (AUT)
V základní skupině na sebe nemohou narazit páry z pořádající země. Ostatní státy mohou mít ve stejné skupině nejvýše dvě dvojice.
V ženském turnaji má česká reprezentace dvě želízka. Pátými nasazenými budou Barbora Hermannová s Markétou Slukovou. V roce 2016 brala česká dvojice stříbro, o dva roky později z toho byl bronz a i letos budou chtít české jedničky útočit na medaile. O poznání skromnější cíle má populární MKduo, tedy Michaela Kubíčková a Michala Kvapilová. V roli 25. nasazených se budou snažit zaskočit favorizované soupeřky.
1994 (Espinho/POR)
2. místo – Martina Hudcová, Dolores Štorková
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
9. místo – Dolores Štorková, Tereza Tobiášová
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1997 (Riccione/ITA)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1998 (Rhodos/GRE)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
2000 (Getxo/ESP)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
17. místo – Lenka Háječková, Marika Těknědžjanová
2001 (Jesolo/ITA)
5. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2002 (Basilej/SUI)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2003 (Alanya/TUR)
5. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
9. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
19. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
35. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2005 (Moskva/RUS)
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
9. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
17. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2006 (Haag/NED)
5. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2007 (Valencia/ESP)
9. místo – Soňa Nováková, Petra Novotná
17. místo – Eva Celbová Ryšavá, Tereza Petrová
2008 (Hamburk/GER)
17. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2009 (Soči/RUS)
13. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
13. místo – Tereza Petrová, Hana Klapalová
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Karolina Řeháčková, Michaela Vorlová
2011 (Kristiansand/NOR)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2012 (Scheveningen/NED)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
5. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2013 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
25. místo – Hana Klapalová, Patricie Missottenová
2014 (Cagliari/ITA)
5. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
2015 (Klagenfurt/AUT)
bez české účasti
2016 (Biel/SUI)
2. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2017 (Jurmala/LAT)
2. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
3. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
9. místo – Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Michala Kvapilová, Michaela Kubíčková
17. místo – Martina Bonnerová, Martina Maixnerová
2020 (Jurmala/LAT)
4. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
17. místo – Michala Kvapilová, Michaela Kubíčková
1993 (Alméria/ESP)
17. místo – Igor Stejskal, Michal Palinek
1994 (Alméria/ESP)
8. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
2. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
7. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
13. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1997 (Riccione/ITA)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
1998 (Rhodos/GRE)
4. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Přemysl Kubala, Michal Palinek
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
25. místo – Petr Chromý, Dalibor Luska
2000 (Getxo/ESP)
5. místo – Martin Lébl, Michal Palinek
17. místo – Petr Chromý, Přemysl Kubala
17. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
2001 (Jesolo/ITA)
17. místo – Michal Bíza, Michal Palinek
2002 (Basilej/SUI)
bez české účasti
2003 (Alanya/TUR)
bez české účasti
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
28. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
28. místo – Jaroslav Pavlas, Miroslav Svoboda
2005 (Moskva/RUS)
13. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2006 (Haag/NED)
13. místo – Michal Bíza, Přemysl Kubala
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2007 (Valencia/ESP)
17. místo – Robert Kufa, Pavel Rotrekl
17. místo – Přemysl Kubala, Jaroslav Pavlas
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2008 (Hamburk/GER)
7. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2009 (Soči/RUS)
9. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2011 (Kristiansand/NOR)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2012 (Scheveningen/NED)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
17. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2013 (Klagenfurt/AUT)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
2014 (Cagliari/ITA)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
25. místo – Jan Dumek, Přemysl Kubala
2015 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Přemysl Kubala, Jan Hadrava
2016 (Biel/SUI)
bez české účasti
2017 (Jurmala/LAT)
bez české účasti
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
9. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner
25. místo – Jan Dumek, Václav Berčík
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner
2020 (Jurmala/LAT)
25. místo – Jan Dumek, Václav Berčík