05.04.2021, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Prošek

Tipsport: 3.1 4.19 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:16

49:16 Auston MATTHEWS - 2:4

49:16

Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté nedokázali dostat puk ze své třetiny, což se ukázalo jako rozhodující. Mitchell Marner přihrával před branku, a pak už poměrně snadno prostřelil brankáře Flames volný AUSTON MATTHEWS. Asistence: Mitchell Marner a Zach Hyman.

46:55

46:55 John TAVARES - 2:3

46:55

Hostující celek se dostává do vedení. William Nylander vypálil z brejku, jeho ránu domácí brankář vyrazil, následně si David Rittich poradil i se střelou JOHNA TAVARESE.
Puk ale vyrazil před sebe a jeden z vracejících hráčů si puk srazil do vlastní branky. Asistence: William Nylander a Jake Muzzin.

37:08

37:08 Alex GALCHENYUK - 2:2

37:08

Z ničeho nic je momentálně vyrovnáno. První střela Toronta byla zblokovaná, puk se dostal do míst, kde stál ALEX GALCHENYUK. Na jeho střelu se natahoval domácí brankář, ale zasáhnout nedokázal. Je srovnáno na 2:2, ujala se střela do horní části branky. Asistence: John Tavares a William Nylander.

19:20

19:20 Andrew MANGIAPANE - 2:1

19:20

Calgary právě vstřelilo branku!
Domácí celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Střelou z otočky bez výraznější přípravy uspěl přesně pod horní tyč aktivně hrající ANDREW MANGIAPANE. Asistence: Mikael Backlund a Milan Lucic.

11:43

11:43 Joakim NORDSTRÖM - 1:1

11:43

Krátce po polovině první třetiny dokázal domácí celek vyrovnat. Střelu od modré čáry tečoval nechytatelně před brankou stojící JOAKIM NORDSTRÖM. Asistence: Mark Giordano a Sam Bennett.

00:58

00:58 Morgan RIELLY - 0:1

00:58

Hned v první minutě tu máme první gól, prosazuje se střelou pod horní tyčku MORGAN RIELLY. David Rittich neměl na tuto střelu nárok, a tak Toronto vede. Asistence: Auston Matthews.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Nordström (Giordano, S. Bennett), 20. Mangiapane (Backlund, Lucic) – 1. Rielly (Matthews), 38. Galchenyuk (Tavares, W. Nylander), 47. Tavares (W. Nylander, Muzzin), 50. Matthews (Marner, Hyman)

Calgary Flames: Rittich (Markström) – Giordano, R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, N. Nestěrov, Mi. Stone – M. Tkachuk, E. Lindholm, Dubé – J. Gaudreau, Monahan, B. Ritchie – Lucic, Backlund, Mangiapane – Nordström, D. Ryan, S. Bennett.

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (J. Campbell) – Rielly, Brodie, Muzzin, Holl, Dermott, Bogosian – Hyman, Matthews, Marner – Galchenyuk, Tavares, W. Nylander – J. Thornton, Kerfoot, Spezza – I. Michejev, Engvall, Simmonds.

Rozhodčí: Furlatt, Skilliter – Brisebois, Cherrey

00:58 TOR 0:1 Rielly (Matthews)
11:43 CGY 1:1 Nordström (Giordano, S. Bennett)
19:20 CGY 2:1 Mangiapane (Backlund, Lucic)
21:31 TOR 2 Hyman, podrážení
29:17 CGY 2 S. Bennett, podrážení
37:08 TOR 2:2 Galchenyuk (Tavares, W. Nylander)
46:55 TOR 2:3 Tavares (W. Nylander, Muzzin)