Tipsport Liga (SR) play-off

HK Detva – HK Poprad

1:3

konec (1:3, 0:0, 0:0) Stav série: 0:4

05.04.2021, 15:00 • Zimný štadión Detva • Čtvrtfinále • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 3.26 4.5 1.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine taktiež už gól nepadol. Poprad si teda udržal dvojgólové vedenie zabezpečené v prvej dvadsaťminútovke a po výhre 1:3 vyhráva štvrtý zápas a postupuje do semifinále. Detva však počas celej štvorzápasovej série ukázala svoju hokejovú silu, bola Popradu absolútne vyrovnaným súperom, no Poprad potvrdil rolu favorita a v štyroch zápasoch dokázal zdolať Detvu. Teraz Podtatranci čakajú na svojho semifinálového súpera. (17:20:13)

59:51

Oddychový čas si berie aj tréner Popradu Peter Mikula.

59:48

Vznikla skrumáž pred Vošvrdom, hráči nevedeli, kde je puk po Coxovej strele. Puku sa ujal až potom Klíma, ktorý krížom chcel dávať Raisovi, ale Vandas vyrazil na ochrannú sieť.

59:28

Rymsha sa ukazoval pred bránkou, výborne však vložil hokejku do dráhy puku Vandas.

59:08

Detvania museli znovu zakladať útok, na útočnej modrej ich opäť hostia zastavili.

58:48

Petrík je už na striedačke, Detva má puk v moci.

58:39

Petrík sa pred buly v útočnom pásme vracia do bránky, zrejme počká na vyhraté vhadzovanie.

58:39

Presilovku v závere tretej tretiny získavajú Detvania, Dávid Skokan je vylúčený za seknutie. Navyše si tréner Bokroš vzal oddychový čas.

58:25

Detvania s pukom v obrannom pásme, gólman Petrík sa už pýta z bránky.

58:06

Tavi vyrazil do prečíslenia s Vandasom, dával mu to poza obrancu, Vandas si chcel ešte zaseknúť Petríka, no to mu nevyšlo.

57:32

Po vyše štyroch minútach je hra prerušená, po zakázanom uvoľnení Popradu sa presúvame pred Vošvrdu.

57:16

Skokan posúval na Mateja Paločka, ktorý iba jemne odovzdával puk do obranného pásma Detvy.

56:55

Matej Paločko získal puk pri mantineli a vyprevadil ho von z obranného pásma.

56:14

Detva sa stále snaží vytvárať tlak, teraz boli domáci pomerne dlho nasťahovaní v útočnom pásme, no nedokázali sa strelecky lepšie presadiť.

55:48

Gachulinec to skúsil strelou od modrej čiary, jeho zakončenie bolo zblokované do rohu klziska.

55:14

Tomášovi Klímovi vyšla kľučka medzi kruhmi, dostal sa do streleckej pozície, ale bránku minul.

54:48

Dobrú príležitosť mal z pravého kruhu Patrik Halama, jeho strelecký pokus však Vošvrda perfektne vychytal.