2:4

konec (2:1, 0:1, 0:2)

05.04.2021, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Prošek

Tipsport: 3.1 4.19 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Morgan Rielly poslal hosty do vedení, za domácí otočili Joakim Nordström a Andrew Mangiapane. Hosté pak třemi góly rozhodli o své výhře. Postupně se trefili Alex Galchenyuk, John Tavares a Auston Matthews. (05:32:13)

Michael Hutchinson (TOR) – 32 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,1%, odchytal 59:59
Ve třetí třetině se hostující celek dokázal prosadit dvakrát, díky čemuž vyhrává tento mač na půdě soupeře. Toronto získává dva body za výhru 4:2, rozhodující branku vstřelil John Tavares.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:08

John Tavares (Toronto) mnul prázdnou branku, píská se zakázané uvolnění.

58:46

Flames na nějakou výraznější šanci momentálně čekají, ale znovu se usadili v útočném pásmu.

58:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

57:52

Domácí celek se dostal ke střele od modré čáry a rána se od brankové konstrukce odrazila zpět do hry.

57:27

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

57:27

Hostující celek se dostal do šance, ale ze středního pásma nedokázal přesněji trefit branku. Píská se zakázané uvolnění.

57:01

Mark Giordano (Calgary) pálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval jeden z hráčů.

56:35

Domácí hrají v šesti, David Rittich je na střídačce.

56:32

Špatná rozehrávka Toronta, bude se po zakázaném uvolnění vhazovat před jeho brankou.

56:07

Mark Giordano (Calgary) odstavil souboje před brankou od puku, počínal si na hranici pravidel, ale sudí nechávají hru plynout.

55:38

Zach Bogosian (Toronto) rozehrává od své branky, čas běží poměrně rychle.

55:10

Michael Hutchinson (Toronto) si připisuje další důležitý zákrok, domácí hokejisté se nevzdávají a bojují dál.

55:01

54:40

Dillon Dubé (Calgary) jednu takovou příležitost měl, ale jeho pokus do středu branky viděl a v pohodě zastavil Michael Hutchinson.

54:25

Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, ale na nějakou šanci zatím marně čekají.

54:00

Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, hostující celek vede o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase.

52:50

Michael Hutchinson (Toronto) si poradil se střelou z velké dálky, následně rozehrává od své branky.

52:24

Alexander Kerfoot (Toronto) se rychle dostal do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali přesněji zakončit.

51:52

Flames rozehrávají od své branky, rychle se pokouší dostat hru do útočného pásma. Následná domácí rána od modré čáry končí vedle.

Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté nedokázali dostat puk ze své třetiny, což se ukázalo jako rozhodující. Mitchell Marner přihrával před branku, a pak už poměrně snadno prostřelil brankáře Flames volný AUSTON MATTHEWS. Asistence: Mitchell Marner a Zach Hyman.

48:52

Noah Hanifin (Calgary) pálil od modré čáry, Michael Hutchinson kryje jeho projektil. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.

46:55

46:55 John TAVARES - 2:3

46:55

Hostující celek se dostává do vedení. William Nylander vypálil z brejku, jeho ránu domácí brankář vyrazil, následně si David Rittich poradil i se střelou JOHNA TAVARESE.
Puk ale vyrazil před sebe a jeden z vracejících hráčů si puk srazil do vlastní branky. Asistence: William Nylander a Jake Muzzin.

46:03

45:10

Auston Matthews (Toronto) si najížděl před branku, ale přihrávka se k němu nedostala. Dobře nyní zapracovala domácí obrana.

44:34

Mitchell Marner (Toronto) sice dostal puk do útočného pásma, ale nedokázal přesněji vypálit na branku, ve které je David Rittich.

44:12

24:20, tak vypadá statistika střel na branku, domácí Flames jsou mírně aktivnější.

43:34

Hraje se rychlý hokej, příliš se nepřerušuje. William Nylander (Toronto) měl zajímavou příležitost, ale domácího brankáře prostřelit nedokázal.

43:15

Justin Holl (Toronto) s rozehrávkou nepospíchá, William Nylander (Toronto) protečoval puk do útoku tak, aby z toho nebyl icing.

42:45

Toronto rozehrává od své branky, následně se k puku dostali domácí, kteří ovšem vypálit nedokázali.

42:00

Úvodní dvě minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč a podle všeho uvidíme velkou hokejovou bitvu.

41:33

Michael Hutchinson (Toronto) raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

41:13

TJ Brodie (Toronto) to zkoušel individuálně, jeho rána od modré čáry nebyla přesná.

40:50

Noah Hanifin (Calgary) rozehrává od své branky, následně se sice domácí dostali do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázali.

40:11

Utkání za vyrovnaného stavu pokračuje třetí třetinou.

40:01

Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, hostující Alex Galchenyuk dokázal vyrovnat na průběžných 2:2.

40:00

39:59

Ještě jedno vhazování před brankou Toronta. Domácí vedou na střely 24:18, na góly je zápas vyrovnaný.

38:50

Michael Hutchinson (Toronto) přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Postupně se dostáváme do poslední minuty hry ve druhé třetině.

38:15

Domácí hokejisté se nastěhovali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Rána od modré čáry končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:26

37:08

37:08 Alex GALCHENYUK - 2:2

37:08

Z ničeho nic je momentálně vyrovnáno. První střela Toronta byla zblokovaná, puk se dostal do míst, kde stál ALEX GALCHENYUK. Na jeho střelu se natahoval domácí brankář, ale zasáhnout nedokázal. Je srovnáno na 2:2, ujala se střela do horní části branky. Asistence: John Tavares a William Nylander.

36:31

Toronto se pokoušelo o brejkovou situaci, ale obrana Flames si nyní dokázala poradit.

35:56

Toto už zakázané uvolnění bude, vhazovat se bude před brankou Flames. David Rittich musí být pozorný.

35:30

Zakázané uvolnění se nepíská, kotouč byl tečovaný, ale Johnny Gaudreau nedokázal svou šanci využít k výraznějšímu ohrožení branky.

35:07

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stále platí těsné vedení domácího celku.

34:20

Alexander Kerfoot (Toronto) vybojoval buly v útočném pásmu, Jason Spezza (Toronto) mohl pálit od modré čáry, ale kotouč mu sjel z hole. Následovala střela a domácí brankář kryje puk.

33:57

Joe Thornton (Toronto) byl před brankou volný, spoluhráčovu střelu tečoval, a pak David Rittich přerušil hru.

33:34

William Nylander (Toronto) vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně Jake Muzzin (Toronto) pálil a David Rittich (Calgary) přerušil hru. Buly před jeho brankou. Komerční přestávka.

33:00

18:14, aktivnější střelecky jsou v tomto zápase domácí hokejisté, kteří zatím drží těsné vedení.

32:22

Johnny Gaudreau (Calgary) rozehrával od své branky, ale Brett Ritchie se následně v útočném pásmu k zakončení dostat nedokázal.

32:00

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

31:17

30:57

David Rittich (Calgary) ukryl kotouč do rukavice, následně jej vyklepal před sebe, a pak přes všechny čáry vyhodil.

30:33

Jake Muzzin (Toronto) přišel o kotouč, a tak mohli hrát domácí hokejisté, ti dostali puk do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.

30:03

Auston Matthews (Toronto) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.

29:17

Matthew Tkachuk (Calgary) opustil střídačku svého celku a odešel do zázemí, uvidíme, zda bude v pořádku.

29:17

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., podrážení).

28:47

Alexander Kerfoot (Toronto) dostal hru do útočného pásma, Joe Thornton následně zkoušel vypálit. Jeho rána byla zblokovaná.

27:46

David Rittich (Calgary) si dokázal poradit s nepříjemnou střelou, kterou vyslal jeden z hráčů Toronta. Rána byla přes obránce.

27:18

Rasmus Andersson (Calgary) se dostal k odraženému kotouči, ale nedokázal jej poslat do odkryté části branky.

26:43

Hraje se spíše ve středním pásmu, následně Mikael Backlund dostal puk do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

26:14

26:00

Joakim Nordström měl nyní obrovskou šanci, ale nedokázal překonat brankáře soupeře. Tak nakonec Zach Bogosian si střelu málem srazil do vlastní branky.

25:09

David Rittich (Calgary) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Český brankář ve službách Flames chytá zodpovědně.

24:52

Z ničeho nic se dostali do šance hosté, ale střelecký pokus končí mimo branku.

24:22

Aktivní hru domácích zakončoval Noah Hanifin. Michael Hutchinson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

23:34

Čtyři střely na branku vyslali domácí hokejisté v přesilovce. Početní výhoda to nebyla vůbec špatná.

23:31

23:14

Sean Monahan (Calgary) byl volný před brankou, dostal přihrávku, jeho pokus kryje hostující brankář.

23:00

Elias Lindholm (Calgary) pálil, Michael Hutchinson kryje jeho ránu.

22:37

Johnny Gaudreau (Calgary) dostal přihrávku, zpracoval si puk a vypálil. Mířil ke vzdálenější tyči, ale neuspěl.

22:14

Noah Hanifin (Calgary) rozehrává od své branky, domácí hrají přesilovku, ale nemoho se stabilněji usadit v útočném pásmu.

21:31

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., podrážení).

21:14

Domácí mají ponechanou výhodu.

20:50

Morgan Rielly (Toronto) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána končí vedle.

20:33

David Rittich (Calgary) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

20:16

Rasmus Andersson (Calgary) se prakticky ihned po buly dostal do střelecké pozice, jeho rána končí vedle.

20:01

Utkání pokračuje třetí třetinou dál. Domácí celek vede o jednu branku.

20:01

Tři góly jsme viděli v prví třetině. Morgan Rielly poslal hosty do vedení, za domácí pak vyrovnal Joakim Nordström a skóre otočil Andrew Mangiapane v poslední minutě hry. Flames vedou po dvaceti minutách 2:1.

20:00

19:20

19:20 Andrew MANGIAPANE - 2:1

19:20

Calgary právě vstřelilo branku!
Domácí celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Střelou z otočky bez výraznější přípravy uspěl přesně pod horní tyč aktivně hrající ANDREW MANGIAPANE. Asistence: Mikael Backlund a Milan Lucic.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:19

David Rittich (Calgary) nechtěl rozehrávat, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

17:50

Matthew Tkachuk (Calgary) se dostal před brankou k puku a rychle vypálil. První domácí rána byla zblokovaná, druhou zastavil brankář.

17:24

Buly ve středním pásmu, to se už dostáváme do finální části úvodní třetiny.

17:00

9:12, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, mírně aktivnější jsou hosté.

16:34

Aktivněji hrající domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu. Následně z mezikruží z otočky pálil Michael Stone. Jeho rána nebyla přesná.

15:42

Sean Monahan (Calgary) to vzal na sebe, propracoval se do útočného pásma, ale jeho rána postrádala přesnost.

15:28

Domácí celek se při pokusu přejít do útočného pásma dostal do ofsajdu, hra je tak přerušená.

14:33

Mark Giordano (Calgary) pálil jako obránce od modré čáry, ale jeho pokus kryje brankář Toronta. Komerční přestávka.

13:40

Flames rozehrávají od své branky, rychle dostali hru do útočného pásma, ale ke střele se Calgary nedostalo.

13:00

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí hráči pokračují v aktivní hře, Elias Lindholm (Calgary) se dostal k zakončení, které brankář Michael Hutchinson vyrazil nad branku.

12:42

David Rittich (Calgary) ukryl kotouč do rukavice. Buly před jeho brankou, snadná práce pro domácího brankáře. Nejprve ale komerční přestávka.

11:43

11:43 Joakim NORDSTRÖM - 1:1

11:43

Krátce po polovině první třetiny dokázal domácí celek vyrovnat. Střelu od modré čáry tečoval nechytatelně před brankou stojící JOAKIM NORDSTRÖM. Asistence: Mark Giordano a Sam Bennett.

11:25

Flames rozehrávají od své branky, následně jejich akci ale zastavil TJ Brodie. Jeho akce končí špatnou rozehrávkou. Píská se zakázané uvolnění.

10:40

Dvě dobré střelecké pozice si nyní vypracoval hostující celek, ale český brankář byl připravený.

10:20

Zach Bogosian (Toronto) pálil od modré čáry, puk byl před brankou tečovaný, nakonec David Rittich zasahovat nemusel.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek je aktivnější, snadněji se dostává do útočného pásma.

09:30

Noah Hanifin (Calgary) to vzal na sebe, jeho rána od modré čáry nebyla vůbec špatná, ale brankář v pohodě zasáhl.

08:27

07:42

Matthew Tkachuk (Calgary) si najížděl do volného prostoru před brankou, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka.

07:15

Hraje se svižný hokej, střelecky vedou hosté 4:2 a dokázali se prosadit jako první.

06:40

Dillon Dubé (Calgary) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil končí nad brankou. Michael Hutchinson (Toronto) zasahovat tentokrát nemusel.

05:50

Mark Giordano (Calgary) se usadil v útočném pásmu, jeho rána byla následně zblokovaná do ochranné sítě. Flames vybojovali buly v útočném pásmu.

04:01

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:50

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.

01:27

Mikael Backlund (Calgary) mohl vyrovnat, ale v brejku nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Michael Hutchinson předvedl jistý zákrok.

00:58

00:58 Morgan RIELLY - 0:1

00:58

Hned v první minutě tu máme první gól, prosazuje se střelou pod horní tyčku MORGAN RIELLY. David Rittich neměl na tuto střelu nárok, a tak Toronto vede. Asistence: Auston Matthews.

00:37

Sledujeme klidnější pasáž hry, oba celky střídají a na led jdou odpočinutí hráči.

00:01

Calgary Flames: Rittich (Markström) – Giordano, R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, N. Nestěrov, Mi. Stone – M. Tkachuk, E. Lindholm, Dubé – J. Gaudreau, Monahan, B. Ritchie – Lucic, Backlund, Mangiapane – Nordström, D. Ryan, S. Bennett.

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (J. Campbell) – Rielly, Brodie, Muzzin, Holl, Dermott, Bogosian – Hyman, Matthews, Marner – Galchenyuk, Tavares, W. Nylander – J. Thornton, Kerfoot, Spezza – I. Michejev, Engvall, Simmonds..

Calgary Flames

Domácí Calgary je na tom mnohem hůře. Po třiceti osmi odehraných zápasech má Calgary na kontě jen třicet pět bodů a patří mu šestá pozice Severní divize. Na čtvrtý Montreal už nyní ztrácí šest bodů. Doma navíc Calgary body rozdává pravidelně. Z posledních pěti zápasů navíc hned čtyřikrát prohrálo. Naposledy padlo výsledkem 2:3 na ledě Edmontonu.
Toronto Maple Leafs

Hostující Toronto letos zažívá opravdu povedenou sezónu. Ve třiceti sedmi odehraných zápasech získalo celkem padesát jedna bodů a patří mu první pozice Severní divize. Na druhý Edmontom má k dobru náskok čtyř bodů a odehrálo o jedno utkání méně. Z posledních pěti zápasů navíc zvítězilo hned čtyřikrát. Naposledy uspělo výsledkem 2:1 po nájezdech na ledě Winnipegu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Calgary a Torontem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Nordström (Giordano, S. Bennett), 20. Mangiapane (Backlund, Lucic) – 1. Rielly (Matthews), 38. Galchenyuk (Tavares, W. Nylander), 47. Tavares (W. Nylander, Muzzin), 50. Matthews (Marner, Hyman)

Rozhodčí: Furlatt, Skilliter – Brisebois, Cherrey

00:58 TOR 0:1 Rielly (Matthews)
11:43 CGY 1:1 Nordström (Giordano, S. Bennett)
19:20 CGY 2:1 Mangiapane (Backlund, Lucic)
21:31 TOR 2 Hyman, podrážení
29:17 CGY 2 S. Bennett, podrážení
37:08 TOR 2:2 Galchenyuk (Tavares, W. Nylander)
46:55 TOR 2:3 Tavares (W. Nylander, Muzzin)