Tipsport: 1.71 4.71 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (05:44:24)

Kdo se postavil do brankoviště?

Jonas Johansson (COL) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%, odchytal 60:00
Jordan Binnington (STL) – 36 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,3%, odchytal 58:24
Střely na branku: 39 – 27
Je konec! Colorado nakonec zvládlo dnešní souboj a poráží St. Louis 3:2. Colorado si ve třetí třetině pohlídalo svůj těsný náskok. Domácí dokonce uzamkli soupeře před jeho brankou, ale dlouhý tlak v branku nepřetavili. V závěru St. Louis sice zkusilo hru bez brankáře, ale snažení zmařil faul Davida Perrona minutu a půl před koncem. Domácí si pak už závěrečné sekundy pohlídali.

59:29

Landeskog zkusil z ostrého úhlu trefit prázdnou branku, ale jeho rána byla nepřesná. Akce hostů však skončila hned u prvního hráče Colorada.

59:02

MacKinnon se dostal do útočného pásma, kde vypálil příklepem. Hostující brankář jeho ránu vykopl do rohu ledové plochy. Colorado však drží pásmo.

58:36

Hosté si sami zbytečně komplikují závěr utkání! David Perron dostává dvě minuty za podrážení.

58:12

Binnington je na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:24

Rantanen se hnal za dlouhou přihrávkou za obranu soupeře, jenže puk se z hrany odrazil do rohu kluziště a finský útočník přišel o obrovskou šanci.

57:08

56:26

Tarasenko nejprve trefil vnější oblouk domácí klece a následně mu puk přeskočil přes čepel ven z útočného pásma. Unavené kvarteto domácích střídá.

56:02

Tarasenko přihrávkou zpoza branky našel skvěle postaveného Davida Perrona, který mohl přidat svou druhou branku, ale ze skvělé pozice přestřelil!

55:29

Dan Renouf sice získal puk na pravé straně, ale nedokázal jej vyhodit za modrou čáru. Obětavým pádem totiž udržel puk ve třetině Tarasenko.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Saad (Kadri, Burakovsky), 15. MacKinnon (Landeskog, Makar), 34. MacKinnon (Landeskog, MacDonald) – 4. Hoffman (B. Schenn, Perron), 38. Perron (Tarasenko, Krug)

Colorado Avalanche: J. Johansson (Grubauer) – Girard, D. Toews, Makar, Graves, MacDonald, Renouf – Rantanen (A), MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Saad – Donskoi, Jost, Sherwood – Bellemare, Compher, O'Brien.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Dunn, Scandella, Bortuzzo, Walman – Tarasenko (A), R. O'Reilly (C), Schwartz – Perron, B. Schenn (A), Hoffman – Kyrou, Thomas, Sanford – Barbašev, Bozak, Clifford.

Rozhodčí: Dwyer, Kozari – MacPherson, Pancich