30.03.2021, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.1 4.31 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:17

60:17 Darnell NURSE - 2:3

60:17

Edmonton právě vstřelil branku!
Po sedmnácti vteřinách je hotovo! Ale konec mohl přijít o pár sekund dříve na druhé straně, jenže Matthews ve velké šanci trefil Smithe. Draisaitl s McDavidem následně rychle dostali kotouč do třetiny soupeře a právě kapitán Oilers naservíroval přihrávku DARNELLU NURSEOVI, který se z levého kruhu nemýlil. 2:3 po prodloužení. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.

41:20

41:20 Kyle TURRIS - 2:2

41:20

Hosté srovnávají střelecký účet celkem šťastnou trefou! Ryan Nugent-Hopkins dostal puk na modrou čáru k Larssonovi, jehož ránu tečoval nohou do sítě KYLE TURRIS. Hutchinson na tuto změnu směru rozhodně reagovat nemohl. 2:2. Asistence: Adam Larsson a Ryan Nugent-Hopkins.

11:08

11:08 Auston MATTHEWS - 2:1

11:08

Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto podruhé v utkání udeřilo a během pár minut otáčí průběžný stav! Po dobré práci Mitchella Marnera kotouč vydoloval AUSTON MATTHEWS, který si najel na pravý kruh, odkud parádně zavěsil pod horní tyč. 2:1. Asistence: Mitchell Marner a Justin Holl.

07:59

07:59 Mitchell MARNER - 1:1

07:59

Domácí se dostali do dalšího rychlého kontru a po zásluze vyrovnávají skóre! Po dlouhé přihrávce Holla posunul Hyman na MITCHELLA MARNERA, který se parádně natlačil před bránu a bez problémů překonal dlouhou kličkou do forehandu brankáře Smithe. 1:1. Asistence: Zach Hyman a Justin Holl.

06:15

06:15 Josh ARCHIBALD - 0:1

06:15

Hned po buly v obranném pásmu Oilers ale přišla chyba defenzívy Toronta, která byla potrestána první brankou. Kris Russell po mantinelu odhodil do středního pásma, kde se ke kotouči dostal JOSH ARCHIBALD, jenž si to hned poté mířil sám na brankáře. Hutchinsona překonal blafákem do bekhendu a následným zastrčením mezi nohy. 0:1. Asistence: Kris Russell a Jujhar Khaira.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Marner (Hyman, Holl), 12. Matthews (Marner, Holl) – 7. J. Archibald (K. Russell, Khaira), 42. Turris (A. Larsson, Nugent-Hopkins), 61. Nurse (McDavid, Draisaitl)

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Vehviläinen) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Dermott – Marner, Matthews (A), Hyman – W. Nylander, Tavares (C), Galchenyuk – Simmonds, Engvall, I. Michejev – Spezza, Kerfoot, J. Thornton.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Barrie, Nurse, A. Larsson (A), Lagesson, Bear, K. Russell – Puljujärvi, McDavid (C), Draisaitl – Yamamoto, Nugent-Hopkins (A), Turris – Kassian, Haas, Ennis – J. Archibald, Khaira, D. Shore.

Rozhodčí: Joannette, Pollock – Shewchyk, Barton

Diváci: bez diváků

06:15 EDM 0:1 J. Archibald (K. Russell, Khaira)
07:59 TOR 1:1 Marner (Hyman, Holl)
11:08 TOR 2:1 Matthews (Marner, Holl)
32:30 EDM 2 Haas, držení
41:20 EDM 2:2 Turris (A. Larsson, Nugent-Hopkins)