2:3

po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)

30.03.2021, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.1 4.31 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný úterní den. Na počtenou! (03:42:38)

3. Mitchell Marner (TOR) – 1+1
Edmonton dnes bere dva body za vítězství 3:2 po prodloužení. V utkání šel do vedení zásluhou Joshe Archibalda, ale domácí po zásluze skóre otočili, neboť v první třetině byli lepší. Do střelecké listiny se zapsal Mitchell Marner s Austonem Matthewsem. Edmonton vyrovnal na začátku 3. třetiny, to se trefil Kyle Turris díky šťastnému odrazu. S rozhodnutím přispěchal hned po sedmnácti vteřinách prodloužení Darnell Nurse, který tedy přisoudil výhru do hrsti Oilers.

60:17

60:17 Darnell NURSE - 2:3

60:17

Edmonton právě vstřelil branku!
Po sedmnácti vteřinách je hotovo! Ale konec mohl přijít o pár sekund dříve na druhé straně, jenže Matthews ve velké šanci trefil Smithe. Draisaitl s McDavidem následně rychle dostali kotouč do třetiny soupeře a právě kapitán Oilers naservíroval přihrávku DARNELLU NURSEOVI, který se z levého kruhu nemýlil. 2:3 po prodloužení. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.

60:01

Střely na bránu po 3. třetinách: 30 – 22

60:00

59:28

Connor McDavid se snažil jemně tečovat pobídku od modré čáry. To se mu ale nepovedlo, takže domácímu brankáři situaci zas o tolik neztížil.

58:56

Edmonton nyní zastavil ofsajd. Do konce třetí periody schází už jen minuta.

58:24

Nylander jen posunul kotouč do pásma Edmontonu. Hosté si přebrali černou gumu a záhy se s ní pokusí něco vymyslet.

57:31

Rána Jesseho Puljujärviho z kruhu mířila do horních pater brány, ale tam také bylo připraveno levé rameno Michaela Hutchinsona.

57:18

Auston Matthews se opět překvapivě zjevil mezi kruhy, z tohoto prostoru už dal ve své kariéře hromadu gólů. Nyní ale neseřídil mířidla dobře.

56:45

Ryan Nugent-Hopkins si nepřikopl úplně ideálně přihrávku do jízdy. Puku se zmocnili domácí, kteří okamžitě rozehráli. Poté se ale pískal ofsajd.

56:12

Edmonton nyní vyhodil puk z vlastního pásma velmi chytře. Přesně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

55:32

Pomalu ale jistě jdeme do úplného závěru třetí třetiny. Stav je nerozhodný, takže je dost pravděpodobné, že se bude prodlužovat.

54:54

John Tavares hned dvakrát za sebou zakončoval z těsné blízkosti. Oba jeho pokusy ale Mike Smith pohotově vyrazil.

54:31

Na druhé straně hrací plochy pálil opravdu tvrdě Morgan Rielly. Obránce Toronta ale trefil brusli bránícího Ethana Beara.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Marner (Hyman, Holl), 12. Matthews (Marner, Holl) – 7. J. Archibald (K. Russell, Khaira), 42. Turris (A. Larsson, Nugent-Hopkins), 61. Nurse (McDavid, Draisaitl)

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Vehviläinen) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Dermott – Marner, Matthews (A), Hyman – W. Nylander, Tavares (C), Galchenyuk – Simmonds, Engvall, I. Michejev – Spezza, Kerfoot, J. Thornton.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Barrie, Nurse, A. Larsson (A), Lagesson, Bear, K. Russell – Puljujärvi, McDavid (C), Draisaitl – Yamamoto, Nugent-Hopkins (A), Turris – Kassian, Haas, Ennis – J. Archibald, Khaira, D. Shore.

Rozhodčí: Joannette, Pollock – Shewchyk, Barton

Diváci: bez diváků

06:15 EDM 0:1 J. Archibald (K. Russell, Khaira)
07:59 TOR 1:1 Marner (Hyman, Holl)
11:08 TOR 2:1 Matthews (Marner, Holl)
32:30 EDM 2 Haas, držení
41:20 EDM 2:2 Turris (A. Larsson, Nugent-Hopkins)