06.03.2021, 03:07 • Ball Arena, Denver • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.73 4.43 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (05:48:43)

Kdo se postavil do brankoviště?

Philipp Grubauer (COL) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,8%, odchytal 62:34
John Gibson (ANA) – 31 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,1%, odchytal 62:45
Střely na branku: 34 – 28
Je dobojováno! Colorado nakonec slaví vítězství 3:2 v prodloužení. Na jeho začátku měl obrovskou šanci také Anaheim, ale Sam Steel z těsné blízkosti o kousek přestřelil. Na opačné straně se do šance dostal Valerij Ničuškin a svým druhým zásahem v utkání rozhodl.

62:45

62:45 Valerij NIČUŠKIN - 3:2

62:45

Colorado právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Druhý bod nakonec bere domácí Colorado! VALERIJ NIČUŠKIN vyšperkoval svůj skvělý výkon v dnešním souboji! Ruský hokejista to vzal v útočném pásmu na sebe, natlačil se před branku a procedil puk mezi Gibsonovy betony! Asistence: Devon Toews, Brandon Saad.

62:05

Kevin Shattenkirk si na modré čáře chystal kotouč k zakončení, ale obránce v bílém proti němu vystoupil a donutil jej přihrát do rohu.

61:36

Rakell projel do útočného pásma, kde objel domácí klec, jenže nedokázal zasunout puk kolem betonu připraveného Grubauera.

61:03

Rantanen se snažil procedit přihrávku na brankoviště, ale na jeho pobídku si počkal důrazný Rakell. Oba týmy střídají.

60:29

Sam Steel si sjel na krásnou přihrávku před branku Colorada, jenže zakončoval z těsné blízkosti a Grubauer jeho pokus přizvedl nad břevno!

60:10

Anaheim uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek tak může rozjet první akci atraktivního hokeje tři na tři.

60:01

Střely na branku: 32 – 27
Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Domácí Colorado sice bylo ve třetí části mnohem aktivnější, ale Gibson vybojoval Anaheimu minimálně bod. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

60:00

59:09

Colorado mohlo po vyhraném vhazování v útočném pásmu rozhodnout! Landeskog dostal přihrávku mezi kruhy, odkud střílel zápěstím, ale trefl brusle soupeře!

3:2

Branky a nahrávky: 35. Ničuškin (Donskoi, Saad), 38. Saad (Jost, Renouf), 63. Ničuškin (D. Toews, Saad) – 20. Henrique (Rakell), 23. Silfverberg

Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – MacDonald, D. Toews, Girard (A), Graves, Timmins, Renouf – Rantanen (A), Sherwood, Landeskog (C) – Donskoi, Kadri, Saad – Burakovsky, Compher, Ničuškin – O'Connor, Bellemare, Jost.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Hakanpää, Fowler, Shattenkirk, Mahura, Ja. Larsson, B. Hutton, Manson – Terry (C), Getzlaf, Comtois – Rakell, Lundeström, Zegras – Silfverberg, Henrique, Milano – Backes, Steel, Heinen (A).

Rozhodčí: MacDougall, St. Laurent – Kovachik, Gawryletz

15:49 COL 2 O'Connor, hákování
16:31 ANA 2 Terry, sekání
19:51 ANA 0:1 Henrique (Rakell)
22:22 ANA 0:2 Silfverberg
32:38 ANA 2 Fowler, držení