NHL

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

2:3

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)

06.03.2021, 03:00 • Staples Center, Los Angeles • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.61 4.17 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (05:46:41)

1. David Perron (St. Louis) – 2+0.
2. Dustin Brown (LA) – 1+1.
3. Ryan O'Reilly (St. Louis) 0+3.
 Česká stopa v utkání

Do utkání nenastoupil žádný český hráč.
Kdo se postavil do brankoviště:

Cal Petersen (LA) – 19 zákroků, tři obdržené branky, úspěšnost: 86,4%. Odchytal 61:04.

Ville Husso (St.Louis) – 28 zákroků, dvě obdržené branky, úspěšnost: 93,3%. Odchytal 59:29.
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 30:22
Zblokované střely – 13:9
Vyhraná vhazování – 21:24
Trestné minuty – 8:6
Hity – 15:27
Blues, kteří prohrávali ještě minutu před koncem základní hrací doby dokázali nakonec vytěžit z dnešního utkání dva body! Nejprve srovnal při závěrečné power-play svou druhou brankou v zápase David Perron a v prodloužení poté rozhodl střetnutí Mike Hoffman!

61:30

61:30 Mike HOFFMAN - 2:3

61:30

St. Louis právě vstřelilo branku!
V avizované výhodě to zahráli Blues skvěle! Ryan O'Reilly míchal s kotoučem, našel Torey Kruga jenž jej předložil MIKEU HOFFMANOVI, který dělovkou z pravého kruhu rozhodl dnešní utkání – 2:3! Asistence: Ryan O'Reilly a Torey Krug.

61:03

Blues nepůjčili Kings kotouč, ale zatím ani neohrozili branku Cala Petersana.

60:01

Blues začali prodloužení s kotoučem na svých hokejkách.

60:01

Branka Davida Perrona při power-play třiačtyřicet vteřin před koncem základní hrací doby nám poslala utkání do prodloužení, které začne za malou chvilku.

60:00

59:45

Zachary Sanford chtěl otočit ještě střetnutí, ale před Petersana se již nedostal.

59:17

Oddechový čas pro LA.

59:17

59:17 David PERRON - 2:2

59:17

Risk bez brankáře se Blues vyplatil! Mike Hoffman nejprve uchránil prázdnou branku a poté se vydal s kotoučem do útočné třetiny střelec DAVID PERRON a jeho kulečník o břevno o tyč skončil vyrovnávající brankou – 2:2! Asistence: Mike Hoffman a Ryan O'Reilly.

59:01

Anže Kopitar dostal kotouč do střední třetiny, tam jej opět získali Blues.

2:3

Branky a nahrávky: 37. J. Carter (Athanasiou, D. Brown), 41. D. Brown (Kopitar) – 3. Perron (R. O'Reilly, B. Schenn), 60. Perron (Hoffman, R. O'Reilly), 62. Hoffman (R. O'Reilly, Krug)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Björnfot, Roy, Määttä, Walker – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Athanasiou, Vilardi, J. Carter (A) – Grundström, Lizotte, Wagner – A. Kempe, Moore, Luff – Kupari.

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Krug, Faulk (A), Dunn, Scandella, Mikkola, Bortuzzo – Sanford, R. O'Reilly (C), Kyrou – Walker, B. Schenn (A), Perron – Blais, Sundqvist, Hoffman – Clifford, Joshua, MacEachern.

Rozhodčí: McIsaac, Hanson – Galloway, Dunning

01:43 LAK 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Luff
02:08 STL 0:1 Perron (R. O'Reilly, B. Schenn)
02:58 STL 2 Clifford, krosček
15:03 STL 2 Sanford, sekání
28:11 LAK 2 Björnfot, nedovolené bránění
36:41 LAK 1:1 J. Carter (Athanasiou, D. Brown)