Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – Berani Zlín

5:4

po prodl. (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)

26.02.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 48. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.58 5.1 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu konec! V utkání měli větší převahu domácí, kteří Berany přestříleli 54:23. Ze začátku nejprve však ztráceli a dovolili Zlínu odskočit na dvoubrankové vedení. Ve druhé části Západočeši opět předvedli obrat a do třetí třetiny se šlo za stavu 3:2. Třetí třetina jim z pohledu koncovky vůbec nevyšla. Hosté své příležitosti naplno využili a stav obrátili znovu ve svůj prospěch. Tři minuty před sirénou zachránil karlovarské body svým druhým gólem v zápase Libor Zábranský. V prodloužení druhý bod pro svůj tým vystřelil druhou trefou v utkání Jiří Černoch, což je pro Karlovarské alespoň malá útěcha.
Ode mě je to pro dnešek a u dalších online přenosů se s vámi loučí na počtenou Vlastimil Mourek. (20:11:07)

60:40

60:40 Jiří ČERNOCH - 5:4

60:40

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A je rozhodnuto! V prodloužení střelou zpoza kruhů rozhodl svým druhým gólem JIŘÍ ČERNOCH. Asistence: Jakub Flek.

60:04

Karlovarští vyhrávají buly a jedou útočit.

60:01

Třetí část u konce! Energetici měli sice více ze hry a měli na hosty velký nátlak, trápila je ale koncovka. To hosty netrápilo a dokázali stav nejprve srovnat, poté i obrátit. Tři minuty před koncem ještě srovnal Libor Zábranský.

60:00

59:33

Zlínští vyhazují.

59:02

Znovu se opakovala situace jako u druhého karlovarského gólu, tentokrát dokázal Huf odražený kotouč chytit.

58:37

Tomáš Fořt si odsedí dvě minuty na trestné lavici za držení.

57:04

57:04 Libor ZÁBRANSKÝ - 4:4

57:04

Je znovu srovnáno! Nátlak se konečně proměnil v gól! Ze skrumáže se kotouč odrazil na LIBORA ZÁBRANSKÉHO., který si připisuje druhou branku v zápase. Asistence: Tomáš Redlich.

56:13

56:13 Lukáš VOPELKA - 3:4

56:13

Zlín právě vstřelil branku!
V ponechané výhodě překvapil Novotného kotoučem od mantinelu LUKÁŠ VOPELKA a posouvá tím Zlín do vedení. Pavel Kubiš a Jakub Ferenc.

55:05

54:20

Další zkažená přihrávka a Karlovarští jsou znovu vyhnáni až ke svému brankáři.

53:20

Domácí se sami vyhánějí z pásma.

52:32

Beránek z mezikruží mířil vedle.

5:4

Branky a nahrávky: 17. Černoch (Kohout), 23. Zábranský, 33. Vondráček (Redlich), 58. Zábranský (Redlich), 61. Černoch (Flek) – 2. Honejsek (Šlahař, Nosek), 12. Fořt (Kubiš, Gazda), 49. Sebera (Nosek), 57. Vopelka (Kubiš, Ferenc)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, D. Mikyska, Plutnar, Zábranský, Pulpán (A), Kowalczyk – O. Beránek, T. Mikúš, Flek – Redlich, Vildumetz, Kulich – Koblasa, Černoch, Kohout – Sapoušek, Skuhravý (C), Vondráček (A).

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Řezníček, Žižka (C), M. Novotný, Ferenc, Gazda, Nosek (A), Hamrlík – Kubiš (A), Fořt, Vopelka – Sebera, Honejsek, Šlahař – Chludil, P. Sedláček, J. Ondráček – Václavek, Karafiát, Dobiáš.

Rozhodčí: Svoboda, Kika – Zíka, Šimánek

01:02 ZLN 0:1 Honejsek (Šlahař, Nosek)
04:22 ZLN 2 Hamrlík, nedovolené bránění
11:30 ZLN 0:2 Fořt (Kubiš, Gazda)
16:27 KVA 1:2 Černoch (Kohout)
22:19 KVA 2:2 Zábranský