Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – DVTK Jegesmedvék Miškovec

2:3

po prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

26.02.2021, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 42. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.32 5.6 6.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napokon sa z víťazstva radujú hostia, ktorí si domov odvezú dva body za výhru po predĺžení. Do predĺženia nastúpili aktívnejšie, držali puk na hokejkách a po peknej akcii vsietili, čím rozhodli o svojom dnešnom cennom víťazstve v snahe dosiahnuť na play-off. Pekný večer a dobrú noc z Bratislavy želá priaznivcom športu Vladimír Korduliak. (19:28:44)

60:42

Miškovec dal gól!
Rozbehnutý BENCE SZIRÁNYI si urobil obrancu domácich, nakorčuľoval na ľavý kruh a puk podvihol pod brvno bránky Gudlevskisa. Asistencia: Nikandrosz Galanisz.

60:16

Magosi prešiel s pukom na hokejke poza bránku a z otočky vystrelil z ľavého kruhu, Gudlevskis puk poslal späť do hry.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine sme videli rovnako dva góly a do rovnakej bránky, čo znamená, že dnešný zápas ešte nepozná víťaza a bude nasledovať predĺženie. Hostia už len bránili výsledok a Slovan pri hre bez brankára vyrovnal. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 11:2.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:41

Slovan Bratislava dal gól!
BRANT HARRIS dostal na ľavý kruh puk z kruhu pravého, ktorý mu naservíroval O'Donnell. Z prvej Harris vystrelil a Adorján bol bez šance. Puk okolo jeho lapačky skončil v sieti. Asistencie: Brendan O'Donnell a Michal Sersen.

57:50

Oddychový čas domácich, ktorí volia taktiku na záver tretej tretiny. Gudlevskis zostáva na striedačke.

57:16

Gudlevskis na striedačke, power play Slovana, ktorý drží súpera v pásme.

56:45

Hráč zápasu Walker potiahol puk vpred, podržal ho na hokejke a získal nejaké tie sekundy pre svoj tím.

55:55

O'Donnellovo zakončenie spred bránkoviska, keď s pukom najskôr prešiel poza bránku Adorján zjedol v lapačke a Brendan len krútil hlavou.

55:01

Hra s vysokou hokejkou, hlavný hru prerušil, vhadzujeme po ľavici Adorjána.

54:25

Hostia mali chvíľu puk na hokejkách v zóne domácich, Slovan im puk zobral a po prestriedaní pôjde do akcie.

53:37

Hostia už len bránia svoje vedenie, snažia sa domácich držať čo najďalej od svojej bránky, domáci zasa o vyrovnanie.

51:42

PATRIK BAČIK si z ľavej strany nakorčuľoval s pukom na hokejke k bránke súpera a pekným zakončením prekvapil Adorjána. Asistencia: Tomáš Matoušek.