Evropská liga

TSG 1899 Hoffenheim – Molde FK

0:2

konec (0:1)

25.02.2021, 18:55 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • 1/16 finále • Viktor Sandev

Tipsport: 1.24 7.03 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera. (21:00:47)
Dnešní zápas je u konce. Molde se postaralo o obrovskou senzaci, když po úvodní domácí remíze v poměru 3:3 nyní vyhrálo na půdě německého Hoffenheimu 2:0 a postupuje do osmifinále Evropské ligy, což je pro něj obrovský úspěch. Hrdinou tohoto zápasu se stal Eirik Ulland Andersen, jenž nejprve otevřel gólový účet přesně po dvaceti odehraných minutách a pak sám stvrdil postup norského překvapení v páté minutě nastavení.
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.

90+6

90+5

Žlutou kartu dostává Eirik Ulland Andersen (Molde FK).

90+5

90+5. Eirik Ulland Andersen - 0:2

90+5

Molde právě vstřelilo branku!
A je definitivně rozhodnuto! Molde přidává druhou branku, když se podruhé v zápase prosadil EIRIK ULLAND ANDERSEN! Ten přelstil ofsajdovou past po centru od Ellingsena, obešel bezmocného brankáře Baumanna a bez větších potíží rozvlnil síť. Asistence: Martin Ellingsen

90+4

Snaha TSG pokračuje, tuhle střelu Dabbura z hranice šestnáctky likviduje pozorný Linde.

90+3

Z patnácti metrů nyní vstřelil Rudy, nicméně svůj pokus poslal zhruba o metr nad břevno.

90+2

Z osmnácti metrů to zkusil Kramarič, nicméně Linde i teď bez potíží zasahuje.

90+1

Ve slibné pozici se zjevil Bebou, ale byl na poslední chvíli zablokován.

90

Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby!

89

Hoffenheim se teď nastálo usadil před šestnáctkou Molde a tlačí se za kýženým vyrovnáním.