Evropská liga

Molde FK – TSG 1899 Hoffenheim

3:3

konec (1:3)

18.02.2021, 21:00 • Estadio de la Ceramica, Villarreal • 1/16 finále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 6.89 4.86 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:14:23)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 0:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:9.
Je dobojováno a i když měli hráči Hoffenheimu zápas skvěle rozehraný, nakonec je z toho remíza. Do druhé půle vstoupili hráči německého týmu s touhou přidat další gól, což se jim povedlo, jenže přihrávající Bebou byl chycen v ofsajdu a v 63. minutě navíc Dabbur neproměnil pokutový kop za faul na Grillitsche. Tyto dva okamžiky musí hráče TSG hodně mrzet, neboť norský tým poté předvedl velké nadechnutí se, v 70. minutě snížil Eirik Ulland Andersen a v 74. minutě David Datro Fofana dokonce vyrovnal. Místo stavu 1:5 to tak bylo 3:3 a tento výsledek už vydržel do závěrečného hvizdu. Hoffenheim si může drbat zklamáním hlavy, nicméně je to právě klub z Německa, kdo má do odvety lepší výchozí pozici.

90+3

90+3

Po Kadeřábkově centru z pravé strany se pískal útočný faul, důraz ve výskoku přehnal Chris Richards.

90+2

Baumann pospíchá s rozehrávkou od vlastní branky, chce zahájit ještě alespoň jeden výpad svého celku.

90+1

Po centru a sklepnutí na střed zakončoval Bogarde, slabá střela, která navíc mířila přesně doprostřed branky, nemohla Lindeho nikterak ohrozit.

90

Rozhodčí nastaví tři minuty.

89

Ofsajd se mával i na straně Molde, tady to bylo ovšem rozhodně výraznější.

88

Autové vhazování pro Molde poblíž pokutového území soupeře.

87

Do útoku se už hnal Bogarde, pomezní sudí jej ale nachytal v těsném ofsajdu.

86

Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eirik Ulland Andersen, přichází Tobias Christensen.

85

Bogarde nezpracoval Baumgartnerovo sklepnutí, dopředu jde již norský celek.

84

A aby těch změn nebylo málo, tak za malou chvíli se jedna taková odehraje i na straně Molde.

83

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Munas Dabbur, přichází Georginio Rutter.

83

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kasim Nuhu, přichází Melayro Bogarde.

82

Ne, Dabburovi to v posledních minutách moc nejde. Překypuje aktivitou a snahou dovršit hattrick, v rozhodujících okamžicích mu ale míč odskakuje od kopaček.

3:3

konec (1:3)

Branky: 41. Ellingsen, 70. Andersen (Holmgren Pedersen), 74. Fofana (Eikrem) – 8. Dabbur (Gaćinović), 28. Dabbur (Kadeřábek), 45+3. Baumgartner (Dabbur)

Karty:   63. Gregersen (MLD)

Neproměněná penalta: 63. Dabbur (HOF), brankář Linde zneškodnil

Molde FK: Linde – Holmgren Pedersen, Björnbak, Gregersen, Haugen – Bolly (64. Knudtzon), Aursnes, Ellingsen – Eikrem (C), B. Sigurdarson (65. Fofana), Andersen (86. Christensen).
Náhradníci: Ranmark, Petersen – Risa, Sinyan, Knudtzon, Christensen, Breivik, Fofana, Ugelvik.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Nuhu (83. Bogarde), Vogt, Richards – Gaćinović (26. Kadeřábek), Rudy, Samassékou (62. Grillitsch), John – Baumgartner – Bebou (62. Adamjan), Dabbur (83. Rutter).
Náhradníci: Pentke – Kadeřábek, Grillitsch, Adamjan, Bogarde, Rutter, Beier.

Rozhodčí: Frappartová – Pages, Berchebru (všichni FRA)

Odveta: Hoffenheim - Molde 0:2