konec (1:0)

25.02.2021, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • 1/16 finále • Jakub Mahr

Tipsport: 1.57 4.6 5.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (22:59:03)
Je rozhodnuto, Řím postupuje! Dvě branky ve druhé půli a jedna vlastní, celkové skóre z dvojzápasu s Bragou je 5:1, a tak je jasné, který tým si svým výkonem vysloužil posun do dalšího dvojboje. Všechny tři góly padly v posledních 15 minutách. Nejprve v pětasedmdesáté minutě na 2:0 navýšil Carles Pérez, který obdržel parádní přihrávku do boxu a svou střelou se nemýlil. Dvě minuty před koncem základní hrací doby si trefil míč do vlastní brány Bryan Cristante. V první minutě nastavení ale hráči Říma svou chybu napravili a Borja Mayoral završil dnešní boj.

90+2

90+1

AS Řím právě vstřelil branku!
Carles Pérez se dostal do přečíslení a v předbrankovém prostoru poslal míč na BORJU MAYORALA, který definitivně rozhodl.

Braga právě vstřelila branku!
Tak se hosté přeci jen gólu dočkali. Značně jim v tom pomohl hráč Říma BRYAN CRISTANTE, který v šestnáctce před Lópezem poslal po zachycení rozehrávky soupeře míč do vlastní brány.

87

Braga se ještě snaží zvrátit nepříznivý stav, nedaří se jí ale dostat z vlastní poloviny.

85

Carles Pérez se snažil protlačit balón na Mchitarjana, v tom byl ale neúspěšný.

83

Spinazzola sprintoval do šestnáctky, tam ho ale zastavili hráči Bragy.

82

Hosté měli možnost rohového kopu, ten byl ale moc dlouhý, a tak nedělalo problém hráčům Říma jeho odklonění mimo nebezpečí.

80

Začal odpočet posledních deseti minut, ve kterých musí Braga vstřelit alespoň čtyři góly, aby předešla celkové prohře.

77

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Pedro, přichází Henrich Mchitarjan.
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Galeno, přichází Bruno Rodrigues.

75

75. Carles PÉREZ - 2:0

75

A z rychlého protiútoku se přeci jen daří Římanům navýšit svůj náskok na dvě branky. Lorenzo Pellegrini našel zleva CARLESE PÉREZE, který z předbrankového prostoru bez problému překonal gólmana hostí.

74

Pau López se zapotil při bránění dalšího nátlaku Bragy, dvojice střel ale i díky jeho výkonu neskončila v síti.

72

Lorenzo Pellegrini mohl utvrdit i dnešní vítězství Říma penaltou, tu ale namířil moc doleva, a tak míč skončil mimo Sáovu bránu.

71

71.

3:1

konec (1:0)

Branky: 23. Džeko (El Shaarawy), 75. C. Pérez (Lorenzo Pellegrini), 90+1. B. Mayoral (C. Pérez) – 88. Cristante (vla.)

Karty:   56. Veretout (ASR)

Neproměněná penalta: 72. Lorenzo Pellegrini (ASR), mimo

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:10.

AS Řím: Pau López – Peres, Karsdorp, Mancini, Cristante – Villar (46. Lorenzo Pellegrini), Diawara, Veretout (59. Spinazzola) – Pedro (77. Mchitarjan), El Shaarawy (59. C. Pérez) – Džeko (67. B. Mayoral).
Náhradníci: Mirante, Fuzato – Lorenzo Pellegrini, B. Mayoral, C. Pérez, Spinazzola, Ciervo, Tripi, Mchitarjan.

SC Braga: T. Sá – Sequeira (70. Borja), Rolando, Vítor Tormena, Zé Carlos – Gaitán (60. R. Horta), Novais, Piazón (60. Fransérgio) – A. Horta, Šporar (60. Ruiz), Galeno (77. Rodrigues).
Náhradníci: Matheus, Santos – Elmusrati, Ruiz, R. Horta, Borja, Fransérgio, Tchuda, Rodrigues, Oliveira.