2:3

po s.n. (1:2) (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)

19.02.2021, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.34 4.16 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:06:01)

V oslabení: 0:0
V samostatných nájezdech nakonec vybojovali bonusový bod hosté z New Yorku, když uspěli oba jejich střelci a naopak na straně domácích se prosadil pouze jeden ze tří hráčů.

Nutno však dodat, že si Rangers přeci jen ten bonusový bod zasloužili více než oslabení Flyers. New York Rangers tedy nakonec porazili po samostatných nájezdech Philadelphii Flyers 3:2.

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je ARTĚMIJ PANARIN.

James van Riemsdyk

3. série 1:2

van Riemsdyk musel dát, aby byli ještě domácí ve hře, ale jeho střelecké zakončení letělo mimo bránu Rangers.

Artěmij PANARIN

2. série 1:2

Panarin udělal vesměs to stejné co Kakko, když vystřelil pod vyrážečku Harta a byl úspěšný.

Sean COUTURIER

2. série 1:1

Couturier naznačil pohyb do kličky na bekhend, ale následně strhl do protisměru a poslal kotouč po ledě do brány.

Kaapo KAKKO

1. série 0:1

Naopak Kakko se nad ničím extra nerozmýšlel a poslal kotouč do brány pod vyrážečkou Harta.

Kevin HAYES

1. série 0:0

Jako první se k nájezdu rozjel Hayes, kterému však jeho klička vůbec nevyšla.

Samostatné nájezdy začínají.
A je tomu tak. V prodloužení jsme rozhodující branku neviděli, a tak nás čekají samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Tak to tedy vypadá, že zápas budou muset rozhodnou samostatné nájezdy.

64:25

Rangers tedy nevyužili svou přesilovou hru a Nolan se vrací zpět do hry.

63:59

Zibanejad poslal parádní zadovku na zcela volného Panarina, který měl před sebou už jen Harta, jenž však jeho následnou střelu zastavil svou lapačkou.

63:31

Zibanejad dostal přihrávku na střelu z první, ale hostující útočník vůbec netrefil kotouč.

62:58

Po nepřesné střele Zibanejada Provorov získal puk a vyhodil jej mimo obranné pásmo.

62:36

Panarin dlouho čekal se svou střelou z levého kruhu a jeho pokus nakonec zřejmě orazítkoval tyč domácí klece.

62:22

Rangers cítí velkou šanci ukončit utkání, a tak si berou svůj oddechový čas.

62:22

A to konkrétně Kakko, který poté přihrával před Harta Bučněvičovi, avšak toho zahákoval Nolan Patrick (PHI), jenž za svůj prohřešek dostává dvě minuty.

62:00

Flyers nevyšel jejich útok, a tak si kotouč sebrali hosté.

61:32

Další ofenzivní snaha Rangers skončila odpískaným ofsajdem.

61:01

Nicméně Zibanejad ztratil kotouč na modré, a tak šli do útoku domácí, když nakonec Couturier obkroužil hostující klec a zakončil, ale Georgijev byl u své tyče připravený.

60:40

Rangers zatím krouží s pukem kolem brány Philadelphie.

60:14

Georgijev si připisuje první zákrok v prodloužení, když na něj vyslal svou nebezpečnou střelu Farabee.

60:01

Hokejistům z New Yorku se ve třetí třetině podařilo otočit stav utkání na svou stranu, když Smith poslal Rangers do vedení, ale domácí nic nevzdali a nakonec při hře bez brankáře vyrovnali.

Hayesovu střelu dorazil do hostující klece Farabee, který svou brankou poslal zápas do prodloužení.

60:00

59:45

Panarin zkusil své štěstí se střelou z pravé strany, která skončila někde ve výstroji Harta.

59:28

Rangers se nastěhovali do svého útočného pásma, ale Flyers je odtud rychle vyhnali.

58:46

58:46 Joel FARABEE - 2:2

58:46

Philadelphia právě vstřelila branku!
Flyers vyrovnávají stav utkání! Couturierova střela byla sražena mimo bránu, ale kotouč se od zadního mantinelu odrazil přímo na hůl Hayese, který následně trefil hůl padajícího Lindgrena a puk se odrazil od betonu Georgijeva a zůstal ležet na brankovišti, kde ho poté dotlačil do brány JOEL FARABEE. Asistence: Kevin Hayes, Sean Couturier.

58:29

Flyers drží puk ve svém útočném pásmu, ale zatím je to bez střelby.

58:05

Rangers jen poslali puk do středního pásma.

57:47

Farabee zahrál kotouč vysokou holí, a tak je hra vykázaná do středního pásma.

57:29

Hart už zůstává na střídačce a Flyers hrají v šesti!

57:29

Flyers ze středního pásma nahodili puk na Georgijeva, který raději udržel kotouč ve své výstroji.

57:23

Domácí měli díky komerční přestávce dostatek času promyslet co udělají v posledních dvou minutách, ale toho využili i hokejisté Rangers, kteří měl též u své střídačky velkou poradu.

57:23

Po odpískaném ofsajdu domácích nás čeká poslední reklamní pauza.

56:57

Flyers se nemohou dostat do svého útočného pásma, když si Rangers velmi dobře hlídají obrannou modrou.

56:33

Strome nahodil puk do útočného pásma, kde ho za svou bránou přebírá Hart.

56:16

New Yorku se nakonec podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

55:55

Hayes vyslal svou střelu od modré čáry, jenže jeho pokus letěl hodně mimo tři tyče hostující klece.

55:28

Rangers nyní jen poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

55:02

Bučněvič se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, kde na nic nečekal a ihned vystřelil, ale trefil jen prvního hráče domácích.

54:49

Otevíráme poslední pětiminutovku třetí třetiny, ve které Flyers zatím tahají za kratší konec. Podaří se ještě domácím vyrovnat stav utkání nebo ho Rangers dovedou do vítězného konce?

54:49

Až nyní si po delší době Georgijev připsal úspěšný zákrok, když na něj vystřelil Provorov a brankář Rangers pokus svého krajana zastavil svou lapačkou, ze které mu sice kotouč ihned vypadl, ale rozhodčí už odpískal přerušení hry, a tak následuje komerční přestávka.

54:27

Nicméně Flyers opět jen spíš bojovali o puk kolem mantinelu a nijak neohrozili brankáře Rangers.

53:58

Bitteto zavezl puk za bránu Flyers, kde několikrát změnil směr až nakonec o kotouč přišel, a domácí tak mohou jít do útoku.

53:22

Panarin přihrával před bránu Kakkovi, avšak jeho pas zastavil Provorov.

52:53

Domácím hokejistům se čas už hodně krátí, když se Flyers stále nemohou dostat do nějakého pořádného tlaku.

52:28

Farabee hledal svým křižným pasem některého ze spoluhráčů, avšak jeho pas neprošel hned přes prvního hráče hostů.

51:49

Kaše vjel s pukem do útočného pásma, kde však ani nadvakrát nedokázal prostřelit obranný blok Rangers a ti si nakonec sebrali kotouč pro sebe.

51:25

Blackwell posílal nebezpečnou přihrávku před Harta, kam si najížděl jeden z jeho spoluhráčů, avšak kotouč byl nakonec sražen mimo bránu.

50:57

Na druhé straně se ke střele dostal Johnson, avšak jeho pokus byl zblokován mimo bránu Flyers.

50:18

Couturier z rohu útočného pásma poslal parádní bekhendovou přihrávku Provorovovi, který byl zcela sám mezi kruhy, avšak jeho následná střela letěla mimo bránu Rangers.

49:33

van Riemsdyk se nyní po vyhozením kotouč natahoval, jak jen mohl, ale nic nezměnil na tom, že se proti domácí píská zakázané uvolnění.

49:11

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:11

Domácí hokejisté si nyní v útočném pásmu přihráli kotouč rukou, a tak rozhodčí přerušují hru a vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:51

Hart se musel mít znova na pozoru, když na něj letěla další střela z hole Zibanejada a domácí brankář raději podržel kotouč ve své výstroji.

48:21

48:21 Brendan SMITH - 1:2

48:21

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté otáčejí stav utkání na svou stranu! Flyers se nepodařilo dostat puk ze svého obranného pásma, když nakonec Strome poslal kotouč na Harta, jenž jej odrazil přímo k Panarinovi, který trochu naslepo bekhendem poslal puk ihned před bránu, kde byl zcela volný BRENDEN SMITH, který měl před sebou zcela prázdnou bránu, a tak už měl před sebou hodně jednoduchou úlohu. Asistence: Artěmi Panarin, Ryan Strome.

47:41

Couturier se snažil dostat puk na střed útočného pásma, avšak jeho pas ani neprošel přes prvního blokujícího hráče.

47:05

Andreoff si za bránou Rangers našel Lindgrena, kterého hodně tvrdě poslal k ledu.

46:32

Flyers se dostali do útočného pásma, ale domácí hokejisté se zde příliš dlouho neohřáli, když se k puku velmi rychle dostali Rangers.

45:38

Rooney získal hodně času pro Panarina, který se díky tomu s pukem dostal skoro až mezi kruhy, avšak jeho následnou střelu vytáhl Hart mimo svou klec.

45:09

Raffl se snažil nahrát do druhé vlny Aube-Kubelovi, ale jeho pas zastavil jeden z obránců Rangers.

44:33

Panarin posunul puk Stromeovi, jenž se následně natlačil před Harta, kde se snažil i dorážet, ale domácí brankář udržel kotouč před brankovou čárou.

44:09

Sanheim nahrál svému kolegovi Gostisbeherovi, jehož dělovka však skončila na některém z bránících hráčů.

43:56

Kotouč byl Hayesem poslán na hostující střídačku, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

43:37

Van Riemsdyk získal kotouč ve středním pásmu, a tak s ním následně vjel do útoku, kde vystřelil z velké vzdálenosti a pro Georgijeva tohle byl hodně lehký zákrok.

43:28

Gostisbehere nahodil puk do útočného pásma, avšak zde se k němu nedostal ani jeden z hráčů v oranžovém.

42:49

O kotouč se dlouho bojuje u mantinelu v obranném pásmu Philadelphie, odkud jej nakonec vydolovali domácí hokejisté.

41:06

Hostům se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma a Rangers následně jen odevzdali kotouč za bránu Flyers.

40:40

Hayes se dostal k odraženému puku na středu útočného pásma a ihned vystřelil, avšak jeho pokus letěl mimo bránu.

40:29

Provor dostal nabito na modré čáře a jeho ránu zblokoval Zibanejad do ochranné sítě.

40:08

Rangers hned po vyhraném vhazování nahodili kotouč na Harta, který si skákající puk sebral svou lapačkou a následně předal svým spoluhráčům.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 13:23
Zblokované střely: 11:15
Hity: 16:13
Vyhraná vhazování: 15:27
Ve druhé třetině se hokejistům z New Yorku podařilo vyrovnat stav utkání, když se v přesilové hře prosadil Blackwell. Po vyrovnání byli Rangers lehce lepším týmem v utkání, ale hostům se nepodařilo přetavit jejich aktivitu v další branku.

Až v závěru měl hned dvojitou příležitost Bučněvič, když nejdříve neproměnil samostatný únik a následně na Harta nevyzrál ani v nařízeném trestném střílení.

40:00

39:26

Po zblokované střele Couturiera se k puku dostal hostující Rooney, který kotouč vystřelil z obranného pásma Rangers.

38:53

Gustafsson nahodil puk na bránu, kde jej tečoval van Riemsdyk a Georgijev kotouč vyrazil mimo svou klec.

38:30

Ryan Strome (NYR) je vyloučen na dvě minuty za sekání a Flyers si ještě v závěru druhé třetiny zahrají přesilovou hru.

37:48

Sanheim nakonec vyvezl puk až do útočného pásma, kde ho posunul na Georgijeva, který si nechtěl dělat problémy a raději ukryl puk pod svou lapačkou.

37:22

Rangers nechtějí pustit domácí celek z obranného pásma, ale hosté se zatím nedostávají do zakončení.

36:41

36:41

36:41

Bučněvič zkusil tentokrát kličku do forhendu, ale trefil přesně vyrážečku domácího brankáře.

36:41

Nicméně Provorov u zakončení sekl Bučněviče, a tak je nařízeno trestné střílení.

36:41

Bučněvič číhal za obranou Flyers, kam také obdržel přihrávku a jeho kličku do bekhendu skvěle vyrazil Hart!

36:15

Rangers nakonec získali puk, ale hosté jej poté vyhodili jen na zakázané uvolnění, a tak se hra rychle vrátí do jejich obranného pásma.

35:56

Flyers dlouho drželi puk ve svém útočném pásmu, avšak domácí se zde nemohli dostat do nějakého zakončení.

35:19

Kotouč je nyní sražen až do ochranné sítě, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat před bránou Flyers.

35:10

Howden se snažil trefit malý prostor u domácí tyče, avšak hostující útočník nakonec ani netrefil bránu Philadelphie.

34:56

Rangers sice vyhráli následné vhazování, avšak hosté poté poslali puk na zakázané uvolnění.

34:45

Naopak na druhé straně je Georgijev nucen hru přerušit po nahození puku na něj, protože se k hostujícímu brankáři blížil napadající Suško.

34:28

Hosté nahodili puk na Harta, který nechce zdržovat hru a ihned jej rozehrává na své obránce.

33:32

Hájkova střela od modré čáry byla zblokována domácí obranou a kotouč letí naposledy v této přesilovce až k Georgijevovi.

33:07

Gostisbehere získal puk za bránou Philadelphie, odkud ho poté odpálil co nejdále od své klece.

32:42

Domácí se dokonce dostali do útoku ve vlastním oslabení, kde nakonec pálil Hayes, avšak jeho střela letěla mimo bránu Rangers.

32:16

Myers vybojoval puk u mantinelu a následně jej i vyhodil přes všechny čáry.

31:48

Flyers začínají své oslabení nejlepším možným způsobem, když vyhodili kotouč přes celé kluziště.

31:32

Flyers jdou po čtvrté v utkání do čtyř, když je Robert Hägg (PHI) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

31:12

Johnson dostal puk na levou stranu, odkud následně i vystřelil, avšak jeho pokus letěl přímo do středu brány, kde byl připravený Hart.

30:33

Do útoku se však nakonec vydali domácí Flyers, jenže Aube-Kubel na modré narazil do svého spoluhráče a díky tomu domácí přišli o kotouč.

30:00

Po neúspěšném útoku Rangers je kotouč sražen až do jejich obranného pásma, odkud musejí hosté rozjet svou další ofenzivní akci.

29:31

Strome přihrál zpoza klece Kakkovi, kterému se však z velké blízkosti nepodařilo protlačit puk za záda Harta.

28:57

Gustafsson už neudržel kotouč v útočné třetině, a tak se díky tomu nakonec Flyers dostali do ofsajdu.

28:49

Po střele Couturiera bylo před bránou Rangers trochu horko, když se domácí snažili ještě dorážet, ale tentokrát Flyers kotouč do brány nedostali.

28:20

Gustafsson se nyní dostal k zakončení, avšak jeho střela letěla mimo tři tyče hostující klece.

27:49

Po hodně nepřesné nahrávce Gustafssona se k puku dostávají hosté, kteří jej vyhodili co nejdále od svého brankáře.

27:14

Flyers si zahrají další přesilovou hru, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Kaapo Kakko (NYR).

26:29

Gustafsson jen poslal kotouč do středního pásma, kde si jej bez větších potíží přebírají hokejisté z New Yorku.

25:55

Bučněvič vletěl s pukem do útočného pásma, kde nakonec udělal to nejjednodušší, když vystřelil a jeho pokus skončil ve výstroji Harta.

25:31

Hájek chtěl nahodit puk do útočného pásma, avšak kotouč byl nakonec ztečován mimo ledovou plochu.

25:13

Raffl vybojoval v rohu útočného pásma kotouč pro Hayese, který byl zcela volný na hranici pravého kruhu, avšak jeho střelu mezi betony Georgijev zastavil.

24:46

Andreoff nahrával do druhé vlny Myersovi, který ihned vystřelil a Georgijev měl s jeho střelou nečekané problémy, ale hostující brankář nakonec vše zvládl.

23:28

23:28 Colin BLACKWELL - 1:1

23:28

New York využívá přesilovou hru! Hosté se přeci jen dočkávají využité přesilovky, když Bučněvič nahodil kotouč od modré čáry a před Hartem jej tečoval COLIN BLACKWELL a puk následně zaplul přesně mezi betony Harta. Asistence. Pavel Bučněvič, Bitetto.

23:05

Bitetto vystřelil z levého kruhu a Hart jeho svižnou střelu vyrazil mimo svou klec.

22:10

Strome poslal kotouč na bránu Flyers, kde byl na své cestě ještě tečován a puk nakonec prošel Hartovi mezi jeho betony, avšak naštěstí pro domácí se poté odklouzal těsně vedle brány.

21:59

Fox nahrál na levou stranu Panarinovi, který však netrefil kotouč dobře, a tak musí pokračovat kombinace Rangers.

21:35

Následné vhazování vyhráli domácí hokejisté, kteří ihned poslali kotouč přes všechny čáry.

21:28

Kevin Hayes (PHI) ve středním pásmu podrazil Rooneyho, a tak domácí útočník dostává dvě minuty za podražení.

20:52

Puk nakonec získali hostí, kteří se hnali do útoku, kde však přihrávku Stroma zastavil Sanheim.

20:25

Flyers se ihned nastěhovali do svého útočného pásma, kde se však dlouho bojuje o kotouč podél mantinelů.

20:01

Statistky po první třetině

Střely na bránu: 6:11
Zblokované střely: 6:10
Hity: 8:6
Vyhraná vhazování: 8:16
Je za námi první třetina mezi Philadelphií a NY Rangers, po které vedou nejtěsnějším rozdílem domácí hokejisté, když se o úvodní trefu tohoto utkání postaral Aube-Kubel.

Flyers zatím i přes absenci několika důležitých hráčů, jenž jsou ještě na COVID listině, hrají velmi dobře a Rangers velmi dlouho k ničemu nepouštěli.

Nicméně v závěru měli hosté velkou příležitost k vyrovnání, když hráli dvojnásobnou přesilovou hru, kterou sice následně zkazil svým faulem Kreider, ale i tak v přesilovce čtyř proti třem nastřelil Panarin břevno domácí klece.

20:00

19:49

Hájek dostal přihrávku do pravého kruhu, odkud ihned vystřelil a jeho pokus Hart chytá svou lapačkou.

19:40

Fox zkusil své štěstí od modré čáry a jeho pokus skončil někde ve výstroji domácího brankáře.

19:18

Druhý pokus Panarina už však byl mnohem nebezpečnější, když ruský útočník trefil břevno domácí klece!

18:56

Panarin dostal nabito do levého kruhu, avšak jeho střela skončila hned na prvním hráči Flyers.

18:27

Tak to je hodně zbytečný faul Kreidera (NYR), který dostává dvě minuty za hákování, a oslabuje tak svůj celek.

18:10

Po zblokované střele hostů se domácím podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

17:52

Rangers si zahrají první přesilovou hru v utkání, která bude hned dvojnásobná! Na trestnou lavici totiž míří obránce Robert Hägg (PHI), jenž dostává dvě minuty za držení a zde jej doplní ještě Andy Andreoff (PHI), který obdrží dvě minuty za hrubost.

17:39

Další ofenzivní snaha Flyers je zastavena hned na útočné modré čáře, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

17:10

Hayes se pokusil překvapit Georgijeva střelou z hodně velkého úhlu, když chtěl trefit prostor kolem jeho hlavy, ale hostující brankář nakonec proti jeho střele zasáhl svým ramenem.

16:36

Panarin opět jen poslal puk směrem na bránu domácích, kde ho Hart betonem jen posunul svým obráncům.

16:03

Panarin spíš jen od mantinelu nahodil puk na Harta, který měl zcela volný výhled, a tak jen chytil kotouč svou lapačkou.

15:52

Kde se nakonec Rooney pokusil překvapit Harta zakončením zpoza jeho klece, ale domácí brankář byl u své tyče připravený a puk má ve své moci.

15:36

O kotouč se dlouho bojovalo před střídačkou Rangers, kteří jej nakonec získali pod svou kontrolu a už se ženou do útočného pásma.

14:42

Po neúspěšné přihrávce Kašeho Rangers jen obloukem poslali puk do středního pásma, kde si jej opět přebírají domácí.

14:11

Kteří puk vcelku rychle vrátili na hokejky Rangers, ale hostující celek poté poslal puk na zakázané uvolnění.

13:58

Panarin nahodil puk do útočného pásma, avšak zde si pro něj nejel ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak si jej sebrali domácí obránci.

12:48

Gostisbehere nahodil puk do útočného pásma, kam si za obranu Rangers najel Raffl, který následně jel sám na Georgijeva, jehož si natáhl na kličku do bekhendu, avšak hostující brankář podržel svůj tým.

12:23

Hayes vyslal na hostující klec hodně schovanou střelou, kterou snad Georgijev ani neviděl a naštěstí pro hostujícího brankáře kotouč nakonec skončil těsně vedle brány.

11:50

Patrick vypálil z pravé strany útočného pásma a trefil jen blokujícího Lindgrena a od něj se kotouč odrazil do ochranné sítě.

11:29

Gustafsson vypálil od modré čáry, avšak jeho pokus skončil hned na prvním bránícím hráči Rangers.

11:04

Kde však následně Ryan Strome (NYR) podrazil jednoho z obránců a dostává dvě minuty.

10:59

Rangers však pokračují ve své ofenzivní snaze a byl to opět Panarin, který se dostal do dalšího zakončení, když vystřelil z levého kruhu, avšak tentokrát jeho střelu srazili domácí za svou klec.

10:32

Panarin se odhodlal ke střele ze středu útočného pásma, avšak jeho pokus letěl hodně mimo bránu Flyers.

10:07

Po další úspěšném zákroku Harta domácí opět na nic nečekají a jen posílají kotouč na další zakázané uvolnění.

09:57

Gostisbehere nyní jen poslal kotouč na zakázané uvolnění a hra se tedy rychle vrátí před bránu Harta.

09:29

Nicméně útok Flyers pokračoval i následně dál a do zakončení se nakonec dostal střelec první branky Aube-Kubel a jeho pokus skončil někde ve výstroji Georgijeva.

09:20

Aube-Kubel nahrával z pravého kruhu Rafflovi, avšak tomu nakonec kotouč přeskočil přes jeho hokejku.

08:39

Rangers se nevydařila jejich útočná rozehrávka, když kotouč nakonec skončil až na zakázaném uvolnění.

08:06

Domácí hokejisté si nyní trochu zahráli s nervy Harta, když před ním předvedli hned několik velmi nebezpečných přihrávek, ale naštěstí pro domácího brankáře nakonec vše dopadlo bez větších potíží.

07:02

Nicméně o pár vteřin později před ním bylo trochu horko, když na něj letěla další střela od mantinelu a Hart musel kotouč krotit na dvakrát a málem se před ním dostal k dorážce Lafreniere, ale Hart nakonec puk schoval pod svou lapačkou.

06:52

Na druhé straně si konečně nějaký zákrok připsal i Hart, když na něj od modré čáry vystřelil Fox a domácí brankář jeho střelu vyrazil.

06:32

Kaše nahrával před bránu Rangers, ale zde bylo mnoho hráčů v bílém, a tak byl jeho pas zblokován.

06:12

Domácí vjeli s pukem do útočného pásma, kde však byla jejich další střela přizvednuta do ochranné sítě, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat v obranném pásmu Rangers.

05:20

Domácí jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec van Riemsdyk nahrával Farabeemu a jeho okamžitou střelou vyrazil Georgijev mimo svou klec.

04:52

Johnson se vrací zpět do hry po dvou odseděných minutách a Rangers jsou opět kompletní.

04:28

Provorov dostal nabito na modrou čáru, odkud následně i vypálil a jeho rána skončila na betonech Georgijeva.

03:58

Nicméně Philadelphii se zatím nedaří dostat do útočného pásma.

03:28

Flyers se vyhnali sami do středního pásma, odkud budou muset domácí hokejisté rozjet novou ofenzivní akci.

03:10

Couturier vystřelil z levého kruhu a jeho střela jen proletěla kolem hostující brány.

02:47

Navíc je tu vyloučení Jacka Johnsona (NYR), který dostává dvě minuty za podražení.

02:33

Úvodní branka domácím hodně pomohla, když Flyers téměř nepůjčují kotouč svému soupeři a na bránu Rangers se valí jeden útok za druhým.

01:55

Gostibehere vypálil od modré čáry a pokus domácího obránce byl zastaven ještě někde před Georgijevem.

00:59

00:59 Nicolas AUBE-KUBEL - 1:0

00:59

Domácí se rychle ujímají vedení, když od modré nahodil kotouč Sanheim a následně před bránou vznikla velká skrumáž, když Hayes vrátil puk před Georgijeva, kde doráželi hned dva domácí hráči a NICOLAS AUBE-KUBEL byl nakonec úspěšný, když se mu podařilo dostat puk těsně za brankovou čáru. Asistence: Michael Raffl, Kevin Hayes.

00:46

Rangers však následně odpálili kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění a hra se tedy vrátí před jejich bránu.

00:34

Kotouč se dostal na modrou čáru, kde do něj práskl Myers, avšak jeho pokus šel hodně mimo bránu hostů.

00:05

Flyers vyhráli úvodní vhazování a domácí šli hned do útoku, kde byla střela Farabeeho přizvednuta do ochranné sítě.

00:01

Philadelphia Flyers
(8-3-2)

To na straně Letců je nálada zcela opačná, protože po třinácti zápasech nasbírali osmnáct bodů a aktuálně jim patří průběžná třetí příčka v divizi. Nicméně rozlet Philadelphie byl sedmého února přerušen, protože byla řada hráčů pozitivních na COVID a zápasy Flyers se museli odkládat.

Philadelphii tedy čeká zápas po dlouhých jedenácti dnech, když ve Wells Fargo Center přivítají Rangers.

Poslední zápasy:

Washington Capitals – Philadelphia Flyers 4:7

Philadelphia Flyers – Boston Bruins 1:2

Philadelphia Flyers – Boston Bruins 3:4 pp.

New York Rangers
(4-7-3)

Hokejisté z New Yorku zatím v letošní sezóně odehráli čtrnáct utkání, ve kterých získali pouze jedenáct bodů, a to je řadí na předposlední příčku Východní divize, kde už jsou horší pouze Buffalo Sabres.

Rangers procházejí generační obměnou, ale i tak se zřejmě od tohoto týmu očekávalo trochu víc. Aktuálně mají na svém kontě čtyři porážky v řadě, když naposledy zvítězili před dvěma týdny nad Washingtonem.

New York Rangers – New Jersey Devils 2:5

New York Rangers – Boston Bruins 0:1

New York Rangers – Boston Bruins 2:3 pp.
Vítám vás u jednoho z devíti zápasů NHL, které nás v noci ze čtvrtka na pátek čekají. Konkrétně se podíváme do Philadelphie, kde místní Flyers vyzvou New York Rangers. Zápas startuje něco málo po jedné hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Aube-Kubel (M. Raffl, K. Hayes), 59. Farabee (K. Hayes, Couturier) – 24. Blackwell (Bučněvič, Bitetto), 49. Br. Smith (Panarin, R. Strome), rozh. náj. Panarin