4:2

konec (0:1, 4:1, 0:0)

19.02.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 46. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 2.57 4.0 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Derby patří Karlovarštím, kteří ovládli druhou periodu, ve které vstřelili rovnou čtyři branky. Celé utkání doprovázela hromada vyloučení a také spousta osobních soubojů. V závěrečné třetině neskóroval žádný z týmů. Posledních pár vteřin před koncem, které Pavlát strávil na střídačce, se Václav Skuhravý ještě pokoušel dokončit hattrick, ale příležitost už nedostal.

Ode mě je to pro dnešní večer vše, z KV Areny se s vámi loučí Kamila Ströerová. (19:55:00)

59:30

Vondráček posílal kotouč z vlastní třetiny na prázdnou bránu, ale chyběly desítky centimetrů.

59:30

59:29

Kodýtek pálil, ale karlovarský gólman zakročil včas.

59:13

Plzeň ve třetině, ale ke střele nedostává prostor.

59:10

Pavlát na střídačce.

58:57

Branka Novotného vypadla ze svého postavení. Pavlát se vrací do brány, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:49

Pavlát zůstává na střídačce a Plzeň to zkouší se šesti bruslaři v poli.
Oddechový čas pro hosty.

57:40

Plzeň v závěru hraje hodně do těla. Zejména Roman Vráblík se nebojí a do všech osobních soubojů jde naplno.

56:50

Puk lítá ze strany kluziště na druhou. Pour se pokoušel prosadit, ale minul.

56:10

Zábranský spatřil na druhé straně najíždějícího Martina Kohouta, který nepřesně zakončil.

56:03

Peter Čerešňák (PLZ) byl přistižen při sekání, a tak na závěr třetí třetiny oslabuje svůj tým.

55:10

Po delším tlaku v obranném pásmu domácích se Energie osvobodila, následně se Plzeň při přechodu do útočné třetiny dopustila ofsajdu.

54:30

Nastřelený kotouč Martin Langa poslal Novotný do rohu.

54:20

Flek nabil na střed Martinu Kohoutovi, který z mezikruží prověřil Dominika Pavláta.

53:20

Skuhravý kandiduje na hattick, nyní musel Pavlát použít své betony, aby střelu karlovarského kapitána zastavil.

52:46

Nyní to byl souboj Novotného primárně s Jakubem Pourem, který se pokoušel všemi různými prostředky překonat karlovarského brankáře, ale ten ve své svatyni kraloval. Nejblíže byl Pour vstřelení gólu, když rozezněl tyč u Novotného.

4:2

Branky a nahrávky: 27. Vildumetz (Weinhold, Vondráček), 32. Skuhravý (D. Mikyska, F. Novotný), 34. Skuhravý (Vondráček), 39. Flek (Kohout, Černoch) – 12. Straka (Kvasnička, Kodýtek), 26. Malát (Kodýtek, Straka)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – D. Mikyska, Šenkeřík, Weinhold, Plutnar, Zábranský, Pulpán (A), Kowalczyk – Flek, Černoch, Kohout – Hladonik, Kulich, T. Mikúš – Sapoušek, Skuhravý (C), Vondráček (A) – Redlich, Vildumetz, Osmík.

HC Škoda Plzeň: Frodl (34. Pavlát) – Kvasnička, Čerešňák (A), Budík, L. Kaňák, Vráblík, Jiříček, Houdek – Straka (C), Suchý, Dočekal – Pour, M. Lang, Rob – Kracík (A), Malát, Přikryl – Kodýtek, P. Musil, Kantner.

Rozhodčí: Hodek, Pražák – Lhotský, Svoboda

12:00 PLZ 0:1 Straka (Kvasnička, Kodýtek)
13:21 PLZ 2+10 Vráblík, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Malát
25:37 PLZ 0:2 Malát (Kodýtek, Straka)
26:29 KVA 1:2 Vildumetz (Weinhold, Vondráček)
26:53 PLZ 2 Frodl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Přikryl
28:21 KVA 2 Weinhold, nedovolené bránění
28:41 PLZ 2 Straka, vysoká hůl
31:33 KVA 2:2 Skuhravý (D. Mikyska, F. Novotný)
32:58 PLZ 2 Jiříček, držení
33:45 KVA 3:2 Skuhravý (Vondráček)
33:45 PLZ -Frodl +Pavlát (Střídání)
38:16 KVA 4:2 Flek (Kohout, Černoch)
41:31 KVA 2 F. Novotný, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Sapoušek
44:31 PLZ 2 Malát, držení
47:34 KVA 2 Skuhravý, sekání
50:58 KVA 2 Weinhold, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
56:03 PLZ 2 Čerešňák, sekání