David Pastrňák (BOS) – 0+1, -2 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 21:22
David Krejčí (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 6:31
Jaroslav Halák (BOS) – 23 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,5 %, odchytal 57:55

Pavel Zacha (NJD) – 1+0, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:26
Mackenzie Blackwood (NJD) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6 %, odchytal 60:00
Střely na branku – 27:26 (7:7, 8:11, 12:8)
Zblokované střely – 16:13
Vyhraná vhazování – 34:22
Trestné minuty – 12:10
Hity – 21:24
Hokejisté New Jersey si připisují cenný skalp lídra tabulky Východní divize! Na ledě Bostonu zvítězili 3:2. Góly dnes začaly padat až ve druhé třetině. V ní hosty střelecky nastartoval dvěma zásahy Kyle Palmieri, ten druhý přišel dokonce ve vlastním oslabení. Bruins snížili ještě v téže přesilovce zásluhou Jakea DeBruska, ovšem Devils vrátil do přestávky dvougólové vedení Pavel Zacha. V závěrečné dvacetiminutovce Medvědi dlouho marně bušili do obrany soupeře. Až 66 sekund před koncem přišel kontaktní gól, když se v početní výhodě a hře bez brankáře prosadil tečí Pastrňákova nahození Charlie McAvoy. Více už toho však Bruins nestihli.

59:57

Craig Smith střílel od modré čáry jen do protihráče. Stejně tak po něm David Pastrňák z levého kruhu!

59:01

Minuta do konce, domácí opět hrají bez brankáře!

58:54

Oddechový čas pro domácí.

58:54

58:54 Charlie MCAVOY - 2:3

58:54

Bruins právě vstřelili branku!
Kontaktní gól je tady! Od modré čáry nahodil puk na branku David Pastrňák. Kotouč byl mezi kruhy tečován a zapadl do horního růžku nad pravé rameno brankáře Blackwooda. Za autora gólu je označen CHARLIE MCAVOY – 2:3. Asistence: David Pastrňák a Nick Ritchie.

57:51

Domácí vylepšili přesilovku i odvoláním brankáře!

57:49

Šance pro domácí poté, co Ty Smith nešťastně vyhodil puk do hlediště! Samozřejmě dostal trest za zdržování hry.

57:03

Už jen tři minuty do konce třetí třetiny. Bruins stále ztrácejí dva góly.

56:01

Hosté se teď přeci jen snaží hrát aktivněji, než jak se prezentovali před několika minutami. Miles Wood se z pravého křídla dostal do střelecké pozice a donutil Haláka přerušit hru.

55:27

Od modré čáry pálil Damon Severson. Jeho projektil minul domácí branku.

54:59

Po další sražené střele hostí je tu reklamní přestávka.

54:30

Po delší době se hosté dostali do útočného pásma. Pavel Zacha našel Nicka Merkleyho, který okamžitě pálil, do rány mu však vložil hůl Carlo.

2:3

Branky a nahrávky: 33. DeBrusk, 59. McAvoy (Pastrňák, N. Ritchie) – 22. Palmieri (J. Hughes), 31. Palmieri (Bratt, Severson), 36. Zacha (A. Johnsson, Butcher)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Lauzon, Carlo, Clifton, K. Miller, J. Moore – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák, Krejčí (A), N. Ritchie – C. Smith, Coyle, Frederic – Wagner, Kuraly, Bjork.

New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – Severson, D. Kulikov, T. Smith, P. K. Subban, Vatanen, Butcher – Bratt, J. Hughes, A. Johnsson – Palmieri (A), Šarangovič, Kuokkanen – N. Merkley, Zacha, M. Malcev – Bastian, M. McLeod, Wood (A).

Rozhodčí: Hebert, MacDougall – Berg, Alphonso

10:29 BOS 2 Wagner, podrážení
21:34 NJD 0:1 Palmieri (J. Hughes)
22:14 BOS 2 McAvoy, hrubost