1:5

konec (0:1, 1:4, 0:0)

03.02.2021, 17:00 • ZS Kadaň • 26. kolo • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 3.2 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, Ústí udrželo náskok a odváží si z Kadaně tři body za výhru 1:5. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:04:39)

58:30

Voženílkův pozdrav od modré Běhula kryje.

57:21

Klikorka se uvolnil v mezikruží, nastřelil jen plexi za brankou.

55:04

Adámek měl před sebou dálnici na levém křídle, nakonec vypálil do připravené Hamalčíkovy rukavice.

54:40

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Gabriel Szturc – 2 min., sekání).

54:30

Protasenja zkoušel dorážet před brankou, domácí obránci na poslední chvíli odpálili puk.

53:30

Havránek si sjel s pukem mezi kruhy, ale branku vysoko přestřelil.

52:42

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., držení hole).

52:16

Trefný pálil po buly, Hamalčík bez potíží kryje.

51:28

Bláha se dostal do zakončení mezi kruhy a jeho dělovka jen těsně minula Běhulovu branku.

49:59

Moravec zkoušel vyzvat Severu, který se do zakončení díky těsné obraně Kadaňských nedostal.

49:12

Koblížek zakončoval bekhendem před brankou, trefil jen hruď dobře postaveného Hamalčíka.

48:24

Sklenář vyrazil zmatků před Běhulou a vyslal přízemní střelu, které ale chybělo několik decimetrů.

47:17

Grim přihrával zpoza branky, puku se ovšem zmocnili Trhači.

45:28

Matyáš Svoboda vyslal přízemní střelu od modré, Hamalčík vyrazil holí do rohu hřiště.

44:06

Vrdlovec hledal Trávníčka, jenž byl důkladně bráněný a ke střele se nedostal.

43:53

Chlouba se dostal ke střele mezi kruhy, branku však minul.

43:37

Icing Slovanu.

42:26

Domácí po chybné rozehrávce nabídli šanci Matějčkovi, který ale mezi tři tyče nezamířil.

41:50

Na druhé straně zahrozili Tůma s Matějčkem, ale Běhula byl připraven.

41:12

40:56

Kulich po pěkné prohazovačce zavezl puk do pásma, k ohrožení Hamalčíka se ale domácí nedostali.

40:01

Slovan ve druhé části odskočil na rozdíl čtyř branek a do závěrečné třetiny, jež začne za cca 15 minut, půjde s komfortním náskokem.

40:00

38:57

Costa se natlačil do zakončení, Běhula vyrazil před sebe, kde puk sebrala domácí obrana.

37:19

35:47

Trhači uzamkli Slovan, ten se ale pozorně brání.

35:18

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

35:01

Adámek nahodil puk na ústeckou branku a vybojoval buly před Hamalčíkem.

34:52

Icing Trhačů.

Štěpán MATĚJČEK - 1:5

34:18

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hostům se podařilo zavézt puk před kadaňskou branku, nakonec na modré vypálil ŠTĚPÁN MATĚJČEK a trefil se nad Běhulovo beton. Asistence: Vladimír Brož, Martin Tůma.

33:38

Bucek se sápal po puku, toho se však ujali ústečtí obránci.

32:52

Jan Svoboda měl dost času na střelu, nakonec ale napálil clonícího Koblížka.

32:28

Chlouba pálil lišácky z kruhu, Hamalčík byl na svém místě.

32:02

Bláha vyvezl puk a ušetřil cenné sekundy.

31:37

Trefný si po buly sjel do levého kruhu a vypálil, Hamalčík puk lapil.

31:31

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., držení hole).

31:20

Kottek napřáhl na modré, střela ovšem byla zblokovaná a Hamalčík nemusel zasahovat.

30:47

30:46

Jan Svoboda vyhazuje do bezpečí.

29:43

Drtinovu střelu od modré zkoušel tečovat Trávníček, Běhula puk schoval v rukavici.

29:26

Po souboji za branku zůstal na ledě ležet Seemann, jenž se za pomoci spoluhráčů s bolestivou grimasou zvedá z ledu.

29:03

Seemann vybojoval puk u mantinelu a vyhazuje.

28:47

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Běhula – 2 min., sekání).

28:02

Havránek pálil od modré, branku však minul o pořádný kus.

27:51

Jasečko zkoušel překvapit Běhulu střelou z úhlu, gólman Kadaně vyrazil do rohu.

26:25

Hosté nabídnutou přesilovkou nepohrdli. MICHAL TRÁVNÍČEK dostal přihrávku zpoza branky a bez zaváhání poslal puk pod víko. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jiří Severa.

26:25

26:25 Michal TRÁVNÍČEK - 1:4

26:14

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Běhula – 2 min., hákování).

25:23

25:23 Tomáš KOBLÍŽEK - 1:3

25:23

Kadaň právě vstřelila branku!
Jan Svoboda zavezl puk do pásma, dokázal jej procpat před branku, kde jej důrazný TOMÁŠ KOBLÍŽEK dostal za Hamalčíkova záda. Asistence: Jan Svoboda.

23:58

23:58 Sebastian JASEČKO - 0:3

23:58

Tisíckrát otřepané pravidlo nedáš-dostaneš znovu v praxi. SEBASTIAN JASEČKO potáhl puk v pravém kruhu a prostřelil Běhulu. Asistence: Martin Voženílek, Daniel Vrdlovec.

23:46

Na druhé straně měl kontaktní gól na holi Jan Svoboda, ale jeho střelu zastavila tyč.

23:23

23:23 Jan GRIM - 0:2

23:23

Vladimír Brož se utrhl na pravém křídle a našel před brankou volného JANA GRIMA, jenž se trefil k tyči. Asistence: Vladimír Brož.

22:31

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Michal Trávníček – 2 min., podrážení).

22:31

Severa pálil z pravého kruhu, Běhula byl u tyčky včas.

22:01

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., podrážení).

21:30

Hosté zatlačili Trhače, vypálit na branku se jim ale nepodařilo.

20:01

Úvod zápasu patřil Slovanu, který již v první minutě zásluhou Havránka otevřel skóre. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat a Hamalčík musel předvést několik skvělých zákroků, díky nimž stále drží čisté konto. Druhá část začne cca v 17:45.

20:00

18:53

18:46

Další dělovkou se prezentoval Seemann, hostující gólman byl připraven.

18:17

V pravém kruhu se do puku opřel Jan Svoboda, Hamalčík přerušuje hru.

18:05

Po rychlém průniku Kulicha ústecký brankář přerušil.

17:31

Kulich dorážel střelu od modré, Hamalčík ale jeho střele do cesty postavil beton.

16:53

Vyloučení v týmu Ústí (2 min.).

15:53

Kulich vyrazil podél pravého mantinelu, střela bekhendem ale skončila jen na mantinelu za brankou.

14:56

14:33

Další Veselého střela, Hamalčík opět kryje.

14:21

Veselý dostal Hamalčíka pod tlak a gólman Ústí přerušuje. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

13:48

Trhači opět zatopili Slovanu, ale hostující defenziva v čele s pozorným Hamalčíkem si poradila.

12:56

Domácí na chvilku zatlačili Slovan, nápor zakončil ranou z křídle Jan Svoboda, ale ústecký brankář drží puk v lapačce.

12:20

11:28

Běhulovi vypadl puk a ihned se na něj natlačili Ústečtí, kadaňský gólman ale pohotově zalehl a udržel kotouč pod sebou.

11:04

Trávníček zakončoval bekhendem u pravé tyčky kadaňské klece, zakončení však chyběla přesnost.

10:20

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Matyáš Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

09:34

Matyáš Svoboda zkoušel nastartovat Havlína, ten ale puk nedostihl a je pískán icing domácích.

09:00

Z pravého kruhu pálil Szturc, gólman Kadaně vyrazil,

08:12

Jan Svoboda bojoval před ústeckou brankou a dokázal na ni nasměrovat ve vzduchu letící kotouč, Hamalčík byl ale připraven,

07:35

Tůma pálil ihned po buly, Běhula puk drží v lapačce.

07:32

Icing Kadaně.

06:56

Vrdlovec spíše pošťouchnul puk před Běhulou, ten vyrazil do bezpečí.

05:59

Protasenja našel před brankou Costu, Běhula zasáhl betonem.

05:43

Po závaru před domácí brankou Běhula přerušil hru.

05:34

Grim číhal před brankou, jeho teč se ale mezi tři tyče nevešla.

04:47

Jan Svoboda nabral rychlost a vypálil zpoza bránícího hráče, ústecký gólman puk ukryl do lapačky.

02:50

Po ráně Seemanna dorážel Matyáš Svoboda, ale Hamalčík sklapl betony včas.

02:25

Bucek se protáhl podél levého mantinelu a stačil vypálit, Hamalčík vytěsnil do rohu.

00:38

00:38 Štěpán HAVRÁNEK - 0:1

00:38

Slovanu se úvod vydařil na jedničku. Hned z první akce udeřil Štěpán Havránek, jenž ujel na pravém křídle a zavěsil nad Běhulovu vyrážečku. Asistence: Michal Trávníček, Jiří Drtina.

00:01

Hezký den z kadaňského zimního stadionu. Dnes čeká domácí Trhače derby s ústeckým Slovanem.

Trhači započali první z trilogie domácích utkání úspěšně, když porazili soupeře ze Šumperka. A to vůbec poprvé za tři body na vlastní půdě. Jako první se do vedení ovšem dostal soupeř, to se Kadaň rozhodla změnit během následujících pár minut a rázem vedla o jednu braku. Přesto si následně dvakrát ono vedení nechala ukrást. Nakonec se přece jen poštěstilo domácím a tečovanou ránu Marcela Kottka mezi tři tyče usměrnil Jiří Kulich 4:3.

Produktivitu v Kadani momentálně vede Roman Chlouba s bilancí 23 (9+14). Na záda mu ale dýchá Jan Svoboda 21 (8+13).

Ústecký Slovan se naposledy utkal na domácí půdě s kolínskými Kozly. O lepší start se postarali právě hosté. Ve druhé třetině byl již veškerý náskok smazán, a tak se od třetí dvacetiminutovky začínalo od nuly. Tentokrát se jako první prosadili Ústečtí, ale Stehlík veškeré radosti zamezil. Duel se tak protáhl do prodloužení, jelikož ani to nerozhodlo o výsledku, došlo na samostatné nájezdy. S těmi se lépe popasovali právě Kolínští a z Ústí nad Labem si tak odváželi dva body.

Nejproduktivnějším hráčem Slovanu je momentálně Michal Trávníček s dvaadvaceti body 22 (11+11). Nejlepším nahrávačem je Jiří Severa 19 (6+13).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:5

Branky a nahrávky: 26. Koblížek (J. Svoboda) – 1. Š. Havránek (Trávníček, J. Drtina), 24. Grim (Vladimír Brož), 24. Jasečko (M. Voženílek, Vrdlovec), 27. Trávníček (Vrdlovec, Severa), 35. Matějček (Vladimír Brož, Tůma)

SK Trhači Kadaň: R. Běhula (Hanuljak) – Trefný (C), Kottek (A), Naar, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček – Adámek, Kulich, Chlouba – Koblížek, J. Svoboda, Konášek – Hradecký, Bucek, Homer – Havlín, Matyáš Svoboda (A), Jakub Veselý.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Šatný) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Vladimír Brož, Klikorka, M. Voženílek, Jasečko, Mareš – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Tůma (A), Matějček, O. Bláha – Furch, G. Szturc, Grim – Protasenja, Costa, D. Sklenář.

Rozhodčí: Kostourek, Čáp – Flegl, Kokrment

00:38 UNL 0:1 Š. Havránek (Trávníček, J. Drtina)
10:20 KAD 2 Matyáš Svoboda, vysoká hůl
16:53 UNL 2 G. Szturc, podrážení
22:01 KAD 2 Seemann, podrážení
22:31 UNL 2 Trávníček, podrážení
23:23 UNL 0:2 Grim (Vladimír Brož)
23:58 UNL 0:3 Jasečko (M. Voženílek, Vrdlovec)