4:3

po s.n. (1:0) (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0)

03.02.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 26. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 2.2 4.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak to je tedy dokonalý obrat, který domácí předvedli! Čtyři minuty před koncem obdrželi branku na 1:3, která měla být hřebíkem do jejich rakve, ale přišla skvělá střela Svobody a teč Dostálka, která zápas poslala do prodloužení a posléze i nájezdů, v nichž byl jediným úspěšným řešitelem Číp. Taková ztráta může hosty hodně mrzet. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím a u dalšího přenosu na počtenou! (19:41:03)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov. Autorem vítězné branky je RADEK ČÍP.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Macuh (Dřímal), 57. Matěj Svoboda (Hrabal), 60. Dostálek (Zbořil), rozh. náj. Číp – 26. M. Zadražil, 33. T. Harkabus (Pekr), 56. Vítězslav Brož (D. Kolář)

1:0   Peter Lichanec (JIH)

HC ZUBR Přerov: Postava (Holík) – Mlčák, Hrabal, Forman, Zbořil (A), Suhrada, Dřímal – Dostálek, Pšurný (A), T. Doležal (C) – Číp, Hejcman, Süss – Ryšavý, Macuh, Štefka – Matěj Svoboda, Indrák, Goiš – Dobša.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Žukov) – D. Kolář (A), Dundáček, Strejček, T. Černý, Eliáš, Bilčík, Mareš – Illéš, Skořepa (C), Čachotský (A) – Vítězslav Brož, Fronk, Juda – Pekr, M. Zadražil, T. Harkabus – Chlubna, Lichanec, T. Havránek.

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Bohůnek, Hranoš

02:00 PRE 1:0 Macuh (Dřímal)
10:50 JIH 2 Strejček, podrážení
15:32 JIH 2 Bilčík, podrážení
18:22 JIH 2+10 Mareš, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Chlubna
22:32 JIH 2 Bilčík, držení
25:45 JIH 1:1 M. Zadražil
32:09 JIH 1:2 T. Harkabus (Pekr)
34:43 PRE 2+2 Hejcman, vysoká hůl
55:55 JIH 1:3 Vítězslav Brož (D. Kolář)
56:37 PRE 2:3 Matěj Svoboda (Hrabal)
56:37 PRE 2 Indrák, nesportovní chování
59:17 PRE 3:3 Dostálek (Zbořil)