4:1

konec (1:1, 2:0, 1:0)

03.02.2021, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 26. kolo • Radek Bařina

Tipsport: 2.25 4.4 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno, Vsetín slaví Jestliže Porubští po dvou třetinách ještě doufali ve zvrat, inkasovaná branka v samém úvodu třetí třetiny jim definitivně vzala vítr z plachet. Zbytek utkání už Vsetín bez větších potíží kontroloval a po velmi dobrém výkonu se nakonec raduje z vítězství 4:1. Roman Stantien tak odstartoval angažmá na Lapači úspěšně. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek večera. (19:40:42)

59:49

Ještě jeden zákrok Muštukovse po pohotové teči Šilhavého.

59:37

Vsetín se usadil v útočném pásmu, závěr utkání už s přehledem kontroluje.

58:40

Přeci jen ještě šance Poruby. Hudeček sklepával přihrávku z bezprostřední blízkosti směrem na bránu, Gába ale zastavil touš betonem.

58:08

Tomanovu střelu od modré Gába vyhlavičkoval, čímž jen dokumentoval svou dnešní pohodu.

57:20

Kozák pálil od modré tvrdě, domácí svatyni však minul nejméně o metr.

56:29

Teď ale zaútočil první Vsetínský útok a po Hryciowově nahození tečoval puk Pechanec. Mezi tři tyče ale nezamířil

55:38

Ofsajd přerušil další porubské snažení.

55:19

Vsetín už se evidentně soustředí na ubránění náskoku a nutno dodat, že to zatím zvládá na výbornou.

54:49

Tečované nahození od modré skončilo v Gábově lapačce.

54:03

Po nahození od modré se snažil dorážet Hudeček, Valaši však byli znovu pohotovější a úspěšně vyhodili puk do bezpečí.

53:05

Nahození Kudělky v poklidu lapil Muštukovs. Vsetín to však nemusí trápit. Necelých sedm minut před koncem zatím kontroluje hru a Porubští zatím marně hledají cestu k ohrožení Gábova království.

52:42

Teď je to naopak první útok Vsetína, kdo se na chvíli usídlil v útočném pásmu.

52:11

Domácí rozehrávají zpoza vlastní svatyně, oba celky zároveň střídají.

51:34

Až teď si na puk sáhl i Gába, Sikorova střela z pravého křídla však byla spíše z kategorie propagačních.

50:52

Znovu Vsetín uloupil ve svém pásmu puk dřív, než došlo k ohrožení jeho svatyně.

49:16

Další hostující akce skončila na holi obránce Štacha. Vsetín dnes zatím odvádí směrem do defenzívy velmi dobrý výkon.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Vítek (Kucharczyk), 28. L. Bednář (Štach, Bartko), 36. Kucharczyk (Štach, R. Vlach), 41. Gorčík (Pechanec) – 20. Špaček

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Smetana, Ondračka, Bartko, Hryciow, Štach, Kudělka, J. Jenáček – Gorčík, Pechanec, L. Bednář – Kucharczyk, R. Vlach, Babka – Vítek, Šilhavý, Hořanský – Berger, A. Zeman, Gajarský.

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Urbanec, T. Voráček, Kozák, Szathmáry, Slavík, Teper, Žovinec – Špaček, Kanko, Brodek – Pořízek, Korkiakoski, Stloukal – Adam Raška (1994), Hudeček, Sikora – Hotěk, Toman, Endál.

Rozhodčí: Doležal, Bejček – Novák, Blažek

02:39 POR 2 Hotěk, podrážení
14:53 VSE 5+20 OK Berger, zásah do hlavy nebo krku
15:32 VSE 1:0 Vítek (Kucharczyk)
19:42 POR 2 Hotěk, podrážení
19:53 POR 1:1 Špaček