konec (1:2, 0:1, 0:2)

31.01.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.07 4.37 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:51

Ryan Hartman dostal dvě minuty za sekání, což jen dokumentuje nevydařený zápas Minnesoty Wild.

54:55

54:55 J. T. COMPHER - 1:5

54:55

Colorado právě vstřelilo branku!
J. T. COMPHER si zpracoval u levé tyče skvělou diagonální přihrávku Samuela Girarda z pravé strany a poté puk po ledě poslal z ostrého úhlu do prázdné brány! Colorado už teď vede 5:1! Asistence: Samuel Girard a André Burakovsky.

53:25

Wild v závěru zápasu nestíhají a navíc budou čelit další přesilové hře. Zach Parise byl vyloučen za podrážení.

52:17

52:17 Brandon SAAD - 1:4

52:17

BRANDON SAAD využil úžasné práce Nathana MacKinnona v levém kruhu pro vhazování, když na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu bez přípravy a jeho rána zamířila do prázdné sítě! Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen.

46:54

Gabriel Landeskog oslabil svůj tým a dostal dvě minuty za sekání. Po reklamní přestávce přesilová hra Wild.

43:36

Jordan Greenway byl vyloučen za hákování a Colorado má teď k dispozici čtvrtou přesilovou hru. Využije ji?

36:43

Marcus Foligno mohl skórovat během oslabení, když se v pravém kruhu nádherně otočil s pukem a u pravé tyče ho chtěl zasunout do sítě, těsně ovšem minul vzdálenější levou tyč brány Avs!

35:57

Carson Soucy míří podruhé v řadě na trestnou lavici, tentokrát na ní ale stráví čtyři minuty za krosček.

34:31

34:31 Joel Eriksson Ek trefil v obrovské šanci brusli spoluhráče!

34:31

Joel Eriksson Ek se ocitl před bránou v obrovské šanci a po několika odrazech mohl puk zamést do odkryté sítě, jenže trefil brusli spoluhráče Marcuse Foligna a Philipp Grubauer nakonec zmrazil volný kotouč vleže pod lapačkou! Páni!

30:18

Carson Soucy fauloval a byl vyloučen za hákování. Po další komerční přestávce tedy přesilová hra pro Avs.

28:38

Nathan MacKinnon se řítil ihned po skončení přesilové hry z levého křídla téměř sám na bránu, Kaapo Kähkönen ho ovšem dokázal vychytat!

26:24

Nathan MacKinnon dostal dvě minuty za podrážení a po komerční přestávce přesilová hra pro hráče Wild.

23:07

23:07 Mikko RANTANEN - 1:3

23:07

MIKKO RANTANEN vystřelil na bodu levého kruhu pro buly a jeho nádherná střela zápěstím zamířila nad lapačkou Kaapa Kähkönena do vzdálenějšího pravého horního rohu brány Wild! Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog. (1:3)

20:28

20:28 Kaapa Kähkönena teď zachránila branková konstrukce!

20:28

Kaapo Kähkönen vyrazil střelu Mikka Rantanena z levého kruhu pro vhazování horní stranou vyrážečky a puk se poté od jeho spoluhráče Joonase Brodina odrazil do tyče! Velká šance.

19:43

19:43 Joonas DONSKOI - 1:2

19:43

JOONAS DONSKOI si nyní najel před bránu na nádhernou zadovku Andrého Burakovskyho od zadního mantinelu a střelou bez přípravy zamířil k levé tyči! Colorado využilo 16 sekund před přestávkou přesilovou hru a vzalo si vedení zpět. Asistence: Brandon Saad a André Burakovsky.

17:57

Ryan Suter fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení. Colorado si zahraje v závěru úvodní části první přesilovou hru.

13:32

Nick Bonino mohl po nahození z pravého křídla využít zmatků před bránou Colorada, jeho bekhendová střela z blízkosti ale skončila mimo!

06:49

06:49 Matt DUMBA - 1:1

06:49

Minnesota právě vstřelila branku!
MATT DUMBA si zpracoval puk v pravém kruhu pro vhazování a z ostrého úhlu pak napřáhl k nádherné střele zápěstím, která po odrazu od levého ramene Philippa Grubauera vymetla přední pravý horní roh brány! V St. Paul je to 1:1. Asistence: Jonas Brodin a Jordan Greenway.

03:02

03:02 Logan O'CONNOR - 0:1

03:02

Kaapo Kähkönen ztratil hůl a LOGAN O'CONNOR toho dokonale využil, když před vrcholem levého kruhu pro vhazování natáhl k táhlé střele zápěstím a puk zamířil vedle levého betonu domácího brankáře ke vzdálenější pravé tyči – 0:1! Asistence: Samuel Girard a Cale Makar.

1:5

Branky a nahrávky: 7. Dumba (Brodin, Greenway) – 4. O'Connor (Girard, Makar), 20. Donskoi (Saad, Burakovsky), 24. Rantanen (MacKinnon, Landeskog), 53. Saad (MacKinnon, Rantanen), 55. Compher (Girard, Burakovsky)

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Dumba, Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Soucy, Cole – Hunt, Bjugstad, Parise (A) – Kaprizov, J. Eriksson Ek, Ma. Johansson – Greenway, Sturm, M. Foligno – Hartman, Bonino, V. Rask. Hlavní trenér: Dean Evason.

Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – Makar, Girard, E. Johnson (A), Byram, Timmins, Graves – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Saad – Donskoi, Compher, Ničuškin – O'Connor, Jost, Sherwood. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Justin StPierre, Tom Chmielewski. Čároví: Ryan Galloway, Tony Sericolo

03:02 COL 0:1 O'Connor (Girard, Makar)
06:49 MNS 1:1 Dumba (Brodin, Greenway)
17:57 MNS 2 Suter, podrážení
19:43 COL 1:2 Donskoi (Saad, Burakovsky)
23:07 COL 1:3 Rantanen (MacKinnon, Landeskog)
26:24 COL 2 MacKinnon, podrážení
30:18 MNS 2 Soucy, hákování
35:57 MNS 2+2 Soucy, krosček