3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

31.01.2021, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • 41. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 2.18 4.1 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:35:48)
Je dobojováno. Plzeň poráží houževnaté Pardubice 3:0, když v každé třetině vstřelila po jedné z branek. V té poslední se o to postaral David Kvasnička, který v závěru otupil tlak Dynama. Plzeň si tak do tabulky připisuje další tři cenné body a zůstává v první čtveřici, která zaručuje přímý postup do čtvrtfinále.

Střely na bránu: 23 – 27

59:06

Albert Michnáč v další velké šanci, Pardubice závěr utkání nezvládají. Plzeňský novic v sestavě se proháčkoval do střelecké pozice, ale bekhendem branku přestřelil.

58:37

A Barulin se opět musel otáčet, z levé strany na něj ujížděl Filip Suchý a jeho prudká rána skončila na brankové konstrukci.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

57:44 David KVASNIČKA - 3:0

57:44

Plzeň právě vstřelila branku!
Je nejspíše rozhodnuto. Milan Gulaš v útočném pásmu pocukrovanou přihrávkou našel najetého DAVIDA KVASNIČKU, který se trefil přesně do černého. Pro plzeňského odchovance je to premiérová trefa v plzeňském dresu, prozatím má na kontě pouze dva góly, ale ty padly v dresu Vítkovic. Asistence: Milan Gulaš, Petr Kodýtek.

57:07

Martin Dočekal drží kotouč u mantinelu a v útočném pásmu šetří několik drahocenných vteřin.

56:01

Při dalším rychlém přečíslení pálil David Jiříček, rána sedmnáctiletého obránce byla sražená do ochranné sítě a vhazovat se bude po levici Barulina.

55:25

Matěj Stříteský se snažil rychle oslovit Milana Gulaše, ten by se posléze hnal sám na Barulina, ale bohužel pro něj přihrávka neprošla.

55:01

Před námi je poslední pět minut třetí třetiny, určitě se bude na co dívat. Pardubice vrhají poslední síly do útoku, aby se zápasem ještě něco provedly.

53:57

Puk na střídačce Pardubic, po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

53:17

Až nyní se to nepovedlo a pískáno je zakázané uvolnění.

52:45

Domácí nechtějí udělat žádnou zbytečnou chybu a tak puky jen vyhazují do středního pásma.

51:46

Drtivý tlak Pardubic, domácím hokejistům odskakoval kotouč od hokejek, hosté několikrát prověřili Frodla, ale ten pochytal i nemožné.

50:03

Filip Přikryl byl sám na pravé straně, zvolil střelu na bližší tyč, ale Barulin proti ní vystrčil svůj beton.

49:48

3:0

Branky a nahrávky: 2. Eberle, 36. Rob (Přikryl, Stříteský), 58. Kvasnička (Gulaš, Kodýtek)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – L. Kaňák, Čerešňák (A), V. Lang, Stříteský, Vráblík, Jiříček, Kvasnička – M. Lang, Kodýtek (A), Gulaš (C) – Eberle, Suchý, Pour – Michnáč, Přikryl, Malát – Rob, Dočekal.

HC Dynamo Pardubice: Barulin (Klouček) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, J. Zdráhal, Ďaloga, Bučko, Vála – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – Camara, O. Roman, Tybor – R. Kousal, Rohlík, A. Kosticyn – Kusý, Matýs, L. Horký.

Rozhodčí: Horák, Pražák – Pešek, Malý

01:17 PLZ 1:0 Eberle
23:57 PCE 2+10 Camara, podrážení+nesportovní chování
29:34 PCE 2 Barulin, hákování, odpyká Tybor
34:22 PCE 2 Nakládal, hákování
35:48 PLZ 2:0 Rob (Přikryl, Stříteský)
43:45 PCE 2 Nakládal, podrážení
47:48 PLZ 2 Čerešňák, držení
57:44 PLZ 3:0 Kvasnička (Gulaš, Kodýtek)