Tipos Extraliga (SR)

HK Detva – HC´ 05 Banská Bystrica

1:2

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

22.01.2021, 18:00 • Zimný štadión Detva • 33. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 1.75 4.5 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:14:31)

61:53

Banská Bystrica dala gól!
Je rozhodnuté. JAKUB SUKEĽ sa stáva hrdinom hostí a tí berú dva body.

61:28

Ján Sýkora sa dostal cez Dvorského k puku a takmer mal veľkú šancu, no v poslednej chvíli tam vložil hokejku jeden z obrancov.

60:35

Domáci sa dostali do útočného pásma, v ňom toho ale nevymysleli veľa a na "ťahu" je Banská Bystrica.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V typickej detvianskej zime sa bude hrať predĺženie a konečný výsledok sa dozviete, ak mi úplne nezamrznú ruky.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:42

Banská Bystrica hrá s piatimi hráčmi.

58:42

Rymsha stratil pásmo, Výhonský zbiera sekundy v útočnej tretine a robí to pre Banskú Bystricu dobre.

58:17

Ján Sýkora naviezol puk do bránkoviska, zblízka ho nedostal za Belányiho, neuspel ani Downing z dorážky a takisto nikto z následného predbránkového závaru.

57:42

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Jacob Cardwell – 2 min., údery).

57:26

Detva spravila chybu v rozohrávke, ale Lamper nedokázal skrotiť prihrávku od Krišku a nebol sám pred Lietavom.

56:53

Jakub Žilka mal na pravom kruhu dobrú streleckú pozíciu, zakončil do lapačky Belányiho. Tomu puk vypadol a je z toho icing hostí.

56:27

Zakázané uvoľnenie Banskej Bystrice.

56:09

Alex Výhonský poslal pekný pokus švihom, ale Lietava si dal pozor a vyrážačkou zasiahol.

55:07

Cox dokázal vo vzduchu tečovať ťažký puk, ten však smeroval vedľa bránky Belányiho. Na opačnej strane Dvorský takmer získal puk od posledného obrancu a mohol mať šancu, no nemal.

54:38

54:18

Ihnačák ani Faško-Rudáš sa k strele nedostali, neujala sa ani kontra domácich. Dá sa očakávať, že to bude čoraz viac zodpovednejšie.

1:2

Branky a nahrávky: 36. Rymsha (Ščurko, V. Fekiač) – 32. Faško-Rudáš (Dvorský, Ďatelinka), 62. J. Sukeľ

HK Detva: Lietava (Krasanovský) – Korím, F. Fekiač, D. Jendroľ, Gachulinec, Ľalík, Rymsha, M. Bača, Masasrik – Cox, Čacho, Charbonneau – J. Sýkora, P. Valent, Downing – Ľupták, V. Fekiač, Ščurko – Žilka, T. Klíma, Askarov

HC´ 05 Banská Bystrica: Belányi (Rabčan) – Breton, Crevier-Morin, Cardwell, Ďatelinka, Žiak, Bdžoch, Demo – Faško-Rudáš, Ihnačák, J. Sukeľ – Lamper, Mlynarovič, Vašaš – D´Aoust, Dvorský, Kriška – Vyhonský, Tamáši, Kabáč – M. Sloboda

Rozhodčí: Žák, Šefčík, J. Konc ml., Beniač – J. Konc st.

Diváci: Bez divákov

12:13 DTV 2 Rymsha, držení
15:44 BBY 2 Kabáč, držení
28:57 DTV 2 Bača, vysoká hůl
31:10 BBY 0:1 Faško-Rudáš (Dvorský, Ďatelinka)
35:35 DTV 1:1 Rymsha (Ščurko, V. Fekiač)