0:4

konec (0:3, 0:0, 0:1)

22.01.2021, 18:00 • Ice rink, Miškovec • 33. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 3.24 4.2 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Posledná tretia tretina napokon ponúkla ešte jeden presný zásah, o ten sa postaral hosťujúci Regenda a tak Michalovce vyhrávajú 4:0 na ľade Miškovca a domov si odvážajú tri body!

V tejto chvíli vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:13:47)

59:37

O všetkom je rozhodnuté, tri body poputujú do Michaloviec.

59:17

Pri puku sú teraz hostia, ktorí ešte kombinujú v útočnom pásme.

58:36

Zápas sa tak už len dohráva, zrejme si Škorvánek dokáže udržať čisté konto.

58:01

Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny a tak aj tohto zápasu!

57:43

Domáci získavajú puk vo svojom obrannom pásme, ale v prechode do útoku sa im teraz nedarí.

57:08

Mašlonkov pokus schoval vo svojej lapačke brankár Kiss.

56:52

Tento rýchly útočný výpad domácim nevyšiel, Miškovec dnes zrejme nedosiahne ani ten čestný presný zásah.

56:16

Sme už v samom závere tretej tretiny a môžme povedať že aj celého zápasu. Hostia pohodlne vyhrávajú 4:0 a dnes získajú tri body do tabuľky.

55:23

Hostia v plnom počte.

55:15

Presilová hra domácim zatiaľ vôbec nevychádza, Magosiho pokus úspešne kryje brankár Škorvánek.

54:37

Erkinjuntti je späť na ľadovej ploche, domáci pokračujú v presilovke 5 na 4.

54:10

Osterberg pálil tvrdo z prvej, ale puk končí len na zadnom mantinely.

53:33

DVTK hrá presilovku o dvoch hráčov! Priam ideálna šanca pre domácich streliť aspoň čestný gól v tomto zápase.

53:23

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

53:08

Ofsajd hosťujúceho celku, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

52:47

Hostia hrajú druhú presilovku v tomto zápase. Podarí sa im ešte navýšiť svoje vedenie?

0:4

Branky a nahrávky: 13. Bartánus (Regenda), 14. Lalancette (Korhonen, Kolucz), 17. Korhonen (Louis, Lalancette), 43. Regenda (Mihálik, Bartánus)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Kiss – Wehrs, Szirányi, Láda, Kiss D., Vojtkó, Fazakas, Hadobás – Rokály, Vas, Osterberg – Miskolczi, Galanisz, Magosi – Csányi, Flick, Anderson – Révesz, Galajda, Farkas

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek – Mihalik, Mudrák, Kolucz, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia, Chalupa – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Hickmott, Regenda – Mašlonka, Galamboš, Török

Rozhodčí: Fridrich, Goga – Crman, Jurčiak

12:57 MIC 0:1 Bartánus (Regenda)
14:00 MIC 0:2 Lalancette (Korhonen, Kolucz)
16:49 MIC 0:3 Korhonen (Louis, Lalancette)
23:38 MIS 2 Galanisz, hákování
42:49 MIC 0:4 Regenda (Mihálik, Bartánus)