Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC MIKRON Nové Zámky

6:4

konec (2:2, 2:2, 2:0)

22.01.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 33. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.38 5.3 5.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslednú dvadsaťminútovku lepšie zvládli hokejisti Popradu. V 50. minúte prišiel rozhodujúci gól z hokejky Haščáka a počas presilovky ešte prikrášlil a poistil víťazstvo Popradu Svitana. Poprad teda z 2:4 dokázal otočiť na 6:4 a má tri body. (20:29:25)

59:38

Haščákova krížna prihrávka neprenikla na Skokana a Andrisík poslal puk preč cez všetky čiary.

58:59

Minútu a sekundu pred koncom tretej tretiny získavajú Popradčania ďalšiu presilovku. Slater Doggett dostáva dve minúty za krosček.

58:46

Hostia získali pásmo, Števuliak to skúsil strelecky z ľavého kruhu, mieril však iba do Hamerlíka.

57:47

Poprad dal gól!
Kamzíci využívajú presilovku a zrejme si poisťujú víťazstvo v tomto zápase. Po vyhratom buly úspešne strieľal z pravého kruhu PATRIK SVITANA a jeho strela bola ešte tečovaná nechtiac hráčom Zámkov a je to teda 6:4.
Asistencia: Adam Drgoň.

57:40

Vylúčenie na strane hostí rozhodne neprichádza vhod per Nové Zámky. Dvomi minútami je za hákovanie potrestaný Richard Ondrušek.

56:27

Pred Bjalončíkom sa otvoril priestor v strednom pásme, križoval ho Västilä, Bjalončík však stihol vystreliť, Kiviaho musel reagovať betónom.

55:39

Marcel Haščák dostal puk ako na podnose od Svitanu pred bránkovisko, výborne sa však dozadu vrátil Embrich a znemožnil Haščákovi zakončiť.

55:14

Mikuš napaľoval puk ešte zo stredného pásma, Hamerlík jemne vyrážal, ale bolo to už z ofsajdového postavenia Mikuša.

54:12

Prihrávku z rohu klziska zachytil na pravom kruhu Marcel Holovič a ihneď švihom to skúsil. Hamerlík pohotovo vytiahol betón.

53:50

Popradčania teraz pár desiatok sekúnd držali útočné pásmo. Ulrychova strela od modrej čiary bola zblokovaná a letela na ochrannú sieť.

52:37

Krížnu prihrávku dostal na pravý kruh Mešár, vyťažil z toho nejakú strelu, ktorá však nebola vôbec presná.

51:48

Handlovský manévroval s pukom v útočnom pásme, no veľa toho nevymyslel. Popradčania teraz strelecky Kiviaha neohrozili.

50:39

Od modrej čiary nahadzoval puk na bránu Mikuš, no táto strela bola zblokovaná. Zámčania prebrali puk, oba tímy však teraz striedajú počas hry.

49:45

Kamzíci z 2:4 otáčajú na 5:4 a idú v zápase po druhýkrát do vedenia. Drgoňova krížna prihrávka na ľavý kruh prenikla cez Majdana až na MARCELA HAŠČÁKA, ktorý pomerne z veľkej diaľky prekvapil švihovkou Kiviaha.

49:36

Z väčšieho uhla to strelou skúšal Seigo. Jednoduché nahodenie dostal gólman Kiviaho bezpečne pod kontrolu.

48:33

Bránku Popradu obišiel Doggett. Napokon našiel dobrou prihrávkou Števuliaka, ktorý však zblízka úplne nie stopercentne zakončil.