konec (0:2, 1:1, 1:0)

19.01.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.75 4.04 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:07

Přichází to až teď, kdy hosté vyhodili na zakázané uvolnění. Will je na střídačce.

46:01

46:01 Zernov na Willa nevyzrál

46:01

Zleva se do útočného pásma vřítil Zernov, bleskově objel branku a snažil se zasunout za tyčku. Will se ale včas přemístil a s Těleginovou pomocí zabránil gólu!

44:17

44:17 Nick BAILEN - 2:3

44:17

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Máme tu drama, domácí snižují na rozdíl jediné branky. Po průniku do útočného pásma našel Hyka volného NICKA BAILENA a ten švihem vymetl horní roh Bobkovovy branky – 2:3. Asistence: Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák.

39:56

39:56 Vjačeslav OSNOVIN - 1:3

39:56

Přesilovka je využitá, domácí to zvládli těsně před koncem třetiny. Po kombinaci v pásmu se puk dostal do pravého kruhu, kde byl na chviličku volný VJAČESLAV OSNOVIN a trefil horní růžek Bobkovovy branky – 1:3. Asistence: Vitalij Kravcov, Tomáš Hyka.

38:24

Další přesilovka pro Traktor, dvě minuty za podrážení dostal Kirill Semjonov.

31:18

31:18 Jevenko se vydal pomstít spoluhráče a napadl Kablukova

31:18

Jenže z přesilovky nic nebude, neboť Oleg Jevenko se vydal na pomsku a za několik úderů do nereagujícího Kablukova dostal dvě minuty za hrubost.

31:18

Po tvrdém zákroku u mantinelu je tu vyloučení na straně Omsku, Ilja Kablukov dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

21:11

21:11 Nail JAKUPOV - 0:3

21:11

Avangard právě vstřelil branku!
A tak přišel od hostů trest. Ti se dostali do útočného pásma, od levého mantinelu přes zcela volný střed se puk dostal do pravého kruhu, kde číhal NAIL JAKUPOV a střelou z první nedal Willovi šanci. Ten se nestačil přemístit a je to 0:3. Asistence: Maxim Čudinov, Ilja Kovalčuk.

17:30

Přesilovku si zahrají i hosté, za držení totiž dostal dvě minuty Dmitrij Ogurcov.

15:04

Třetí vyloučení na straně Omsku, dvě minuty za nesportovní chování dostal Ilja Kovalčuk.

11:19

Čeljabinsk může nepříznivý stav vylepšit v přesilové hře, dvě minuty za zdržování hry dostal Alexej Jemelin.

11:08

11:08 Alexej BĚREGLAZOV - 0:2

11:08

A je to o dvě branky! Hosté vybojovali puk u mantinelu, přihrávka prošla přes několik hráčů na zcela volného ALEXEJE BĚREGLAZOVA, ten si sjel k vrcholu kruhu a švihem našel mezírku, kudy dostal svou střelu za Willova záda. Asistence: Pavel Dědunov.

02:46

Už se pískalo a Alexej Jemelin dostal dvě minuty za podrážení.

00:53

00:53 Denis ZERNOV - 0:1

00:53

No tak to je opravdu rychlý vstup do utkání. Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, s Kovalčukem si vyměnil puk DENIS ZERNOV a střelou z levé strany trefil odkrytý prostor Willovy branky – 0:1. Asistence: Ilja Kovalčuk.

2:3

Branky a nahrávky: 40. Osnovin (Kravcov, Hyka), 45. Bailen (Hyka, Sedlák) – 1. Zernov (Kovalčuk), 12. Běreglazov (Dědunov), 22. Jakupov (Čudinov, Kovalčuk)

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Manuchov, Pilut, Bailen, Tělegin, Karpuchin (C), D. Bodrov (A), Jevenko, Ogurcov – Åberg (A), Byvalcev, Kalinin – Hyka, Sedlák, Kravcov – Švarjov, D. Iljin, Osnovin – Lukin, Karlin, Avcin.

Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Gotovec, Čisťakov – Boucher, Knight, K. Kostin (A) – Jakupov, Zernov, Kovalčuk – Chochlačov, K. Semjonov, Dědunov – A. Potapov, Stas (A), Kablukov.

Rozhodčí: Vasiljev, Sidorenko – Ivanov, Bersenjov

Diváci: 2 720

00:53 OMS 0:1 Zernov (Kovalčuk)
02:46 OMS 2 Jemelin, podrážení
11:08 OMS 0:2 Běreglazov (Dědunov)
11:19 OMS 2 Jemelin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo