7:1
konec (4:1, 2:0, 1:0)
19.01.2021, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Lukáš Ureš
Tipsport: 1.51 5.34 4.82 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.51 - 5.34 - 4.82
Torpedo Nižnij Novgorod – Neftěchimik Nižněkamsk
7:1
konec (4:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Pajgin (Šenfeld), 15. Žafjarov (Čechovič), 16. Ručkin (Terry), 17. A. Michejev, 22. Šenfeld (Belevič, Pajgin), 27. Miele (Čechovič, Pereskokov), 42. Kloos (Šenfeld, Orlov) – 4. Chajrullin (L. Hudáček, Enlund)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (Serebrjakov) – Ch. Wideman, Pajgin, Austin, Orlov, Ručkin, Marin – Miele, Čechovič, Žafjarov – Šenfeld, Terry, Kloos – Varnakov, Gončaruk, Belevič – Drobin, A. Michejev, Urakov – Pereskokov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Ivannikov (16. Korotajev) – Bryncev, A. Osipov, Sidorov, Volgin, K. Vorobjov, Semjonov, Abrosimov – Enlund, Chajrullin, L. Hudáček – Popugajev, Porjadin, Linus Johansson – Šiksatdarov, Bucajev, Šarifjanov – Galuzin, Čiviljov, Šafigullin – Bikmullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
03:15 | NIZ | 0:1 | Chajrullin (L. Hudáček, Enlund) | |
07:38 | NNO | 2 | Žafjarov, podrážení | |
11:34 | NNO | 1:1 | Pajgin (Šenfeld) | |
14:44 | NNO | 2:1 | Žafjarov (Čechovič) | |
15:19 | NNO | 3:1 | Ručkin (Terry) | |
15:19 | NIZ | -Ivannikov +Korotajev (Střídání) | ||
16:40 | NNO | 4:1 | A. Michejev | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:03 | NIZ | 2 | L. Hudáček, sekání | |
21:45 | NNO | 5:1 | Šenfeld (Belevič, Pajgin) | |
26:34 | NNO | 6:1 | Miele (Čechovič, Pereskokov) | |
33:05 | NNO | 2 | Varnakov, podrážení | |
36:11 | NIZ | 2 | K. Vorobjov, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:52 | NNO | 7:1 | Kloos (Šenfeld, Orlov) | |
46:13 | NNO | 2 | Miele, sekání | |
51:15 | NIZ | 2 | L. Hudáček, hrubost | |
56:40 | NIZ | 2 | Čiviljov, držení | |
57:36 | NNO | 2 | Ch. Wideman, držení | |
59:34 | NNO | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
Konec |
Jekatěrinburg – Petrohrad 15:00 1:3
Magnitogorsk – Jaroslavl 15:00 4:1
Čeljabinsk – Omsk 15:00 2:3
Ufa – Čerepovec 15:00 4:2
Kazaň – Riga • po prodl. 17:00 4:5
Kunlun – Chabarovsk • po prodl. 17:00 2:3
N.Novgorod – Nižněkamsk 17:00 7:1
CSKA Moskva – Spartak Moskva 17:30 2:1
Jokerit – Barys 17:30 1:4
Soči – Minsk • po prodl. 17:30 2:3
Viťaz – Novosibirsk 17:30 3:1
Slovenský zástup:
Libor Hudáček (NIZ); (0+0), 1 střela, 16:24 (19:18:04)
59:34
59:13
58:40
58:17
57:36
57:36
56:40
56:04
55:30
55:03
54:47
54:18
53:15
52:33
51:15
51:15
50:40