Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

3:2

konec (2:2, 1:0, 0:0)

12.01.2021, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 12. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.61 3.9 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:58

Na brankáře mířila střela z pravého kruhu, jenže puk nakonec skončil v ochranné síti. Je tu poslední buly tohoto utkání a poslední šance na bodový zisk pro Třinec.

58:47

Hosté hrají šest na pět, gólman je na střídačce.

52:48

Dvouminutový trest za sekání odpyká Pavel Kousal (MBL).

52:35

Málokdy vídaná situace. Ondřej Kovařčík byl i s pukem před prázdnou brankou, tu však nadvakrát netrefil. Byl u toho faulován.

50:02

Hlavní rozhodčí znovu vylučují! A znovu je to za podrážení, tentokrát odjel na trestnou lavici Matěj Stránský (TRI). Jde už o patnácté vyloučení za 50 minut tohoto utkání.

47:53

Opět se vylučuje. Tentokrát budou hrát přesilovku Středočeši. Za podrážení byl na dvě minuty vykázán Ondřej Kovařčík (TRI).

44:46

Obrovskou šanci měl Maris Bičevskis, jenž neproměnil svůj únik.

43:49

Proti Růžičkově střele z levého kruhu předvedl Gašper Krošelj výborný zákrok lapačkou.

43:05

Už poněkolikáté v tomto klání vylučují sudí za hru vysokou holí. Tentokrát musel na trestnou útočník Pavel Kousal (MBL).

39:02

Na dvě minuty kvůli hákování odjel na trestnou lavici Karel Klikorka (MBL). Třinec má tak šanci před koncem třetiny srovnat.

34:55

Hokejisté Mladé Boleslavi se radují, hlavní rozhodčí potvrdil, že útočící hráč brankáři jeho vyhrazeném prostoru nebránil.

34:55

Třinec využil trenérskou výzvu, trenéři Ocelářů se domnívají, že útočící hráč bránil gólmanovi. Situaci přezkoumává společně s hlavními rozhodčími sudí u kamer.

34:55

34:55 Ondřej NAJMAN - 3:2

34:55

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Krátce po skončení přesilové hry se hokejisté z města automobilů ujímají znovu vedení. Puk z blízkosti usměrnil za brankářova záda ONDŘEJ NAJMAN, což po přezkumu rozhodl videorozhodčí. Původně byl střelcem branky oznámen Valentin Claireaux. Asistence: Valentin Claireaux, David Cienciala.

32:41

Rozhodčí se rozhodli, že budou vylučovat prakticky za všechno. Po několika sekundách poslali na trestnou lavici Matěje Stránského (TRI). Domácí tak budou hrát pravděpodobně několik málo sekund pět na tři a poté pět na čtyři.

32:22

Další trest během několika sekund. Bude se tedy hrát čtyři na čtyři. I přes projevy nespokojenosti sudí nakonec vykázali Martina Růžičku (TRI).

31:59

Opět se vylučuje. Tentokrát dostal dvě minuty za sekání Adam Zbořil (MBL). Početní výhodu si tedy zahrají také Oceláři.

31:05

Oscar Flynn vystřelil z levého kruhu a trefil tyč třinecké branky. Kotouč skončil v ochranné síti, a tak byla přerušena hra.

29:26

Za podrážení dostal dvouminutový trest Milan Doudera (TRI). Půl minuty by tak mladoboleslavští hráči měli hrát pět na tři.

28:08

Boleslavští hokejisté drželi pásmo a vytvořili si tlak. Při skrumáži před brankou už byl Ondřej Kacetl překonaný, jenže nikdo z Bruslařů nakonec puk mezi tři tyče nedorazil. Poté se Oceláři osvobodili.

27:57

Nedlouho poté byla ale hra přerušena, a tak na trestnou lavici kvůli podrážení odjel Taylor Leier (TRI). Po komerční pauze budou domácí hokejisté hrát přesilovou hru.

25:20

Další faul Mladé Boleslavi. Menší trest za vysokou hůl obdržel obránce Petr Šidlík (MBL).

23:20

Až před gólmana přijel Erik Hrňa a kličkou jej chtěl obejít, domácím hráčům se však inkasované brance podařilo na poslední chvíli zabránit.

19:44

19:44 Martin PLÁNĚK - 2:2

19:44

MARTINU PLÁŇKOVI toto střídání vyšlo výborně. Udržel puk v pásmu, několikrát naznačoval střelu, vyměnil si přihrávky se spoluhráči, přičemž později si počkal v levém kruhu na puk a ten nakonec namířil ke vzdálenější tyči. Je tak vyrovnáno. Obránce Bruslařského klubu se z gólu radoval skutečně mohutně, jeho radost byla slyšet na celý stadion. Asistence: David Šťastný.

16:27

A David Cienciala (MBL) ještě navíc svým faulem ukončil přesilovku svého týmu. Rozhodčí ho poslal pykat na dvě minuty kvůli hře vysokou holí.

15:30

Dvě minuty za držení protihráče obdržel Tomáš Marcinko (TRI).

12:59

12:59 Martin RŮŽIČKA - 1:2

12:59

Třinec právě vstřelil branku!
Slezané se radují z bleskově využité početní výhody. Z levého kruhu se trefil podél tyče MARTIN RŮŽIČKA. Asistence: Petr Vrána, Erik Hrňa.

12:48

Za sekání byl dvěma minutami potrestán Ondřej Najman (MBL). Přesilovka se začne hrát po skončení komerční přestávky.

10:36

10:36 Ondřej KOVAŘČÍK - 1:1

10:36

Oceláři bleskově vyrovnali. U Krošeljovy branky si vytvořili velký tlak a vytvořili zde zmatek, přičemž nikdo z domácích hokejistů nedokázal doraženému puku zabránit. Kotouč z brankové čáry za gólmanova záda sklepl ONDŘEJ KOVAŘČÍK. Asistence: Michal Kovařčík, Vladimír Dravecký.

10:05

10:05 Oscar FLYNN - 1:0

10:05

První střela ještě nevyšla, jenže výborný OSCAR FLYNN zachoval chladnou hlavu, u levé tyče vyčkal a radoval se z přesné dorážky. Mladoboleslavští hokejisté tak po využité přesilovce nad Třincem vedou těsně 1:0. Asistence: Ondřej Najman, Marek Hrbas.

08:58

Za vražení na hrazení dostal David Musil (TRI) dvouminutový trest. K tomu vyfasoval ještě desetiminutový osobní trest. Ten menší za něj tak odjel odsedět Michal Kovařčík (TRI).

05:57

Dobře připravený Jack Rodewald chtěl u levé tyče překvapit Gašpera Krošelje, jenže jeho zakončení nebylo přesné.

05:20

Za podrážení dostal menší trest Valentine Claireaux (MBL).

3:2

Branky a nahrávky: 11. Flynn (Najman, Hrbas), 20. Pláněk (Šťastný), 35. Najman (Claireaux, Cienciala) – 11. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Dravecký), 13. Martin Růžička (P. Vrána, Hrňa)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Moravec, Pláněk (A), Klikorka, Šidlík – Lunter, Cienciala, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil (A), Claireaux – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, Alderson – Kotala.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Leier, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Rodewald – Dravecký (A), Peterek, Hrňa – Kurovský.

Rozhodčí: Pešina, Sýkora – Pešek, Malý

Diváci: hráno bez diváků

05:20 MBL 2 Claireaux, podrážení
08:58 MBL 2
10:05 MBL 1:0 Flynn (Najman, Hrbas)
10:36 TRI 1:1 O. Kovařčík (M. Kovařčík, Dravecký)