12.01.2021, 18:30 • Arena Riga, Riga • Michal Břuchanský

Tipsport: 6.66 5.79 1.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:43:30)
Česká a slovenská stopa:
Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Střely na branku: 22 – 22 (4:11, 9:7, 9:4).
Moskvané si na čele Západní konference udrželi sedmibodový náskok na druhý Petrohrad, oproti kterému mají o dva odehrané zápasy méně. To Riga zůstává úplně poslední s pouhými sedmi výhrami.
CSKA dnes nastoupilo v hodně okleštěné sestavě, která však na nejhorší tým Kontinentální hokejové ligy bohatě stačila. Rozhodnuto bylo už v první třetině, kdy Šalunov, Andronov a Gilmour upravili stav na 3:0 pro CSKA. To pak přidalo ještě čtyři další trefy a o čistý štít přišlo až v samotném závěru, kdy střeleckou nemohoucnost Rigy protrhl tečující Gračov.

59:22

Paršin z levé strany přihrával k vzdálenější tyči. Tam byl připravený Indrašis, jenže netrefil puk tak, aby ho doklepl za bezmocného gólmana.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:30

Je to naprosto zasloužená odměna pro Rigu, která to ani s narůstajícím mankem nezabalila. Kromě první třetiny to nebyl od domácích tak marný výkon, jak může ukazatel skóre napovídat.

58:00

58:00 Jevgenij GRAČOV - 1:7

58:00

Riga právě vstřelila branku!
Alexandr Šaryčenkov si dnes čisté konto do osobních statistik nezapíše! Lipon si u levého rohu vyměnil dvě krátké přihrávky s Mamčicsem. Posléze se přesunul k modré čáře a JEVGENIJ GRAČOV jeho nahození ztečoval dovnitř hostující klece. Asistence: J. C. Lipon, Robert Mamčics.

56:01

V některých případech se štěstí obrací domácím hokejistům zády. Jelisejevs po hezké sehrávce na osu hřiště těsně minul ze svého pohledu pravou tyč.

55:31

Šaryčenkov byl poprvé překonán, avšak po ráně Mamčicse ho zastoupila dobře postavená branková konstrukce.

54:37

54:37 Daniil ČAJKA - 0:7

54:37

CSKA právě vstřelilo branku!
Další hřebíček do domácí rakve! Po velké tlačenici za brankou Nalimova se kotouč přesunul na osu hřiště k hokejce mladého obránce DANIILA ČAJKY, jenž si dal záležet, aby svou decentní střelou příklepem trefil posedmé pokořenou branku. Asistence: Konstantin Okulov.

53:34

53:18

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Sorkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (J. C. Lipon – 2 min., hrubost).

52:37

Dzierkals z levého kruhu nabízel puk do ohně, ale Jelisejevs ho v prostorové tísni do branky neztečoval.

52:12

Riga je usazena v útočné třetině, ale až na jednou střelu Bukartse se zatím nedostala k ničemu nebezpečnému.

1:7

Branky a nahrávky: 58. Gračov (Lipon, Mamčics) – 5. Šalunov (Korosteljov, Okulov), 9. Andronov (Jurtajkin), 14. Gilmour (Sošnikov), 25. Korosteljov (Okulov, Šalunov), 26. Andronov (Gilmour, Jurtajkin), 42. Tělegin (Čmychov), 55. Čajka (Okulov)

Dinamo Riga: Nalimov (14.–26. Vitols) – Zile, Scarlett, Skvorcovs, Mamčics, Jaks, Maione, Ošenieks – Darzinš (C), Indrašis (A), Paršin – Dzierkals, Džerinš, Roberts Bukarts (A) – Lipon, Gračov, Larionovs – Gegeris, Berzinš, Zyrjanov – Jelisejevs.

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Ar. Sergejev, Gilmour, Samorukov, Dahlbeck (A), Ibragimov, Čmychov, Blažijevskij, Čajka – Sošnikov, M. Kempe, Maximov – Okulov (A), Šalunov, Korosteljov – Tělegin (C), Andronov, Jurtajkin – Mingačjov, Sorkin, Rtiščev.

Rozhodčí: Vasiljev, Judakov – Zacharenkov, Sadovnikov

04:16 MOS 0:1 Šalunov (Korosteljov, Okulov)
08:04 MOS 0:2 Andronov (Jurtajkin)
12:47 RIG 2 Dzierkals, krosček
13:46 MOS 0:3 Gilmour (Sošnikov)
13:46 RIG -Nalimov +Vitols (Střídání)