konec (1:2)

06.01.2021, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • 18. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.86 3.45 5.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Obrana Angers pracuje téměř bezchybně. Nic na tom nezměnil ani Abdoulaye Bamba, který si za svůj faul prohlédl přijatelnou žlutou kartu.

86

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Isaac Lihadji.

83

Burak Yılmaz si řekl o vcelku zbytečný karetní trest poté, co nebyl spokojen s odmávaným ofsajdem.

80

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Sada Thioub.

80

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Ibrahim Amadou.

79

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Reinildo, přichází Domagoj Bradarić.

79

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Xeka, přichází Boubakary Soumaré.

78

78. Burak Yılmaz (LIL)

78

Málem bylo vyrovnáno! Burak Yılmaz z přímého kopu jednoduše překonal zeď a napálil horní tyč Bernardoniho brány.

75

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Jimmy Cabot.

72

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Stéphane Bahoken.

68

Andrému se onen ofsajd nepozdával. Směrem k rozhodčím utrousil nějakou nemístnou poznámku a ti mu na oplátku darovali žlutou kartu.

66

José Fonte takticky složil na zem Dionyho a v šestašedesáté minutě poprvé donutil hlavního arbitra vytáhnout žlutou kartu.

61

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Timothy Weah.

49

49. Ruka Davida před gólem Yilmaze

49

David zastavil spoluhráčův projektil z dálky a zničehonic se ocitl sám za obranou. Bernardoni jeho loženku vyrazil na Yilmaze, jenž se z dorážky nezmýlil. Radost z gólu na 2:2 ale trvala jen krátce, prvně jmenovaný se dotkl míče rukou.

42

42. Burak YILMAZ - 1:2

42

Lille právě vstřelilo branku!
Dogy dávají ještě před přestávkou důležitý kontaktní gól! Jeden z hostujících obránců pod tlakem zazmatkoval u vlastního vápna. Míče se zmocnil Bamba a se štěstím dostal tečovanou přihrávku na BURAKA YILMAZE. Turecký matador ukázal skvělé krytí míče a křižnou střelou na zadní tyč zrušil Bernardoniho čisté konto.

11

11. Romain THOMAS - 0:2

11

Angers právě vstřelilo branku!
Další tvrdá rána pro domácí fotbalisty! ROMAIN THOMAS si po Manganiho centru od rohového praporku odskočil od Botmana a přesnou hlavičkou přidal už svůj druhý gól tohoto večera! Reinoldovi scházelo velmi málo, aby míč z brankové čáry vyhlavičkoval.

6

6. Romain THOMAS - 0:1

6

Hosté jdou v šesté minutě do překvapivého vedení! Dogy ztratily míč na kraji hřiště a pak se jim nepovedlo zlikvidovat centr z levého křídla. Z toho vznikla palebná pozice pro ROMAINA THOMASE, za jehož projektilem zpoza vápna se Maignan pouze ohlédl.