Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HC MIKRON Nové Zámky

2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

22.12.2020, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 23. kolo • Marián Vychovalý sk

Tipsport: 1.9 4.4 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nové Zámky v závere základnej časti vyrovnali po nedorozumení LaCouveeho s obrancami a v predĺžení zaznamenali rozhodujúci gól, takže domov si odvážajú dva body. (20:22:02)

62:34

HC Nové Zámky dali gól!
Dlho brankári nemuseli zasahovať v predĺžení, ktoré bolo skôr opatrnejšie, nakoniec hostia rozhodli, Bajtek prihral na pravý kruh PATRIKOVI ŠTEVULIAKOVI a ten zavesil pod hornú žrdku.
Asistencie: Filip Bajtek, Markus Västilä

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:55

Hostia spokojní s remízou, v závere už sa nehnali dopredu, ale držali puk vo svojom pásme, nechceli riskovať stratu bodu.

58:50

Prvý útok Dukly sa usadil v tretine, Kettunen poslal na modrú Ilenčíkovi,ale jeho strela nemala potrebné parametre.

57:44

Bokrošova rana po vyhratom buly bola síce prudká, ale nepresná.

57:20

Bezúch spoza bránky zamieril s pukom medzi kruhy a z otočky vystrelil, ale puk za Kiviaha nedostal.

55:12

LaCouvee urobil menšiu chybu, keď puk nechal za bránkou, hoci obranca to nečakal, Števuliak puk získal a po prihrávke pred bránkovisko sa presne trafil SAMUEL HAIN.
Asistencia: Patrik Števuliak

53:40

Výborné striedanie prvej formácie Dukly, horelo to pred Kiviahom, keď Berisha šikovne predložil puk Kettunenovi, ten zakončoval do odkrytej brány, ale skvelý reflex Kiviaha puk zastavil v ceste do brány.

52:12

Hainova strela od modrej bola zblokovaná, puk sa odrazil pred Okoličányho, ten si dobre potiahol ešte do lepšej pozície, no LaCouveeho neprekonal.

50:36

Trenčania prerušili v strednom pásme rozohrávku hostí a išli do prečíslenia, Ferényi posunul puk Sádeckému, ten išiel sám proti Kiviahovi, ale blafákom ho nedokázal prekonať.

50:00

Bokroš prudko vystrelil od modrej, ale puk len zadunel o zadný mantinel.

48:46

Hostia sa snažia o vyrovnanie, ale teraz pri založení útoku boli nepresní – icing.

47:45

Pri strele Okoličányho toho trenčiansky brankár moc nevidel, len sa snažil vykryť čo najviac priestoru. Na jeho šťastie bol puk zblokovaný.

46:55

Rogoň mieril k bráne po ľavej strane, napriahol, ale pri strele zlomil hokejku. Bezmocne rozhodil rukami a išiel striedať.

46:32

Strela Ackereda od modrej bola zblokovaná, podobne dopadol aj Berishov pokus z pravého kruhu.