22.12.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.75 3.8 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:05:47)
Československá stopa v utkání:
Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.
Střely na branku: 29 – 18.
CSKA podalo na petrohradském kluzišti podprůměrný výkon, který by asi skončil porážkou, kdyby si Hellberg v posledních dvou minutách nenechal dát dva laciné góly. Utkání šlo za stavu 3:3 do prodloužení a pak i do nájezdů. Hellberga na ně vystřídal Samonova a přece jen vychytal vítězství SKA.

Vladimir E. Tkačjov - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
Autorem vítězné branky je VLADIMIR E. TKAČJOV.

Kirill MARČENKO

4. série 3:1

Marčenko rozhoduje o domácí výhře střelou ze svého pohledu k levé tyči, kterou mu Šaryčenkov naprosto odkryl.

Maxim MAMIN

4. série 2:1

Mamin nezvedl puk nad nohu Samonova, který vše jistil i lapačkou.

3. série 2:1

Vladimir Tkačjov vypálil forhendem z mezikruží do horního rohu branky bezmocného Šaryčenkova.

Nikita SOŠNIKOV

3. série 1:1

Sošnikov si dal puk na bekhend, ale Samonov jej levou rukou vychytal.

Linden VEY

2. série 1:1

Linden Vey vyrovnává, byť se puk dostal za čáru až po odrazu od tyče a pravé nohy Šaryčenkova.

Konstantin OKULOV

2. série 0:1

Bekhendový blafák Konstantina Okulova končí v lapačce Samonova!

Ivan MOROZOV

4:3

Branky a nahrávky: 3. Burdasov (Tokranov, Kuzmenko), 46. Ivan Morozov (Tkačjov), 56. K. Marčenko (Timkin), rozh. náj. Tkačjov – 4. Sošnikov (Leipsic, Čmychov), 59. Okulov (M. Robinson, Šalunov), 60. Šalunov (M. Robinson, Mamin)