03.12.2020, 18:55 • Linzer Stadion, Linec • Skupina J • Michal Břuchanský

Tipsport: 5.96 4.61 1.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Mamadou KARAMOKO - 3:3

90+3

Linz právě vstřelil branku!
Domácí se znovu vyhrabali ze srabu a ve třetí minutě nastavení si zřejmě zajistili cenný bod! Autorem branky na 3:3 je MAMADOU KARAMOKO, který vypálil prakticky ze stoje a z jednadvaceti metrů krásně uklidil míč ze svého pohledu k pravé tyči. Hart už potřetí kapituloval ze střely zpoza vápna!

86

86. Dele ALLI - 2:3

86

Tottenham právě vstřelil branku!
Londýnský celek dává třetí gól, i když ze hry vyprodukoval jedinou střelu na branku! O realizaci této penalty se postaral DELE ALLI, kterému stačilo ke skórování vystřelit doprostřed branky.

84

84. Johannes EGGESTEIN - 2:2

84

Pár minut před koncem je znovu vyrovnáno! Sánchez vystoupil z ideálního postavení a nechal za sebou JOHANNESE EGGESTEINA, kterého z poloviny hřiště našel Andrade. Německý útočník vypálil z delší vzdálenosti a míč se od ruky Harta odrazil do sítě.

56

56. Son HEUNG-MIN - 1:2

56

Hosté v šestapadesáté minutě otáčí skóre! Z gólu se raduje SON HEUNG-MIN, kterého perfektní přihrávkou z půlící čáry vyslal na zteč Ndombèlé. Z domácího pohledu mohl situaci zachránit jen Schlager, ale křižná střela zprava byla nad jeho síly.

45+2

45+2. Gareth BALE - 1:1

45+2

Linec svůj náskok do pauzy neudržel! Alexander Schlager vsadil na skok k levé tyči, ale GARETH BALE si pro umístění pokutového kopu vybral opačnou stranu domácí branky.

42

42. Peter MICHORL - 1:0

42

Naprosto zasloužené vedení pro rakouské mužstvo! Smolné podklouznutí Dohertyho spustilo rychlý brejk domácích. Goingier posunul balon na PETERA MICHORLA, který překonal Harta zprvu nenápadnou střelou z více než pětadvaceti metrů.

3:3

konec (1:1)

Branky: 42. Michorl (Goiginger), 84. J. Eggestein (Andrade), 90+3. Karamoko (Ranftl) – 45+2. Bale (pen.), 56. Son Heung-min (Ndombèlé), 86. Alli (pen.)

Karty:   33. Michorl (LIN), 45+1. Andrade (LIN), 79. Karamoko (LIN), 86. Wiesinger (LIN) – 25. Lucas Moura (TOT), 88. Alli (TOT)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:5.

LASK Linz: A. Schlager – Wiesinger, Holland (C), Andrade – Ranftl, Madsen, Michorl, Renner – Gruber (69. Reiter), J. Eggestein, Goiginger (69. Karamoko).
Náhradníci: Gebauer – Haudum, Čeberko, Karamoko, Plojer, Potzmann, Ramsebner, Reiter.

Tottenham Hotspur: Hart – B. Davies (C), Tanganga, D. Sánchez, Doherty – P.-E. Höjbjerg, Lo Celso (71. Dier), Ndombèlé (65. Bergwijn) – Lucas Moura (65. Moussa Sissoko), Son Heung-min (82. Alli), Bale (81. Aurier).
Náhradníci: B. Austin, Whiteman – Alli, Aurier, Bergwijn, Clarke, Dier, Scarlett, Moussa Sissoko, White, Winks.

Rozhodčí: Raczkowski – Siejka, Kupsik (POL)