2:3

po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)

29.11.2020, 17:30 • Ice rink, Miškovec • 18. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.15 4.3 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky napokon zvíťazili v Miškovci 3:2 po predĺžení. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:04:22)

62:07

HC Nové Zámky dali gól!
MARKUS VÄSTILÄ je napokon hrdinom dnešného zápasu, pretože pred Kissom sa dostal ku strele z prakticky rovnakej pozície ako pri jeho prvom góle a delovkou nedal brankárovi súpera šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Patrik Rogoň, Dávid Okoličány.

61:45

Samuel Fereta sa dostal do úniku, skúsil si puk potiahnúť do blafáku, no nebol úspešný.

61:23

Nové Zámky stále operujú v útoku.

60:59

Filip Bajtek sa dostal ku strele, prekonal Kissa, ale puk zastavil pred bránkovou čiarou jeden z obrancov DVTK!

60:30

Novozámčania majú puk vo svojej moci, stále sú však na vlastnej polovici klziska.

60:01

Úvodné buly predĺženia v prospech hostí z Nových Zámkov.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase víťaza zápasu nepoznáme, po krátkej prestávke sa začne predĺženie.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Domáci hokejisti sú počas presilovej hry nebezpeční a obrana hostí má veru čo robiť.

58:03

Obrovská šanca DVTK. Rokaly našiel ideálnou prihrávkou pred bránku hostí Karola Csányiho, ktorý okamžite pálil, no fantastický Kiviaho excelentným zákrokom podržal svoj tím!