4:5

konec (2:1, 0:1, 2:3)

29.11.2020, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • 22. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 3.11 4.2 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Už to vypadalo, že se dočkáme prodloužení! Nakonec dvě sekundy před koncem Vary vstřelily vítěznou branku. Ve třetí třetině se hostům podařilo opět smazat dvou brankové manko soupeře. Celkově Zlín přestříleli poměrem 34:47! Kašík si tedy skoro připsal 50 zákroků a rozhodně se dnes ve své brance nenudil. Hosty nutno pochválit, že ani jednou zápas nezabalili a nakonec šli štěstí naproti a vezou si ze Zlína plný počet bodů. Naopak Zlín musí být hodně zklamaný – dvakrát vedl o dvě branky, inkasoval dvě sekundy před koncem, což musí hodně mrzet. (18:03:18)

59:58

59:58 Libor ZÁBRANSKÝ - 4:5

59:58

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Zlín nedokázal vyhodit puk po akci Kašeho. Ten se dostal na čepel Skuhravého, který oslovil osamoceného LIBORA ZÁBRANSKÉHO, který byl připraven mezi kruhy a rozhoduje tento zápas. Asistence: Václav Skuhravý a David Kaše.

59:55

V samotném závěru se do šance prosmýkl Kaše, ale Kašík drží naději Zlína na bod za remízu!

59:25

Pohotovou střelu nyní srazil hráč Zlína a puk opouští obranné pásmo Zlína.

58:56

Zlín dokázal vyhodit puk. Vary se však rychle dokázali vrátit a zaměstnat Kašíka.

58:46

Ovšem, Zlín nyní hrál v šesti hráčích a hosté mají zase možnost rozhodnout stav zápasu v normální hrací době!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny a vypadá to, že se nám zápas dostane do prodloužení.

56:36

Zlín se dostal až do blízkosti branky, ale Okál netrefil v dobré pozici kotouč. Zároveň se do hry vrací Skuhravý a nyní už je to "jen" klasická přesilovka pro Zlín.

55:44

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary ( Filip Novotný – 2 min., sekání). Trest odpyká Kohout.

55:41

Následně se jim to už daří, ale po dalším faulu hostů je tu přerušení hry a Zlín si vylepší svou přesilovku!

55:13

Aktivní napadání hostů zatím znemožňuje nějaké souvislejší postavení Zlína v pásmu soupeře.

54:43

Zlín má slibnou šanci rozhodnout duel. Skuhravý se provinil podrážením. Pro Vary je to teprve druhé vyloučení.

54:16

V další možnosti hostů se ocitl aktivní Koblasa, který nedokázal dostat svůj tým poprvé do vedení v zápase.

53:47

28:41 je to aktuálně na počet střel na branku, což svědčí o střelecké aktivitě Energie!

53:35

Nosek se nadvakrát pokoušel o střelu. Nakonec nastřelil obránce a do protiútoku se dostal Lauko. Proti němu vyjel Kašík a vychytal jeho zakončení!

52:37

Berani nyní okupují pásmo soupeře a snaží se opět dostat do vedení v daném zápase. Vypadá to, že jich dvě nedávno inkasované branky nepoložily.

51:31

51:31 Petr ŠENKEŘÍK - 4:4

4:5

Branky a nahrávky: 2. Honejsek (Šlahař), 16. Okál (Nosek, Honejsek), 43. Köhler (Herman), 47. Okál (Šlahař, Honejsek) – 18. Šenkeřík (Flek, Černoch), 23. Vondráček (Skuhravý, Redlich), 50. Lauko (Flek), 52. Šenkeřík (Flek, D. Kaše), 60. Zábranský (Skuhravý, D. Kaše)

Berani Zlín: Kašík (Huf) – M. Novotný, Nosek (C), Suhrada, Ferenc, Řezníček, Gazda, Dluhoš – Köhler, Herman, Karafiát – Okál (A), Honejsek, Šlahař – Kubiš (A), P. Sedláček, Václavek – Poletín, Hejcman, J. Ondráček.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, Weinhold – Hladonik, D. Kaše, Flek – O. Beránek, T. Mikúš, Lauko – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Daniel Pražák, Roman Svoboda – Tomáš Gerát, Tomáš Pešek

01:04 ZLN 1:0 Honejsek (Šlahař)
03:20 ZLN 2 Karafiát, krosček
15:14 KVA 2 Kohout, hrubost
15:54 ZLN 2:0 Okál (Nosek, Honejsek)
17:50 ZLN 2 Václavek, podrážení
17:56 KVA 2:1 Šenkeřík (Flek, Černoch)
22:49 KVA 2:2 Vondráček (Skuhravý, Redlich)