To už je z mé strany vše. Mějte se fajn! (14:25:33)

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:56
Martin Bakoš (SPM) 0+0, 6 střel, čas na ledě 21:54
Július Hudáček (SPM) 58 minut, 19 zákroků, 2 góly, 90,5 %
Střely na branku – 21:40 (9:5, 4:14, 8:21)
Zblokované střely – 7:8
Vyhraná vhazování – 25:26
Trestné minuty – 10:4
Hity – 15:13
Hokejisté Barysu po pěti porážkách v řadě zabrali a na domácím ledě udolali Spartak Moskva 2:1. Skóre zápasu otevřel ve 13. minutě Curtis Valk a ve druhé třetině navýšil domácí náskok Jakob Lilja. Ve třetí čísti se hosté snažili s výsledkem něco udělat. Dočkali se v 55. minutě, kdy se nadvakrát prosadil Sergej Širokov. K vyrovnání jim už ale nepomohla ani přesilovka, která byla vylepšena i odvoláním brankáře.

59:57

Radil bekhendem zametl puk do domácího brankoviště. Karlsson na místě a nechtěl hru přerušit. Kotouč tak odpálil k mantinelu...

59:01

Poslední minuta třetí třetiny!

58:49

Proti ráně Jakova Rylova se natáhl Henrik Karlsson! Ten drží Barysu těsný náskok.

58:29

Domácí jsou v plném počtu, Spartak ale nadále hraje bez brankáře.

58:14

Oddechový čas domácích...

57:55

Důrazný Lukáš Radil zblízka neprostrkal puk za záda brankáře Karlssona. Ten skončil ve své brance i s Radilem, zatímco kotouč se odrazil k zadnímu mantinelu!

57:30

Domácí dostali puk alespoň do středního pásma.

57:07

Rolov si vyměnil puk se spoluhráčem a z osy vypálil vedle branky.

56:50

Branka Spartaku je prázdná!

56:50

Alexej Grišin střílel od modré čáry, Karlsson schoval puk do lapačky. Hosté si berou oddechový čas!

56:28

Curtis Valk podrazil Bakoše a hosté dostávají šanci na vyrovnání v podobě přesilovky!

54:11

54:11 Sergej ŠIROKOV - 2:1

54:11

Spartak právě vstřelil branku!
Je tu kontaktní gól hostí! Jori Lehterä našel přihrávkou z rohu kluziště SERGEJE ŠIROKOVA, který nadvakrát překonal brankáře Karlssona – 2:1. Asistence: Jori Lehterä.